Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Forum Język Angielski / Odp: Kurs angielskieo w Warszawie opinie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Fabian dnia Dzisiaj o 12:08:27 am »
Nie raz myślałem nad nauką w stolicy, tu wszystko wydaje mi się takie lepsze i z pespektywą na przyszłość. Myślałem, że jak zacznę się tu uczyć to za rok będę kimś. W rezultacie nie było mnie stać na szkołe nie wstydzę się tego powiedzieć. Wiem, że może dla niektórych po 500zł miesięcznie to mało, ale dla mnie to dużo. (Cenowy przykład)
Wybrałem kursy online i nie żałuje :) :)
https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/najlepszy-kurs-angielskiego-w-poznaniu-opinie/
2
Forum Język Angielski / Odp: Najlepszy kurs angielskiego w Poznaniu opinie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Tomaszz dnia Dzisiaj o 12:02:58 am »
Siostra uczy się z kursem Enlinado już od 2 tygodni, widzę że jest zadowolona z takiej nauki. Dostęp do kursu jest nielimitowany dzięki czemu zawsze może do niego wrócić. Ja nie polecam jej robić przerw w nauce, bo lepiej być systematycznym w tym co się robi.
Moim zdaniem nauka raz w tygodniu jest mało efektywna, lepiej po 10-20 min dziennie niż na raz 2 godziny.

Czy to chodzi o ten kurs https://enlinado.pl/? Mam zamiar obejrzeć darmową lekcję, metoda kursu wydaje się być dla mnie ciekawa. To znaczy inna nie wiedziałem wcześniej, że tak mogę się uczyć słówek, że nie muszę już literować..W końcu jest dla mnie nadzieja.
Może wydać się to śmieszne dla niektórych osób, ale ja nie wiedziałem jak się uczyć słówek. Miałem z tym bardzo duże problemy, literowałem każdy wyraz a w rozmowie niestety tego słówka już nie umiałem wyłapać :(

Nie tylko Ty miałeś taki problem. Także się uczyłem z tym kursem miałem nawet możliwość zamienienia kilku zdań z Darkiem. Jego metoda nauki jest moim zdaniem dla każdego ja ją bardzo cenie. Dostęp do kursu także jest nielimitowany dzięki czemu wracam do nauki kiedy chce :))
Odnośnie nauki słownictwa to pewnie gdyby nie nauka z kursem dalej bym siedział tylko nad słownikiem.
3
Forum Język Angielski / Kurs z Tutlo (sprzedam na zasadzie cesji) - taniej o 1800 zł
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mawko dnia Październik 18, 2019, 10:50:16 pm »
Hej!

Przepiszę na zasadzie cesji kurs z Tutlo (nauka z native speakerami online). Na ten moment do wykorzystania ponad 92h. Konto ważne do września 2020 z możliwością przedłużenia. Cena:1000zł

Rezygnuję z Tutlo, bo nowy pracodawca opłaca mi bardzo podobne kursy.
4
Forum Język Angielski / Odp: Kurs angielskiego we Wrocławiu opinie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bozena dnia Październik 18, 2019, 09:04:36 pm »
Chodziłam na kurs językowy we Wrocławiu akurat tam jest moje rodzinne miasto. Wiecie co patrząc na niektórych ludzi naprawdę można się zrazić do nauki. Miałam wrażenie, że niektórzy chodzą na angielski tylko rekreacyjnie, żeby zająć czas jak im się wydaje pożytecznie. Praca w grupach w oparciu na dialogach w większości polegała na milczeniu a jak rozmawialiśmy to zawsze jakaś osoba musiała wtrącić swój język polski i już później rozmowa do angielskiego nie wracała.
Do czego zmierzam do tego, że warto się zastanowić może lepiej wybrać inną metodę nauki. Nie mówię, że szkoły są złe, ale pozostawię to do przemyśleń. :)

Ola nie warto też patrzeć na innych, ale zgodzę się że jest to mało motywujące jak ktoś obok Ciebie nadaje, że on i tak się nie nauczy jest tu tylko po certyfikat. Ja miałam dosyć nauki w grupie i wybrałam naukę z kursem Enlinado. Widziałam nagrania kursu na youtube i pomyślałam, że nic nie stracę jak przetestuje. Bardzo się wciągnęlam w naukę i generalnie kurs otworzył mi na nią oczy. Wstyd się przyznać, ale ja nawet nie wiedziałam wcześniej jak się uczyć słówek.. zupełnie od zera nauczyłam  się wielu rzeczy. Moja ocena kursu to 5/5 :)
5
Forum Język Angielski / Odp: Kurs angielskieo w Warszawie opinie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bozena dnia Październik 18, 2019, 09:01:21 pm »
Jestem z Warszawy, ale nie chodziłam nigdy do szkoły językowej.

Uczyłam się także z kursami w domu, ostatnio uczyłam się z kursem enlinado https://enlinado.pl/, wcześniej śledziłam go na youtube i metoda nauki dla mnie była super. Uczyłam się z każdego urządzenia z dostępem do internetu, ale także miałam pobrane treści internet mnie nie ograniczał.
Udowodniłam sobie i mojej rodzinie, że da się nauczyć języka w domu. ;)

Obejrzałem darmową lekcję i brałem udział w darmowych liveach dla mnie super opcja. Mam dużo czasu wieczorem i nie marnuje go na oglądanie telewizji tylko uczę się języka. Serdecznie polecam wypełniać sobie czas z pożytkiem na przyszłość. Ja zdałem sobie z tego sprawę dosyć późno wiele ofert pracy przez brak znajomości języka straciłem.. :(
Teraz nadrabiam wszystko i mam nadzieje, że progres będzie widoczny.

Uczę się już z drugą częścią kursu, bo taka metoda nauki dużo mi w głowie rozjaśniła. Uczę się też z aplikacji czasami duolingo, ale traktuje jako dodatek. Najwięcej ćwiczeń wykonuje jednak z enlinado.
Na początku uczyłam się po 2-3 razy na tydzień. Teraz uczę się codziennie, bo nawet ogląadając seriale czy filmiki ten czas wykorzystuje własnie na naukę. :)
Gdyby nie taka możliowść nauki w domu pewnie bym się nie zmotywowała do uczenia się w szkole. Dlatego potwierdzam, że da się uczyć w domu.
6
Forum Język Angielski / Odp: Kurs języka angielskiego online Speakingo
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MateIsz dnia Październik 18, 2019, 02:19:21 pm »
Chodzi w tej metodzie o powtarzaniu dialogów? Ja uczę się teraz z serialami i zaczynam z piosenek  zespół the beatles wydaje się mieć tekst zrozumiały. Lubię tłumaczyć sam ich piosenki.
Bardzo przyzwyczajam się do nauki języka nie wyobrażam sobie teraz zrobić przerwy w nauce -:)
7
Forum Język Angielski / Odp: Angielski No Problem opinie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Miłosz dnia Październik 18, 2019, 02:02:18 pm »
Słyszałem o tym programie, ale nie uczyłem się z nim. Co pow8ecie o łączeniu nauki ze szkołą językową i jakimś kursem online?
Chciałbym, żeby angielski mnie otaczał. Może w taki sposób to zadanie mi się uda :)
8
Ogólnie / Odp: Oprogramowanie dla firmy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lekk dnia Październik 18, 2019, 01:43:49 pm »
Duże możliwości daje oprogramowanie Wapro erp. 

Jest proste w obsludze
obsługuje wiele modułów
oraz jest tanie do wprowadzenia

Do zmiany oprogramowania warto się odpowiednio przygotować. Gdy oprogramowanie ma być przenoszone na usługę w chmurze, w pierwszej kolejności warto sprawdzić, czy łącza są wystarczająco szybkie. W przeciwnym razie praca z programem będzie bardzo utrudniona.
9
Forum Język Angielski / Odp: Gdzie kurs angielskiego w Gdańsku
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jarek dnia Październik 18, 2019, 12:25:47 pm »
Mam rodzinę w Gdańsku, moja ciocia nawet jest lektorem w pewnej szkole. Z jej obserwacji wynika, że ludzie na początku chcą się w szkole uczyć później ich zapał ginie. Dużo też osób jej zdaniem jest tylko odbiór certyfikatu, ale mało pracują na zajęciach.
Moja ciocia stara się dużo rozmawiać, ale sama mówi że przy licznych grupach nie jest to możliwie, żeby z każdym porozmawiać przez godzinę. Moja bardzo by chciała każdego nauczyć, ale nie jest to realne. :)
10
Ogólnie / Oprogramowanie dla firmy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez aloes dnia Październik 18, 2019, 11:22:50 am »
Jakiego typu oprogramowanie dla firmy byście polecili? Lepsze będzie gotowe czy może na zamowienie?
Strony: [1] 2 3 ... 10

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy