Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - danbalan

Strony: [1] 2
1
Forum Język Angielski / Odp: tutlo opinie
« dnia: Styczeń 02, 2019, 03:43:13 pm »
O co chodzi w tym kursie w lekcjach na żądanie? Wtedy uczę się z kimś innym niż zawsze i to wiąże się z dodatkową opłatą?
Słyszałem, że własnie tutlo to szkoła językowa online i można się uczyć z lektorami online co jest wygodne, bo można uczyć się w domu. Ciekaw jestem jak to wygląda w praktyce cenowo i własnie jakie podejście lektorów do ucznia. :)

2
Forum Język Angielski / Odp: Easy speaker Cristiana Petterssona OPINIE
« dnia: Grudzień 16, 2018, 04:46:04 pm »
Moja ciocia kiedyś korzytsała z innego kursu, który głosił podobne przekonania co ten 2 tygodnie założony przez eksperta..
Cóż no na treści, które dostała nie ma co narzekać bo słownictwo i czasy  dostała (wszystko co można znaleźć w repetytrium) Dołączone były nagrania i instrukcja, żeby dużo powtarzać. Na tym koniec.
Rozczarowała się trochę, bo ona z góry zakładała naukę w rok tylko chciała poznać triki przyśpieszające nauke.
Nie dajcie się oszukiwać wierząc, że w 2 tygodnie da się nauczyć języka..
Nie jest to wykonalne i na prawdę można pieniądze wydać na dobre kursy tylko trzeba prześledzić opinie.

Ja nie komentowałem easy speaker, nie korzystałem i nie oceniam tylko czas trwania kursu.

3
Forum Język Angielski / skills for matura opinie
« dnia: Wrzesień 24, 2018, 07:28:12 pm »
Witajcie. Szukam opinii na temat skills for matura interesują mnie zestawy egzaminacyjne z tego wydawnictwa.
Chciałbym się dobrze przygotować do matury, siostra powiedziała że jak będę robił dużo testów to wszystko mi się utrwali.
Czy ktoś z was uczył się ze skills for matura? Jak macie jakieś sprawdzone metody przed maturą z języka angielskiego to też chętnie poznam :)

4
Forum Język Angielski / Odp: Słówka angielskie z wymową
« dnia: Sierpień 02, 2018, 01:39:26 pm »
Wydaje mi się, że zawsze na ratunek może iść google tłumacz masz tam taka opcję odsłuchania słówka. Ja tak nie raz sprawdzałem sobie słówka, co prawda metoda bardziej pracochłonna, bo jednak trzeba tam to słówko wpisać, ale może dzięki temu zostanie lepiej zapamiętana. :) Pozdrawiam

5
Forum Język Angielski / Odp: nauka angielskiego słówka
« dnia: Sierpień 02, 2018, 01:37:46 pm »
Lepiej zapamiętasz słuchając te słówka przynajmniej u mnie tak jest. Odstawiłem już listy słówek, kolorowe zeszyty teraz tylko słówka w wersji mp3 !

6
Forum Język Angielski / Odp: Słuchanie angielski dla początkujących
« dnia: Sierpień 02, 2018, 01:35:43 pm »
Jest tego sporo w internecie wystarczy trochę poszukać, może się tak zdarzyć że będa to nagrania od native speakerów.
Wydaje mi się, że wdrążenie w życie słuchanek to dobra metoda nauki sam własnie mam zamiar spróbować tą metodę nauki. Słucnaki tylko źle mi się kojarzą ze szkoły jak baba nam puszczała jakieś zaawansowane nagrania dla uczniów, którzy co dopero ogarniali ,,to be'' źle wspominam angielski w szkole nic z niego nie wynioslem. Jedynie co to może nienawiść do języka, ale mi przeszła już.
Nauka na własną rękę to jedyne najlepsze rozwiązanie. :)

7
Forum Język Angielski / Odp: Cena za kurs Rosseta Stone
« dnia: Czerwiec 30, 2018, 01:43:49 pm »
Szukam dobrego kursu dla młodszego brata. Jakie efekty daje kurs Rosseta?  Czy to prawda, że nawet instrukacja tam jest w języku angielskim? Brat chce oczywiście wyjechać za rok do pracy za granicę,słyszałem że za granicą uczy się najlpeiej tylko fajnie mieć jakąś podkładkę, że coś się już umie.

8
Forum Język Angielski / Odp: Ling Intelligence cena
« dnia: Czerwiec 27, 2018, 07:36:57 pm »
Nie chce być złośliwy sam nie jestem ekspertem w dziedzinie nauki języka angielskiego czy znawcą kursów, ale na zdrowy rozum jak można się nauczyć języka w 2 tygodnie? :)
To zostawiam, żeby każdy sobie odpowiedział na to sam. Chciałbym poznać taką super metodę, bo gdyby serio tak było to każdy umialby po 20 języków. A jakoś dalej jest problem i ludzie ciągle chodzą do szkół językowych i tracą kasę.

9
Forum Język Angielski / Odp: Empik School angielski CENA
« dnia: Czerwiec 27, 2018, 07:34:43 pm »
Moja siostra się wybiera czy w Kielcach daje funkcjonuje ta szkoła ktoś wie? :)  Czy kursy wakacyjne w tej szkole są może objęte jakimiś rabatami?
Moja siostra ma 11 lat, także jej się samej uczyć nie chce a mama się uparła, żeby poszukać jej jakiejś szkoły. Myślicie, że dla dziewczyny 11 letniej to dobra opcja na naukę nie będą to pieniądze w błoto?

10
Forum Język Angielski / Odp: Angielski Terminal-e opinie
« dnia: Czerwiec 12, 2018, 10:22:50 pm »
Siostra korzystała, uczysz się przez internet - możesz się uczyć indywidualnie lub w grupach. Warta uwagi lekcja próbna ja też cenie sobie takie kursy gdzie można najpierw zobaczyć jak to wszystko wygląda, żeby nie kupować kota w worku :)

11
Forum Język Angielski / Odp: Angielski Langlia opinie
« dnia: Czerwiec 09, 2018, 11:11:15 am »
Oczywście Aleksandro The beatles. :) Ale spolszczyłaś sobie okej. Nie czepiam się, oczywiście zgadzam się z Tobą. Z tego co wiem kurs przygotowuje do nauki uczysz się słówek, zwrotów  i gramatyki. Pamiętaj oczywiście, żeby nie skupiać się tylko na jednym kursie tylko ucząć się korzystać z różnych metod.

12
Forum Język Angielski / Odp: Kurs angielskiego EMPIK - cena, opinie
« dnia: Kwiecień 29, 2018, 10:26:22 pm »
Kiedyś mój brat chodził do tej szkoły, ale to było dawno teraz sporo pozapominał i zastanawia się nad kursem językowym bądz wyjazdem za granicę. Ja mówię mu, żeby wyjechał za granicę tam najszybciej się nauczy języka, ale on mnie za bardzo nie słucha. Jakich argumentów użyć co mu doradzić, żeby mnie posłuchał? Może ktoś uważa, że lepiej wybrać kurs niż wyjazd też to biorę pod uwagę - fajnie jakby było to poprate dobrymi argumentami.


Prosty wykaz : Wyjazd za granicę 2 do 3 tysięcy ceny ubezpieczenia i inne rzeczy

Szkoła : 2 tysiące, praca w dużych grupach małe zainteresowanie jednostką

Kurs językowy np : Enlinado 200 zł, wsparcie, motywacja, live i zadania do wykonania :)


Myśle, że na wyjazd przyjdzie czas fajnie jak się coś już tam umie. Wiadomo, że najlepiej uczymy się języka za granicą jeżeli jesteśmy nim otoczeni, jeżeli wiążą się z tym też takie duże koszty to nie wiem czy to jest tego warte.


13
Forum Język Angielski / Odp: angielski w 2 tygodnie
« dnia: Marzec 17, 2018, 03:06:33 pm »
Jak można wierzyć w to, że w 2 tygodnie się nauczysz języka? To nie możliwe i śmieszne. Serio w to wierzycie? Do matury jeszcze trochę czasu moja rada to poprzypominaj sobie słówka i staraj się dużo opisywać jakieś obrazki gadać nawet sama do siebie. :)
Rozmowa to cały sekret nauki moim zdaniem. Dlaczego ludzie za granicą uczą się najszybciej? Bo rozmawiają i jest im dużo łatwiej niż tym co siedzą tylko z książką.

14
Forum Język Angielski / Odp: CLEMENTONI angielski
« dnia: Listopad 30, 2017, 01:59:35 pm »
Czy ja wiem czy te zestawy są drogie ceny są różnie zalezy jakie kto ma podejście dla jednego są drogie dla drugiego nie. Jestem jak najbardziej za wszelkimi pomocami dla dzieci, osobiście nie mam dzieci i jeszcze nie miałek okazji ich wybróbować, ale kiedyś czemu nie..

15
Forum Język Angielski / Odp: feelsense360 opinie
« dnia: Listopad 30, 2017, 01:58:01 pm »
Generalnie technologia kusi, ale czy to wszystko cos nam daje no nie wiem. Dla mnie wystarczy zdecydowanie nauka z aplikacjami z laptopa i smartfona calkoswicie się nie zamykam na technologię :D

Strony: [1] 2

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy