Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Forum Język Angielski / Odp: Zwroty po angielsku - czas i data
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Goskaa dnia Luty 16, 2019, 12:25:19 pm »
Ja uczę się z https://enlinado.pl/ słownictwo z tej kategorii jest w kursie Enlinado 500 zwrotów. Na dużą uwagę zasługuje to, że jest dołączona wymowa native speakera. Ostatnio zaczełam się właśnie uczyć słownictwa widząc je i słuchając u mnie metoda się sprawdza. :)  8) 8)
Co do zwrotów to można zaoszczędzić serio dużo czasu, widze po sobie że jestem odważniejsza jeżeli chodzi o mówienie po angielsku ;))

A wy co sądzicie o nauce zwrotami??
2
Forum Język Angielski / Odp: Nauka angielskiego w domu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Grekk dnia Luty 15, 2019, 08:46:06 pm »
W domu da się nauczyć języka i to na dobry poziom. Tylko trzeba chęci i być systematycznym nie każdy to spełnia. Wiem po sobie moim błędem był brak systematyczności bardzo mi z tym, źle bo zaprzepaściłem sporo lat nauki i mógłbym teraz być na dużo wyższym poziomie.

Mnie motywuje żona teraz która się uczy trzeba znaleźć motywacje, bo bez tego ciężko. Motywacją przede wszystkim powinna być przyszłość i praca.  ::) ::) ::)
3
Forum Język Angielski / Odp: Angielski w tydzień
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Grekk dnia Luty 15, 2019, 08:43:02 pm »
Zdecydowanie za mało czasu, żeby nauczyć się swobodnie rozmawiać czy rozumieć kogoś.

Wy w ile czasu nauczyliście się  używać języka angielskiego? Ja zaczynam się teraz uczyć, wcześniej uczyłam się kilka miesięcy ale zupełnie się poddałam i teraz wracam. Mąż polecił mi naukę zwrotami i właśnie ta metoda mi się spodobała. Zobaczymy co będzie dalej :D :D


Ja uczyłem się sam w domu da się. Hmm tak do swobodnej komunikacji troche mi jeszcze brakuje, ale uczyłem się może z rok. Moim błędem był brak systematyczności. Czasami uczyłem się raz na tydzień a czasami na dwa tygodnie to zdecydowanie za mało.
Dzięki żonie uświadomiłem sobie, że trzeba być systematycznym :))
AA oczywiście nie wierzę w naukę języka w tydzień.
4
Forum Język Angielski / Odp: Zwroty po angielsku ogólne
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Grekk dnia Luty 15, 2019, 08:40:10 pm »
Żona uczy się własnie zwrotami z kursem chwali sobie, że może uczyć się gdzie chce dzięki wymowie native speakera.
Widzę u niej dużą poprawę chociaż stara się coś powiedzieć, wcześniej było tylko ,, daj spokój ja nie umiem'' po prostu nie chciała próbować. :)
Ona uczy się z https://enlinado.pl/  tu z kursu Enlinado 500 zwrotów :)) Ja uczyłem się różnie i zwrotami i słówkami, ale widząc po żonie mogę smiało potwierdzić, że dla początkującej osoby zwroty to dobra metoda do nauki.. ;)))
5
Forum Język Angielski / Odp: Zwroty po angielsku - zdrowie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez CeLinaa dnia Luty 15, 2019, 08:18:54 pm »
Biluk ja wiem gdzie możesz znaleźć więcej zwrotów z tej kategorii sprawdzonych z wymową i ich zastosowaniem. Luknij na stronę /enlinado.pl/ masz tam kurs Enlinado 500 zwrotów , brat wspominał że masz tam wymowę native speakera.
Poza tym można się uczyć gdzie się chce to dobra opcja dla osób, które chcą się nauczyć języka samemu ;))
6
Forum Język Angielski / Odp: Zwroty po angielsku - związki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aleksandra dnia Luty 15, 2019, 06:05:08 pm »
Właśnie też planuje zacząć się uczyć zwrotami, ktoś może przetłumaczy mi pewne zwroty np : Czuć pociąg do kogoś, być zakochanym, być gotowym na poważny związek, chodzić z kimś, zaiwrać nowe przyjaźnie, być z kimś w związku?
Gdzie mogę znaleźć tłumaczenia zwrotów? Fajnie jakby ktoś znalazł listę takich zwrotów z wymową :):)

1) be attracted to sb
2) be in love
3) be ready for a serious relationship
4)go out with sb
5)make new friends
6) start a relationship with sb

Mam nadzieję, że pomogłam. Jak chcesz kursu z wymową i z kategorią z tego tematu to ja mogę Ci polecić https://enlinado.pl/  ten kurs tam masz różne zwroty, które znajdują się kursie Enlinado 500 zwrotów.
Najpierw uczyła się siostra później ja co na plus to wiadomo tłumaczenie i zastosowanie oraz wymowa native speakera.. ;))
7
Forum Język Angielski / Odp: Zwroty po angielsku - zainteresowania
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Ted dnia Luty 15, 2019, 05:54:53 pm »
Nie znam żadnych zwrotów z tej kategorii może ktoś pomoże? Też chce zacząć się uczyć zwortami i próbuje zgromadzić sobie najważniejsze słownictwo z każdej kategorii oczywiście chodzi o same zwroty. ;)
    Jakie macie zdanie na temat takiej nauki czy ucząc się w ten sposób będę umiał sklecić więcej zdań? :) Przejmować się gramatyką na początku przygody czy dać sobie z nią spokój???
8
Forum Język Angielski / Odp: Zwroty po angielsku na spotkaniu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Ted dnia Luty 15, 2019, 05:43:42 pm »
Hej :)
Znacie jakieś typowe zwroty na pierwsze spotkanie, może jakieś dialogi? Od dłuższego czasu planuje naukę zwrotami, ale teraz to już mam mus bo za kilka miesięcy wyjeżdzam za granicę na dłużej i chce się dobrze czuć ze świadomością, że umiem coś powiedzieć.
Czuje, że jestem na średnim poziomie języka, ale mam problem z rozmową jakoś się blokuje i zapominam słówek. Myśle, że ucząc się zwrotami i stosując je systematycznie otworzę się. :)


Siostra uczy się zwrotami i to prawda, że da się otworzyć nie boi się powiedzieć czegoś jak kiedyś. Dużo ćwiczeń praktycznych i będzie dobrze.
Ja też własnie chce zacząć się tak uczyć.
:)))
9
Forum Język Angielski / Odp: Zwroty po angielsku na spotkaniu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Miłosz dnia Luty 15, 2019, 02:41:53 pm »
Brat uczył się zwrotami przez miesiac i efekty były bardzo widoczne. Nie ma co sie rozwodzić znajac zwrot możesz powiedzieć więcej niż samo słówko :)))

Jak wy uczycie się slownictwa zwrotami czy raczej same słówka?
10
Forum Język Angielski / Odp: Angielski w tydzień
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mirka dnia Luty 15, 2019, 12:16:11 pm »
Zdecydowanie za mało czasu, żeby nauczyć się swobodnie rozmawiać czy rozumieć kogoś.

Wy w ile czasu nauczyliście się  używać języka angielskiego? Ja zaczynam się teraz uczyć, wcześniej uczyłam się kilka miesięcy ale zupełnie się poddałam i teraz wracam. Mąż polecił mi naukę zwrotami i właśnie ta metoda mi się spodobała. Zobaczymy co będzie dalej :D :D
Strony: [1] 2 3 ... 10

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy