Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - miska67

Strony: [1]
1
Forum Język Angielski / Odp: Etutor czy duolingo?
« dnia: Grudzień 29, 2017, 03:32:11 pm »
Duolingo jest darmowe to z doświadczenia mojego zawsze korzystam najpierw z czegoś co jest darmowe pozniej szukam innych. Nie korzystałam z etutor, ale z tego coo wiem nie jest drogim kursem.
Duolingo moim zdaniem pełni trochę taką rolę nauczyciela spraawdza naszą wiedzę dla mnie to jest bardzo pomocne. Dobrze, że są takie darmowe aplikacje powinno ich być jak najwięcej, żeby każdy zobaczył że mozna się uczyć języka w domu..

2
Forum Język Angielski / Odp: Memrise czy Duolingo?
« dnia: Grudzień 29, 2017, 03:26:21 pm »
Miałam kiedys duolingo, ale słyszalam że memrise opiera się na mobilnych fiszkach. Dlatego różnie mogą ludzie reagować co do fiszek nie każdy jest ich zwolennikiem i wiadomo różnie się uczymy. Jak wyżej pisali zawsze można zainstalować obie i wybrać która jest bardziej pomocna.
Duolingo z jednej strony sprawdza nasza wiedzę więc trzeba pamiętać o powtórkach.
Mnie brakuje wlasnie w tej aplikacji jakichś objaśnień, ale nie uważam tego za minus tylko to chwalę, że zmusza do szukania wiadomości nie daje od razu wyszystkiego i dobrze bo ucząc się trzeba poszukiwać wielu informacji wtedy mamy pewność, że nauczymy się więcej.

3
Forum Język Angielski / Odp: Etutor angielski efekty
« dnia: Grudzień 29, 2017, 03:20:23 pm »
Nie korzystałam z tego kursu, ale tak osobiście wydaje mi się że nawet jakby był super kursem a my nie będziemy systematyczni to szkoda pieniędzy.
Dużo zależy od nas, kiedyś ktoś powiedział,,żeby nauczyć się języka trzeba się nim otoczyć ''. Każdy uczy się inaczej ważne, żeby robić to systematycznie.
Jedni słuchają płyt z lektorem jadąc samochodem, drudzy ogladają seriale po angielsku, jedni opklejają fiszkami lodówke, a jeszcze inni maja przyjaciol za granicą.
Teraz mamy dużo możliwości musimy tylko chcieć, a osiągniemy naprawdę dużo.

4
Forum Język Angielski / Odp: Etutor jakie ceny
« dnia: Grudzień 29, 2017, 03:15:49 pm »
Słyszałam, że rocznie ponad 200 zł, nie mam pojęcia natomiast jakie są efekty. Szukam własnie teraz jakieś dobrego kursu. Może ktoś korzystał z etutor i powie mi jakie można osiągnąć efekty po roku?
Zamierzam teraz wziąc się ostro za język angieslki od tego czasu jak śni mi się już 5 raz mój wykladowca od angielskiego i wstawia mi we śnie 2...
Macie jakieś rady jak się dobrze nauczyć języka? Ja już nie mam pomyslu.

5
Forum Język Angielski / Odp: Quest for english opinie
« dnia: Grudzień 29, 2017, 03:10:17 pm »
Jaka cena jest tego kursu? Czy efekty są bardzo widaoczne? Nie korzystałam z tego kursu, ale  miałam okazję skorzystać z Enlinado. Oglądałam kiedyś nagrania promocyjne na youtube i powiem szczerze, że były inne niż dotychczas widziałam pod względem podjeścia prowadzącego on tłumaczył i dawał kilkaa wskazówek jak się uczyć i jakich blędów nie popełniać. Dużo mi dały te rady i postanowiłam skorzystać z kursu - nie zawiodlam się.

6
Forum Język Angielski / Odp: six pack english opinie
« dnia: Grudzień 29, 2017, 03:03:58 pm »
Znajoma korzystała, to szybki kurs opierający się na filmikach wideo. Trawający około 3 miesiące startuje się od zera. Moja kolezanka dobrze już umie język, ale to nie był jej jedyny kurs, ona też bardzo dużo sama się uczyła i miala przyjaciol za granicą z ktorymi utrzymywała kontakt.

7
Forum Język Angielski / Odp: Duolingo czy memerise?
« dnia: Grudzień 29, 2017, 03:00:13 pm »
Memrsie to mobilna wersja fiszek, a duolingo to wiedza w praktyce dużo ćwiczeń z każdego działu. Uważam, że można sobie zainstalować obie jeżeli są darmowe, bo trzeba pamiętać że sama aplikacja do nauki nie wystarczy. Moim zdaniem najlepiej nauczysz się języka jak będziesz się nim otaczać, dlaczego ludzie ktorzy wyjezdzają za granice uczą się go tak szybko? No wlaśnie, bo się nim otaczają są zmuszeni go używać.

8
Forum Język Angielski / Odp: Profil lingua czy Empik school?
« dnia: Grudzień 29, 2017, 02:56:45 pm »
Sama nie mogę się zdecydować szukam dobrej szkoły językowej lub kursu przygotowującego do certyfikatu. Dodam, że do tej pory zawsze uczyłam sie sama, ale uważam że to trochę za mało. Z jednej strony nie mam tyle kasy, żeby pozwolic sobie na szkołę jęzkową. Czy płatność można rozkładać jakoś na raty?
Ewentualnie jeżeli znacie jakieś dobre kursy językowe dostępne w internecie to chętnie je poznam.

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy

topic Pomoc
[Forum Język Chiński]
Pisar82
Dzisiaj o 10:22:03 am
topic Jak się nauczyć 
[Forum Język Chiński]
Klimatek
Styczeń 21, 2019, 03:24:12 pm
topic Nauka chińskiego online
[Forum Język Chiński]
Klimatek
Styczeń 21, 2019, 03:23:05 pm
topic tutlo opinie
[Forum Język Angielski]
Karolina2011
Styczeń 18, 2019, 09:49:37 am
topic Angielski nie taki straszny
[Forum Język Angielski]
szymonkret
Styczeń 15, 2019, 01:44:23 pm