Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Forum Język Angielski / Odp: Kurs angielskiego ef opinie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Miłosz dnia Sierpień 18, 2019, 01:00:51 pm »
Jakie koszta takiego wyjazdu? Zawsze mnie ciekawiło jak to wygląda finansowo :)
Zdaje sobie sprawę, że takie wyjazdy fo tanich nie należą. Ja mam plan nauczyć się języka w domu i skorzystać pózniej z możliwośvi nocowania u obcokrajowców. Wiem, że są strony gdzie ludzie oferują nocleg za darmo jedynke oczekują od nas towarzystwa.
Bardzo chciałbym tak podróżować.
2
Forum Język Angielski / Odp: Tutlo czy Etutor opinie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Miłosz dnia Sierpień 18, 2019, 12:55:24 pm »
Nauka z kursem językowym dobra alternatywa, ja jestem aktualnie na urlopie macierzyńskim i uczę się angielskiego z https://enlinado.pl/. Obejrzałam darmową lekcję kursu i mi się bardzo spodobała taka metoda nauki.
Bardzo się cieszę, że się odważyłam ten urlop poświęcić na naukę języka angielskiego. Gdybym tylko zajmowała się moją córeczką to bym zwariowała. Znajomi daleko mieszkają tak się ułożyło, że mieszkamy z mężem daleko od rodziny. Mam teraz kilku znajomych native speakerów. :))

Oglądałem darmową lekcję kursu i metoda nauki z tego kursu wydaje się być bardzo dobra.
Myślę właśnie nad nauką z kursem językowym w domu, nie chce iść do szkoły dojazdy itp. odpadają. Jestem z małej miejscowości i wygodniej byłoby mi uczyć się w domu.
3
Forum Język Angielski / Odp: Harvard’s Audiolingua Method‎ opinie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez cleo dnia Sierpień 15, 2019, 10:48:18 pm »
Ja szukam kursu, który typowo przygotuje mnie do mówienia. Daje sobie dużo czasu na naukę, bo prawie rok. Koleżanka jak to usłyszała to powiedziała, że w rok mogę osiągnąć nawet C1 nie wiem czy to prawda, ale gdyby tylko to było możliwe to zrobiłabym wszystko co w mojej mocy, żeby to osiagnąć.

Rozważam już nawet pójście do szkoły językowej nie mam już pomysłu na naukę samotnie. Myśle, że jakiś dobry kurs też mógłby mi pomóc. Nie chce mi się tracić czasu na dojazdy do szkół językowych poza tym nie lubię nauki w grupie.
4
Forum Język Angielski / Odp: EXTREME ENGLISH supermemo opinie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sebAstian1 dnia Sierpień 15, 2019, 10:27:54 pm »
Kiedyś coś słyszałem o supermemo, ale nie wiem ja z efektami? To jest program do nauki, więc podchodzę do tego z głową.
Byliście zadowoleni z takiej nauki czy polecacie zainteresować się innymi metodami? W sumie dużo czasu spędzam na dojazdy pociągiem i myślę, że w tym czasie mógłbym się uczyć języka angielskiego.
Telefon mam ciąglę w ręce więc szukam  czegoś z dostępem na telefon oczywiście. :)
5
Forum Język Angielski / Odp: Native speaker opinie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sebAstian1 dnia Sierpień 15, 2019, 10:18:50 pm »
Ja właśnie myślę podobnie jak migga, nigdy nie rzuciłbym się na głęboką wodę i nie zaczynałbym nauki wspólnie z obcokrajowcami.
Najpierw podchodząc do tego tak racjonalnie lepiej wybrać na początek naukę z kursem, który nas nauczy mówić.. później sami możemy wyszukiwać ludzi do wspólnych rozmów. ;))
Nie wiem czy ktoś jeszcze się z nami zgodzi jestem ciekawy.
6
Forum Język Angielski / Odp: Tutlo czy Etutor opinie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jarek dnia Sierpień 15, 2019, 09:26:57 pm »
Tutlo bardzo często widzę w reklamach na youtube poczytałem trochę o tym kursie i wiem, że w tym kursie możemy się uczyć z lektorami na żywo. Mamy do wybrania nauczycieli jakich chcemy.
Drugiego kursu nie znam ktoś wie coś więcej o etutor?
Szukam dla dziewczyny jakiegoś kursu na urodziny, chciałbym ją zaskoczyć i połączyć przyjemne z pożytecznym. Nie wiem czy się ucieszy, ale ja chciałbym, żeby w końcu nauczyła się języka.
7
Forum Język Angielski / Odp: Kurs angielskiego ef opinie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Daniel dnia Sierpień 15, 2019, 09:10:13 pm »
Moja siostra zastanawia się nad takim wyjazdem w celach naukowych z koleżanką. Ja zdecydowanie wolę naukę w domu. Nie wiem jak wy, ale ja bałbym się takiego wyjazdu wolałby się przygotować do niego ucząc się wcześniej języka w domu...
https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/nauka-angielskiego-za-granica-z-sprachcaffe-opinie/  myślała też nad tym wyjazdem.
A wy jakie macie zdanie na ten temat? Czy osoby, które są na bardzo początkującym poziomie mają szanse na taki wyjazd?
Nie wiem jakie są też poziomy na takich obozach językowych, jeżeli mogę tak nazwać. :)
8
Forum Język Angielski / Odp: EF education first wyjazdy językowe opinie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gubalka dnia Sierpień 14, 2019, 09:27:25 pm »
Mój chłopak uczestniczył w takim wyjeździe mieszkał w prywatnym domu, ale było tam jeszcze kilku innych uczniów. Lekcje odbywały się jak w normalnej klasie, ale siedzieli zawsze w kole dzięki temu każdy się widział jak coś mówił. Czy by pojechał drugi raz to nie wiem, ale on bardzo dużo podróżuje, zazdrościłam mu zawsze i wzięłam się za naukę języka angielskiego.
Uczę się już pół roku i potwierdzam, że w domu też mona nauczyć się języka nie trzeba wyjeżdzać za granicę ani chodzić do szkoły językowej.
Kursy online spokojnie wystarcza. ;)))
9
Forum Język Angielski / Odp: Eskk angielski opinie i efekty nauki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kamizela dnia Sierpień 14, 2019, 09:20:26 pm »
A znacie jakieś sprawdzone sposoby na motywację? Jak się zmotywować do nauki, nie wykupiłem jeszcze żadnego kursu, bo u mnie jest ciężko z motywacją.
Dużo rzeczy zaczynam i nie kończe tak mam i ciężko mi z tym wstyd się przyznać, ale szybko się zniechęcam. Zna ktoś naprawde dobrą metodę nauki, która mnie zmotywuje? (chodzi o angielski)
10
Forum Język Angielski / Odp: Czy szybka nauka angielskiego jest dobra ?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Emely dnia Sierpień 14, 2019, 08:33:25 pm »
Nie zachęcam po sięganie za szybkie metody do nauki języka. Każdy z nas jest inny inaczej się uczy myślę, że poniżej miesiąca można odrzucać takie kursy.
To bardzo mały okres czasu na naukę języka. Językiem się trzeba otoczyć, żeby się go nauczyć wiem po sobie. https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/nauka-jezyka-w-2-tygodnie-oszustwo/  odsyłam odnośnie szybkiej nauki języka angielskiego :)
Strony: [1] 2 3 ... 10

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy