Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - ania

Strony: [1] 2 3 4
1
Forum Język Angielski / Odp: Busu angielski opinie
« dnia: Grudzień 14, 2018, 04:43:04 pm »
Czy ktoś wie, czy w aplikacji busu nowe słownictwo jest tłumaczone? Czasami mi tego brakuje w aplikacjach.
Czy aplikacja opiera się bardziej na takich ćwiczeniach gramatycznych? :)
Pytam z ciekawości chciałam wypróbować, ale już na wstępie musze się rejestrować czego nie lubię dlatego wolę wcześniej wiedzieć coś na temat danej aplikacji :)

2
Forum Język Angielski / Odp: Ling intelligence opinie
« dnia: Listopad 14, 2018, 05:29:14 pm »
Czytałam dużo opinii są różne.
Niektórzy myślą, że jak skorzytsają z jednej aplikacji i kursu bez własnego wkładu nauczą się szybko języka a to nie prawda.
Nie da się nauczyć języka bez ćwiczeń. Pisanie opowiadań, rozmawianie z kimś czy tłumaczenie piosenek to nie jest praca na marne tylko uczy czegoś :)

3
Forum Język Angielski / Odp: Profilingua opinie
« dnia: Listopad 06, 2018, 08:59:53 pm »
Sporo czytałem o tej metodzie nauki. wydaje się, że jest na serio skuteczna, choć sam osobiście jej nie znam. Być może będzie to jedna z moich kolejnych przygód z językiem. Sam już nie wiem. Ale ze względu na dużo pozytywnych opinii, będę chciał przetestwować Profilingua

Wiesz kurs ma uczyć nie ma co się sugerować reklamą, znam oba te kursy moi znajomi korzystali i mają dobre zdanie o nich.
Na pewno nie ma co porównywać jednego i drugiego pod względem treści czy przekazywanych inforamcji, bo są zupełnie inne. Moim zdaniem Enlinado bardzo motywuje do nauki, bo mój kolega, który nie chciał się uczyć języka po skorzystaniu z tego kursu ma już kilku znajomych z zagranicy!!! ;))

4
Forum Język Angielski / Odp: Nauka słówek angielskich online
« dnia: Sierpień 04, 2018, 11:14:34 pm »
Potwierdzam, że nauka frazami jest dobrą netodą nauki uczysz się tak naturalnie języka.
Polecam też aplikację do nauki możesz uczyć się wszedzie wszystko byle by się otoczyć językiem :)

5
Forum Język Angielski / Odp: nauka słówek angielski
« dnia: Sierpień 03, 2018, 02:53:52 pm »
Stosowałam wiele metod i układam zdania i kolorowałam słówka i robiłam karteczki u mnie nie sprawdzało się nić. Jedynie dzięki Enlinado nauczyłam się uczyć zwrotami i to był strzał w 10 !!!!!!
Tylko nauka zwrotami polecam Kochani :) :)

6
Ogólnie / Odp: Choco Lite opinie
« dnia: Lipiec 31, 2018, 05:43:26 pm »
Słyszałam, że ostatnio zrobiło się głośno o tym produkcie w mediach. Też jestem ciekawa jakie efekty daje ten produkt?
Ja trzymam dietę i staram się ćwiczyć, ale co schudnę to mija jakiś okres czasu i zaraz wracam do wagi..:( Co robić w takiej sytuacji? Czuje się już bezsilna, nie doradzajcie mi dietetyka, bo mi szkoda kasy na te porady i korzystam z diet sławnych trenerek. :):)

Też słyszałam troche o tym produkcie, ale czy serio działa?
W każdym razie ja polecam aktywność fizyczną , sport naprawdę uzależnia ćwiczę już rok i żałuje że nie poszłam na jakiś awf.
Temat hipnozy też mnie zaciekawił ja widziałam same pozytywne opinie o hipnozie w sumie dlaczego by nie skorzystać jeżeli ktoś potrzebuje to ja też jestem za. =)

7
Ogólnie / Odp: refundacja jezykowa opinie
« dnia: Lipiec 31, 2018, 05:39:18 pm »
Ja też szukam inforamcji na temat refundacji językowej, nie mam na ten temat zielonego pojecia.Czy to na pewno bezpieczna metoda?
Widziałam, że sporo kursów się tak ogłasza, że jak się spełnia listę warunków to dostanie się jakieś dofinansowanie do kursu.
Szukam jakiegoś właśnie nie dorgiego kursu gdzie nadrobie wsyztskie zaległości językowe  =)
Ktoś może poleci coś?

8
Ogólnie / Odp: smart lang forum
« dnia: Lipiec 25, 2018, 07:34:06 pm »
Ktoś jakieś opinie o smart lang?Moja siostra interesowała się tym kursem. Jaką metodą posługują się w tym kursie i czy on na prawdę działa?
Bardzo mało opinii widziałam w internecie na temat tego kursu. Siostra należy do takich osób, którym cięzko wszystko wchodzi ona sama nie umie się uczyć. Próbowałam ją uczyć kilka razy, ale nie umiem. Będzie chyba lepiej jak znajdzie jakiś dobry kurs. ;)
Nie korzystałam z tego kursu, ale jeżeli siostra chce się nauczyć serio języka to raczej niech nie stawia na czas. Mój brat kiedyś korzytsal z innego kursu, który oferował naukę w 2 tygodnie i zostało wielkie rozczarowanie i smutek z wydanych pieniędzy. Kiedyś kursu były dużo droższe to wiecie można bylo się na prawdę zniechęcić do nauki. Lepiej zakładać sobie nauke w więcej czasu niż się rozczarować.

9
Forum Język Angielski / Odp: słówka angielskie mp3
« dnia: Lipiec 18, 2018, 01:17:32 pm »
Coś więcej ktoś opowie o slosobie nauki zwrotami? Moja siostra też ma problem z nauką słówek, ja nauczylam się pracujac za granicą i nie wiem czy sluchajac slowka mp3 to pomoze?
Ja bylam w sumie zmuszona się nim poslugiwac i otoczona i się nauczylam ;)

10
Ogólnie / Odp: Sliminazer opinie
« dnia: Lipiec 17, 2018, 01:58:06 pm »
Też uważam, że czasami problem siedzi w głowie. Sama ćwiczyłam regularnie i efekty były praktycznie nie widoczne. Dopiero jak zastosowałam hipnozę to wszystko się zmieniło. Teraz moimi śladami idzie siostra, ale ona dopiero zaczyna swoją przygodę i zastanwia się nad sliminazer ona lubi wprowadzać do swojego trubu życia a to jakieś plasty a to coś.
Czy Sliminazer działa? :)

11
Kiedyś usłyszałam, że aby mówić w języku wystarczy znać 1000 najczęściej używanych słów :) Skąd mogę pobrać takie najczęściej używane słówka, zna ktoś może jakieś aplikacje lub kursy?
Jak do tego podchodzicie czy 1000 słówek wystarczy, żeby się swobodnie komunikować? Ja jeszcze nie mam żadnego zdania wyrobionego na ten temat, wierzę że mi się to uda :)

Taka liczba słów mnie przeraża, nigdy nie lubilam uczyć się słówek, też uczę się zwrotami z Enlinado  i jestem zadowolona :)
Zawsze miałam problem z nauką słówek, bo po miesiący je zapominałam jednak ucząc się zwrotów przede wszystkim mogę później mówić. :)

12
Forum Język Angielski / Odp: zwroty angielskie
« dnia: Lipiec 12, 2018, 01:42:31 pm »
Ja też kiedyś nie wiedziałam zupełnie jak się uczyć słówek. Korzystałam z kilku kursów, żeby się podszkolić i nauczyć potrzebnego słownictwa. Znajoma poleciła mi kurs Enlindo i tam właśnie nauczyłam się uczyc zwrotami - świetny kurs dla początkujących i nie tylko. Dobrze, że na niego wpadłam, bo dalej bym się uczyła słówek całymi kolumnami a po miesiącu bym ich nie pamiętała...

13
Forum Język Angielski / angielski 1000 słów
« dnia: Lipiec 07, 2018, 10:26:20 pm »
Wie ktoś może gdzie znajdę 1000 słów do nauki języka angielskiego?
Słyszałam wiele opinii na temat tego, że 1000 słów może wystarczyć do swobodnej komunikacji. Skąd mogę pobrać taką sprawdzoną listę potrzebnych słówek do rozmowy? :)

14
Forum Język Angielski / angielski dla dzieci słówka
« dnia: Lipiec 06, 2018, 04:48:29 pm »
Co sądzicie o nauce języka angielskiego przez dzieci? Angielski dla dzieci w młodszym wieku szkolnym to dobry pomysł? :)
Zna ktoś może jakieś książki, albo kursy które mają dostosowane słownictwo do nauki dzieci? Chciałabym zacząć uczyć mojego chrześniaka języka angielskiego, ale zupełnie nie wiem jak do tego podejść, żeby też go nie zniechęcić do nauki języka angielskiego. Chłopczyk ma 3 lata :)

15
Forum Język Angielski / Odp: Cena za kurs Rosseta Stone
« dnia: Czerwiec 28, 2018, 11:54:50 pm »
Cene wyżej podali, ale genralnie to program, który angażuje Cię praktycznie na każdym krosku. Jakie wy macie podejście do programów językowych uważacie, że są one skuteczne czy jednak rozbijają naszą uwagę?  Z tego co wiem też ten kurs wymaga  od Ciebie zaanagażowania tu nie ma, że będziesz się uczyć kiedy będziesz chciał. Za coś musi być wysoka cena :) (oczywiście dla jednego duża dla drugiego nie )

Ja lubię właśnie jak się dzieję i lubię i słuchać i pisać jednocześnie, ale np tam nie ma już mój chłopak :) Z nim jest bardzo ciężko jeżeli chodzi o naukę języka i zastanawiam się czy kupić mu ten czy jakiś inny kurs czy on w ogóle to ruszy..
Jest osobą bardzo niesytematyczną, jak inni się nauczyli z gier języka to ten nie grał w te gry, bo jemu się nawet tłumaczyć słówek się nie chciało.

Strony: [1] 2 3 4

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy