Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - diana

Strony: [1] 2 3 4
1
Sposoby nauki / Odp: Włam się do mózgu opinie
« dnia: Grudzień 27, 2018, 08:18:27 pm »
Książka ma bardzo dużo pozytywnych opinii, Radek podjął się trudnego tematu i z tego co mi wiadomo zrobił to  głową.
Dla mnie uczenie się języków czy czego kolwiek z łatwością nie przychodzi, dlatego zastanwiam się też nad przeczytaniem książki :)
Jakie macie jeszcze opinie? Lub jak wy np uczcie się przed sesją lub jakieś sprawdzone metody na nauke jakie stosujecie?

2
Forum Język Angielski / Odp: tutlo opinie
« dnia: Grudzień 23, 2018, 02:09:05 pm »
Witam. Szukam osób, które korzystały z aplikacji tutlo. Coraz bardziej interesuje się nauką z native speakreami. Sporo wiem już na ich temat, ale nie wiem gdzie najbezpieczniej z ich lekcji korzystać. Czy tutlo jest darmową aplikacją dostępna na androida? Jak to w praktyce z tymi lekcjami serio można o każdej porze się z nimi uczyć?
Uczę się angielskiego od ponad 9 lat, ale umiem praktycznie same podstawy w szkole moim zdaniem to w ogóle go powinno nie być, bo nauczyciele uczą tyle co można się samemu w tydzien nauczyć..

Moja siostra uczyła się z tutlo w domu będąc z dzieckiem, miała lekcje z lektorem na żywo. Nie jest darmową aplikacją umawiasz sobie lekcje z kim chcesz według planu i cennika.
Siostra nie miała zastrzeżeń co do takiej metody nauki.
Można native spekaerów też wyszukiwać na własną rękę jak to woli ;)

3
Forum Język Angielski / Odp: Easy speaker Cristiana Petterssona OPINIE
« dnia: Grudzień 23, 2018, 01:46:38 pm »
Mnie także interesują opinie o Easy speaker bo widziałem reklamę tego kursu angielskiego i podobno tą metodą można nauczyć się w ciągu 2 tygodni - czy to prawda?
Napiszcie proszę czy warto kupić program do angielskiego easy speaker Cristiana Petterssona bo nie ma nigdzie opinii na ten temat :(

Nie oceniając kursu, ale oceniając czy da się nauczyć języka w 2 tygodnie sam sobie odpowiedz.
Nie wiem jakie stosują w kursie metody czy techniki, ale w tak krótkim czasie nie da się nauczyć swobodnie porozumiewać.
Można się nauczyć sporo słownictwa czy nawet gramatykę, ale gdzie czas na praktykę?

Myślę, że kilka miesięcy do roku to taka granica nauki języka. :)

4
Forum Język Angielski / Odp: Kurs języka angielskiego angprofi opinie
« dnia: Listopad 18, 2018, 05:37:45 pm »
Z kursu Angprofil korzystałam nie raz wyszukując jakieś informacje o gramatyce z danego tematu, którego uczyłam się przed kartkówką. Fajnie, ze można znaleźć w internecie takie darmowe pomoce, może nie są tak obszerne w treści jak inne płatne kursy, ale to pokazuje że spokojnie można się uczyć w domu za darmo z głową. :) :)

5
Sposoby nauki / Odp: Włam się do mózgu opinie
« dnia: Listopad 13, 2018, 02:20:30 pm »
Zdania zawsze będą podzielone na temat każdej książki, znajoma czytała i z jednej strony widziała dużo zalet jak i kilka wad z jej własnej opinii :)
Pytanie powinno brzmieć czy ta książka faktycznie coś zmienia w naszym podejściu do nauki lub nas czegoś uczy?
Ja odpowiem, że u jednych zmieni u drugich nie w każdym razie ucząc się języka myślę, że czasami przyda się poszukać jakiejś książki , żeby coś w naszej nauce uatrakcyjnić bądź zmienić nastawienie :):):

6
Forum Język Angielski / Odp: najlepsze książki do matury z angielskiego
« dnia: Wrzesień 25, 2018, 08:00:25 pm »
Przed maturą polecam zakupić jakieś repetytorium, ale zawsze można też pomyśleć o jakimś kursie i wtedy widzisz tekst i go słuchasz.
Sama uczyłam się z repetytorium i dużo rozmawiał z kolegą, bardzo dużo mu zadzwięczam że przed maturą ze mną rozmawiał, bo czułam się pewniej. Nie bałam się mówić jak niektórzy, były u nas osoby które ustnego egzaminu przez to nie zdały.

7
Forum Język Angielski / Odp: angielski w samochodzie opinie
« dnia: Wrzesień 25, 2018, 01:29:22 pm »
Moja siostra się uczy języka angielskiego w samochodzie, ona nie słucha radia tylko ma swoje płyty z nagraniami lektorów, bardzo chwali taką metodę nauki :) Sama też myślę, żeby zacząć się tak uczyć. Nigdy nie uczyłam się języka słuchając i może to był błąd, bo  widzę po siostrze różnice w wymowie  wyrazów.

Skąd pobieracie taką listę słówek lub całych wyrażeń z tłumaczeniem?

8
Cześć!
 Tak z innej beczki trochę, ale może ktoś wie ile trzeba się uczyć angielskiego do poziomu komunikatywnego? Uczę się angielskiego już kawałek, nie mam problemu ze zrozumieniem treści przekazywanych do mnie, ale problem zaczyna się gdy ja mam coś komuś wytłumaczyć. Moja siostra twierdzi, że to siedzi mi w głowie, że boje się mówić  lub brak tego odpowiedniego przygotowania.
To jak było u was, w jakim czasie nauczyliście się języka do wyżej wymienionego poziomu? :)))

9
Ogólnie / Odp: metoda larsena opinie
« dnia: Sierpień 08, 2018, 06:04:48 pm »
Na czym polega ta metoda nauki? Znajoma mi kiedyś o niej mówiła, że przyśpiesza ona naszą edukację ale czy to prawda?
W jakim czasie Wy nauczyliście się języka? Ja stawiam sobie za cel na taki dobry poziom rok, wiem że można nauczyć się krócej ale u mnie ciężko jest z motywacją. :)
Jeżeli ktoś zna dobrą metodę na naukę słówek to też chętnie poznam :)

10
Ogólnie / Odp: simple language kurs opinie
« dnia: Sierpień 08, 2018, 05:40:36 pm »
Wiem, że kurs ogłasza znaleźli pierwszą metodę nauki, która pozwoli w krótkim czasie opanować język.
Dla mnie 2 tygodnie na naukę języka to za mało, nie ocenia kursu bo nigdy z niego nie korzystałam znajomi coś wspominali.
Zastanawia mnie tylko co ludzie mają w głowie, że wierza w to, że można angielskiego  ,  nauczyć się w 2 tygodnie?

Ja uczę się rok i dopiero widzę jakieś efekty ;)

11
Ogólnie / Odp: smart lang forum
« dnia: Sierpień 08, 2018, 05:32:39 pm »
Metofa smart lang polega na na nauce słów jak się wypowiada, są tam karaoke i podkreślają słówka wypowiadane.
Ja np uczę się frazami w domu szukam właśnie kursu ze zwrotami może ktoś zna jakiś godny uwagi kurs? :)
Wiem, że w domu mogę się uczyć sama, ale czasami brakuje mi motywacji myśle, że jak wykupię kurs to  będę miała jej więcej ;) 

12
Forum Język Angielski / Odp: angielski nauka słówek
« dnia: Lipiec 31, 2018, 01:44:32 pm »
Witajcie!

Zna ktoś może jakieś skuteczne sposoby na naukę słówek w języku angielskim? Uczę się już troche języka, ale tak powaznie dopiero zaczęłam teraz. Jak wy uczycie się słówek? Chętnie poznam jakieś sprawdzone metody czy wskazówki. Nie umiem uczyć się słówek i nie lubie. Nie umiem, bo bardzo szybko je zapominam co wiąże się też z tym że tego nie lubię.

Ja uczę się w samochodzie słuchając nagrania z lektorem, codziennie dużo jeżdżę więc fajny sposób na naukę słówek. Kiedyś nie pomyślałabym, że słuchając można się też uczyć języka.
Jeżeli mam się już koniecznie nauczyć jakiegoś słówka to robie z nim co się da tak, żebym zapamiętała - wymyślam zdania, opisuje koloruje układam krzyżówki i wtedy pamiętam. :)

13
Forum Język Angielski / Odp: Słuchanie angielski dla początkujących
« dnia: Lipiec 28, 2018, 03:11:00 pm »
Czy ktoś wie gdzie znajdę jakieś słuchanki z języka angielskiego akie typowo dla osób początkujących??
Wyczytałem, że dobrze jest się osłuchać języka angielskiego i chciałby spróbować i dlatego chciałem sprawdzić takie słuchanie angielskiego dla początkujących, będę wdzięczny jeśli ktoś da namiar na takie nagrania :)

Jest sporo nagrań w internecie tylko ważne, żeby one przez native speakera bo raczej nie chciałbyś nauczyć się źle wymawiać słówek. Jeżeli chcesz dobre jakościowo nagrania to zawsze możesz skorzystać z  jakiegoś kursu :)

14
Forum Język Angielski / Odp: angielski 1000 słów
« dnia: Lipiec 19, 2018, 03:17:27 pm »
hej poczytaj sobie http://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/1000-slow-angielski-1691/  tam też masz 1000 słów.
Sama chętnie spróbuje tej metody nauki całymi zwrotami. Kiedyś skorzystałam z jakiegoś kursu, który mówił że wsytarczy nauka 1000 słów i można mówić w tym języku no i się nadzialam. Słówka to troche za mało poza tym kucie ich w dużej ilości nie przekłada się na jakość.

15
Forum Język Angielski / Odp: nauka angielskiego słówka
« dnia: Lipiec 15, 2018, 08:21:23 pm »
Też używałam Enlinado 500 zwrotów.
Nie ma sensu tracić czasu na kucie słówek, ja się przekonałam o tym na właśnej skorze. Ja myslałam, że serio coś ze mną jest nie tak, bo znam osoby które nauczyły się języka w rok i mniej a sama nie mogłam nauczyć się w 4 lata. Wszystkie słówka zapominałam znałam samą teorię jeżeli chodzło o czasy..
Ucząc się z Enlinado dopiero nauczyłam się jak ugryźć ten język..

Strony: [1] 2 3 4

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy