Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - matek

Strony: [1] 2
1
Kwestia bardzo indywidualna jeden nauczy się w 6 miesięcy drugi w 6 lat, ale obstawiam że jak będziesz systematycznie się uczyć to rok wystarczy :)

2
Forum Język Angielski / Odp: english for matura opinie
« dnia: Październik 07, 2018, 07:40:17 pm »
Raczej nie znajdziesz Gubałka w wersji pdf tej książki :) Ktoś poleca jakieś dobre repetytorium lub kurs przed maturą?

3
Forum Język Angielski / Odp: jak zacząć naukę angielskiego
« dnia: Październik 07, 2018, 07:33:37 pm »
Od planu zagospodarować przede wszystkim jakieś 30 minut codziennie na naukę, bo systematyczność to klucz do sukcesu!!

4
Forum Język Angielski / Odp: angielski w samochodzie mp3
« dnia: Październik 07, 2018, 07:30:19 pm »
Mama koleżanki tak uczy się języka, często jak ją widzę myje np naczynia i słucha lektora z mp3 każdą wolną chwilę przeznacza na słuchanie języka!

5
Forum Język Angielski / Odp: zwroty angielskie
« dnia: Lipiec 22, 2018, 08:17:48 pm »
Ktoś coś więcej o nauce zwrotów? Uczę się tych słówek i ucze i mam wrażenie, że po miesiącu ich nie umiem  ;D ;D ;D
Mam też problemy z mówieniem w tym języku.. Ktoś może ma jakieś sprawdzone metody na naukę i wie gdzie mogę znaleźć jakąś przykładową listę zwrotów? Chciałbym w końcu nauczyć się tego języka a robie do niego kilkuletnie podchody ;(

6
Forum Język Angielski / Odp: Ling Intelligence cena
« dnia: Lipiec 01, 2018, 09:33:22 pm »
Bądzmy poważni jeżeli ktoś dalej wierzy, że nauczy się języka w 2 tygodnie to chyba nigdy nie uczył się żadnego języka. Nauka języka liczy się w latach, co prawda 6 miesięcy można już zacząć mówić, ale to jeszcze mało.
Jest wiele takich kursów, które oferują naukę w kilka tygodni radzę się nie nabierać nie mam na myśli wyżej wymienionego, bo on został opracowany przez poliglotę więc tego nie kwestionuje, ale w czas nie uwierzę nigdy.

7
Forum Język Angielski / Odp: Cena Angielski Native speaker
« dnia: Lipiec 01, 2018, 09:28:29 pm »
Ceny masz różne jak już mozna było wyczytać, mój brat korzystal i w ciągu kilku miesięcy podciągnął się w jezyku. Teraz nie ma problemów z rozmową ani z językiem angielskim. Mówią, że język angielski jest łatwy no nie wiem. Też tak uważacie?

Nie jest trudnym językiem, można się go w rok nauczyć jeżeli są chęci i zna się odpowiednie metody nauki to nie jest problem. Najlepszą metodą moim zdaniem jest rozmowa z druga osobą po angieslku myślę, że nic innego tego nie przebije. :)

8
Forum Język Angielski / Odp: Memrise cena
« dnia: Lipiec 01, 2018, 09:26:31 pm »
Uważacie, że fiszki to dobra metoda nauki nawet te mobilne? Czy znacie jakieś inne metody i uważacie je za lepsze? Jakoś nie umem się uczyć skutecznie z fiszek, pamiętam tylko te słówka przez jakieś 2 tygodnie później jaki ich nie używam to wylatują.

9
Forum Język Angielski / Odp: active speaker cena
« dnia: Czerwiec 30, 2018, 11:19:54 pm »
Siostra zastanawia się nad tym kursem. Ona chce skorzytsać na siłę z jakiegoś kursu, chociaż mamy z mamą obawy, że nie będzie systematyczna i oleje to a kasa pójdzie na marne.
Jeżeli o mnie chodzi to ja w miarę umiem język i mogę Ci troche doradzić jeżeli masz problemy z gramatyką i  rozmową. Z mową w tym języku to jest tak nie wiem skąd się to bierze, aale wiele osób ma pewne obawy przed gadaniem z kimś chociaż doskonale znają język to czasami nie powiedzą nawet słowa. Nie daj się podejmij tą próbę w internecie przecież nikt Cię tam nie znam możesz z kimś najpierw pisac a później rozmawiać np na skype :) Jest sporo grup z ludzmi, którzy się razem uczą języka trzeba trochę poszukać.

10
Forum Język Angielski / Odp: Vocabus
« dnia: Kwiecień 24, 2018, 04:44:37 pm »
Ciekawy wątek, poszperałem troche w internecie i serdecznie polecam zapoznać się z nagraniem każdego kto się uczy języka powinien to zobaczyć. Luźne i prawdziwe podejście do nauki języka. Na wszytsko przyjdzie czas nic nie dostaje się szybko. Kiedyś też wierzyłem, że nie mam talentu do nauki języków teraz zmieniłem swoje nastawienie.
https://www.youtube.com/watch?v=Y3-J6V9I6Sk

11
Forum Język Angielski / Odp: Angielski FluentBe opinie
« dnia: Kwiecień 24, 2018, 04:37:40 pm »
Ten kurs to nie jest program do nauki tylko wydaje mi się, że jakaś wirtualna szkoła językowa. W takim przypadku  wolałbym wybrać naukę z nativea speakerami z nimi nauka jest tylko przyjemnośćią, ale początki są mega ciężkie właśnie je przechodzę.
Szukam też kursu, żeby uczyć się z wielu metod, jak mi koleżanka powiedziała nie nauczysz się jeździć samochodem tylko znając przepisy i zasady.
Tak samo nie nauczymy się języka nie praktykując go czyli gadając z kimś :)

12
Forum Język Angielski / Odp: angielski w rok
« dnia: Marzec 23, 2018, 05:00:13 pm »
Jeżeli będziesz się uczyć języka dla siebie a nie od egzamin to się nauczysz, tylko bez systematyczności to i w 7 lat się nie nauczysz. Wiem z doświadczenia, że językiem trzeba się otoczyć, żeby się go nauczyć.
Moja siostra fajnie uczy syna z męzem języka raz mówią do niego po angielsku a raz po polsku.
I tak właśnie masz gadać raz po polsku raz po angielsku ;)

13
Forum Język Angielski / Odp: Język angielskie w 2 lata
« dnia: Marzec 23, 2018, 04:56:46 pm »
Spokojnie w 2 lata nauczysz się na poziom średniozaawansowany :) Tylko pamiętaj o systematyczności, nie ucz się jak na egzamin tylko ucz się dla siebie. Większość ludzi o tym zapomina niestety i wychodzi jak wychodzi, że niby każdy się uczy w szkole tego języka przez kilka lat, ale go nie umie bo ciągle się uczył pod egzamin a nie użycia w codziennym życiu taka prawda.

14
Forum Język Angielski / Odp: angielski w 3 miesiące
« dnia: Marzec 23, 2018, 04:53:43 pm »
Nie skupialbym się na czasie wiem coś z własnego doświadczenia, bo w 3 miesiące nauczysz się języka ale nie będziesz rozmawiał tak płynie jak rodowity Anglik trzeba o tym pamiętać. Każdy moim zdaniem uczy się w innym tempie. Ja uczyłem się rok, brałem też udział w erazmusie z uczelni super sprawa mogę powiedzieć, że najwięcej nauczylem się języka na tej wymianie :)

15
Forum Język Angielski / Odp: Nauka angielskiego w domu
« dnia: Marzec 23, 2018, 04:49:29 pm »
No dobra, ale gdzie takich ludzi szukać do rozmowy?
Ja też uczę się języka w domu czuje, że jest już nieźle, ale nie mam z kim korospendować. Gdzie mogę znaleźć native spekarów? Ogladałem kiedyś filmik po angieslku i gościu powiedział, że nauczył się języka z native spekarami. Tylko, żeby z nimi rozmawiać to coś juz trzeba umieć.

Strony: [1] 2

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy