Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - thalia

Strony: 1 2 3 [4]
46
Ogólnie / Odp: Zioła na odchudzanie forum
« dnia: Luty 26, 2018, 12:18:43 pm »
dobrze się też sprawda błonnik, mi dzięki colonowi slim udało się schdnąć, bo mniej jadłam i też udało mis ię bardzo ograniczyć słodycze, to zaskutkowało kilkoma kg mniej

47
Ogólnie / Odp: Co na stres - porady
« dnia: Luty 26, 2018, 12:02:03 pm »
czasami biorę nervomix control jak inne sposoby nie zawodzą, styczęń i luty były dla mnie mocno nerwowe w pracy i innej opcji nie było, a przecież pracy nie rzucę, ziołowe tabletki mnie na tyle uspokajają ze zamiast na nerwach jestem w sanie się skupićn a pracy

48
Ogólnie / zamienniki do drukarki
« dnia: Luty 23, 2018, 02:16:05 pm »
Używacie zamienników do drukarki? JAkie polecacie?

49
Forum Język Angielski / Odp: Co sądzicie o fiszkach do nauki angielskiego?
« dnia: Sierpień 13, 2015, 04:10:03 pm »
Fiszki są bardzo dobrym sposobem ale jeszcze lepsze są jeśli zrobimy je samemu, bo w trakcie robienia też trochę zapamiętamy a potem powtórzymy :)
Mi się samemu nie chce robić ich, wolę ten czas na pisanie poświęcić na powtarzanie tym bardziej, że brzydko piszę i później jak już jestem zmęczona pisaniem to się nie mogę doczytać :D szczególnie jak próbuję sobie wymowę zapisać.

50
Ogólnie / Odp: Opinie o Speak UP
« dnia: Lipiec 23, 2015, 08:54:38 am »
Może  Ci się jakiś pechowy kurs trafił, ja sama nie narzekam, znajomi i brat którzy chodzili do tej szkoły też są raczej zadowoleni

51
Sposoby nauki / Odp: fiszki opinie
« dnia: Lipiec 09, 2015, 09:22:40 pm »
Ja uczyłam się z fiszkami ale nauka słówek w sensie samych słówek nie za wiele mi dała.
Po tygodniu już zapominałam słówek i tyle z nauki...

Teraz uczę się z kursem http://enlinado.pl/ i jest rewelacyjny - to kurs nauki dla początkujących i uczy od razu mówienia po angielsku a nie samych słówek.  Polecam każdemu kto chcę szybko ogarnąć mówienia po angielsku - ja po 3 miesiącach bez problemów potrafię pogadać na wiele teamów z anglikami. :)

Tak więc fiszki tylko słówek a do nauki angielskiego ENLINADO :) :) :)

52
Forum Język Angielski / Odp: Szybka nauka jezyka angielskiego
« dnia: Lipiec 09, 2015, 09:20:22 pm »
Ja się uczę od niedawna w Speak upie, tzn. od paru m-cy, już widzę efekt, mam nadzieję, niedługo osiągnąć płynność i zdać FCE. Według mnie kurs jest dosyć szybki i mocno intensywny :)

53
Ogólnie / Odp: Opinie o Speak UP
« dnia: Lipiec 08, 2015, 08:16:33 pm »
Niedawno się do nich zapisałam żeby podciągnąć język, głównie po rekomendacji mojego brata, jak na razie jestem zadowolona, obawiałam się przeładowanych grup ale na szczęście nie są duże i na każdą osobę w grupie starcza czasu, lektorzy dobrze tłumaczą, jeśli chcesz coś jeszcze wiedzieć to pytaj.

54
Ogólnie / kursy doszkalające
« dnia: Lipiec 08, 2015, 08:14:20 pm »
Robiliście jakieś? Jakie według Was dobrze jest zrobić żeby łatwiej dostać pracę?

55
Według mnie pomysł całkiem niezły, ja zaczęłam się teraz uczyć a raczej powtarzać sobie naukę rosyjskiego i zakupiłam sobie starter tych niebieskich fiszek, fajnie się z tego uczy, dużo wygodniej niż robienie ich samemu i zawsze można sobie zabrać ze sobą i uczyć się w autobusie czy pociągu :)

56
Forum Język Angielski / Odp: Jak uczyć się angielskiego
« dnia: Lipiec 08, 2015, 08:03:47 pm »
Na pewno samozaparcie to podstawa, dużo też zależy od samej osoby, jednym łatwiej się uczy samemu, choć wg mnie ciężko się tak wymowy nauczyć gdy druga osoba nie kontroluje jak mówimy, mi się lepiej uczy w grupie dlatego zapisałam się do speak upa. Ważne jest osłuchanie się z językiem, filmy na pewno dużo dają ale często posługują się tam językiem slangowym, który raczej się nie przyda w pracy.

57
Forum Język Angielski / Odp: Jak zacząć naukę angielskiego?
« dnia: Marzec 30, 2015, 03:45:55 pm »
Dużo pewnie zależy od osoby, jedni potrafią się sami zmobilizować, inni (w tym ja) potrzebują, żeby ktoś jednak ich kontrolował, dlatego ja się zapisałam na kurs do szkoły językowej, sama próbowałam się uczyć ale miałam słomiany zapał, a jak już musiałam płacić za kurs to motywacja mi się zwiększyła ;)

58
Ogólnie / Odp: Opinie o Speak UP
« dnia: Marzec 30, 2015, 03:41:48 pm »
Mój brat chodził do tej szkoły kilka lat temu, nie wiem jak teraz jest z cenami, w każdym razie on nie narzekał, sposób nauki mu odpowiadał.

Strony: 1 2 3 [4]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy