Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - dawidek

Strony: [1] 2 3 ... 5
1
Forum Język Angielski / Kurs Angielskiego dla mechaników
« dnia: Marzec 12, 2019, 07:22:49 pm »
Szukam kursu dla brata, który jest mechanikiem i zależy mu na organizowanym kursie pod swój zawód. Brat matury nie zdawał nie uczył się za specjalnie języka braki ma bardzo duże, ale ze mną uczyć się nie chce.
 W sumie nie dziwię się nie chciałbym też uczyć się z bratem nie miałbym do niego cierpliwości. 
Jak znacie coś wartego uwagi to chętnie się zapoznamy :)

2
Słownictwo z tej kategorii znajdziesz tutaj https://enlinado.pl/ korzystając z kursu Enlinado 500 zwrotów. Sam się z nim uczyłem nie musiałem się wkurzac na dojazdy i tracenie czasu mogłem uczyć się w domu o której i gdzie chciałem.
Dodatkwo dostałem płytę z wymową zwortów przez native speakera. Uczyłem sie kilka razy też z youtube, ale mam wątpliwości co do poprawności wymowy tu mam przynajmniej pewność, że jest dobra. Tak poza tym nauka zwrotami uczy po prostu mówić, jak to się dzieje naturalnie u dziecka najpierw uczy się słownictwa później zaprząta głowę gramatyką.

3
Forum Język Angielski / Odp: zwroty po angielsku
« dnia: Luty 11, 2019, 01:45:08 pm »
Moi znajomi uczą się zwrotami od kilku miesięcy i chwalą sobie tą metodę. Koleżanka, który bała się cokolwiek powiedzieć wcześniej teraz widzę dużą poprawę umie ,,więcej'' powiedzieć.

Na pewno są jakieś kursu gdzie znajdziesz wymowę. Może ktoś zna?

Niestety nie pamiętam skąd znajomi mają zwroty ja nauczyłem się języka za granicą byłem bardzo osłuchany wcześniej korzystałem z kilku kursów i nauka w domu jak najbardziej mi się przydała. :)

4
Forum Język Angielski / Odp: six pack english opinie
« dnia: Grudzień 28, 2018, 02:59:32 pm »
Ja polecam uczyć się metodą dziecka, odstawić gramatykę na początku tylko uczyć się mówić. Na regułki serio przyjdzie czas. Dzieci tak się uczą i jest to naturalne dla języka mówionego oczywistym jest, że język pisany się różni dużo więc to moja rada.
Ja zawsze uczę się w domu korzystam z aplikacji i internetu, wieczorami lubię oglądać ludzi którzy mówią po angielsku w taki sposób staram się otaczać językiem. Systematyczność to podstawa w nauce języka trzeba się jej nauczyć :)

5
Forum Język Angielski / Odp: tutlo opinie
« dnia: Grudzień 20, 2018, 09:03:27 pm »
Nie wiem jak to wygląda w tutlo, ale wiem że nauka z native speakrami to dobra sprawa. Moi znajomi nauczyli się dzięki temu języka w ciągu niecałego roku... Robi wrażenie, ale to pokazuje ile tak na prawdę daje nam praktyka! :)

6
Forum Język Angielski / Odp: speakingo angielski
« dnia: Grudzień 16, 2018, 01:30:44 pm »
Mało kto wie, że żeby mówić po angielsku wcale nie musimy znać wszystkich słówek czasami lepiej znać te 2000 i się nimi posługiwać w rozmowie niż uczyć się ciągle słówek a później ich nie wykorzystywać..

Ja również uczylem się zwrotami i to jest dobra metoda nauki słówek, można zaoszczędzić nerwów i czasu, bo łatwiej mi np zapamiętać zworty niż pojedyńcze wyrazy. :)

7
Forum Język Angielski / Odp: Busu angielski opinie
« dnia: Listopad 17, 2018, 09:20:25 am »
Na pewno co jest ważne trzeba zaznaczyć, że ucząc się z Busu możesz uczyć się jeszcze 12 innych języków możesz być członkiem premium i za rok płacisz 300 zł.
Czy to dużo czy mało to już sama oceń. :)
Ucząc się języka pamiętaj o systematyczności i o osobie z którą możesz rozmawiać to bardzo ważne jeżeli chcesz dobrze nauczyć się języka spełniać te dwie kwestie :):):):

8
Forum Język Angielski / Odp: supermemo angielski
« dnia: Listopad 15, 2018, 11:09:09 pm »
Czy kurs jak w nazwie jest super?  Nie korzystałem, ale znajoma kiedyś się uczyła na pewno na plus zasługuje sam pomysł nauki związany z algorytmami powtórek w odpowiednich odstępach czasu. :)
Spokojnie sami też jesteśmy w stanie wyznaczyć sobie chociaż te 15 minut dziennie na język i robiąc to systematycznie zapamiętamy więcej i na dłużej. :)
Wy jakie macie sposoby np na zapamiętywanie słówek?

9
Forum Język Angielski / Odp: english for matura opinie
« dnia: Październik 01, 2018, 05:37:04 pm »
Słyszał ktoś o english for matura? Szukam dla brata dobrych książek, które go przygotują przed maturą. Myślę, że teraz jest idealny czas, żeby zaczynać wszystko powtarzać lub uczyć się :)
Nie chciałabym, żeby robił to 2 tygodnie przed samą maturą.
Poznam też chętnie wasze sposoby na zdanie matury z wysokim wynikiem. ;)

Nie korzystałem z książki, ale na pewno jakie repetytorium teraz nie wybierzesz to zawsze będzie jakaś dodatkowa pomoc w nauce.
Ja jak uczylem się z repetytorium to podobało mi się to, że słówka były dobrane tematycznie i  ćwiczenia z opisywaniem obrazków czy pisaniem opowiadań.
Praktyka i jeszcze raz praktyka to klucz do sukcesu, staraj się dużo gadać i pisać - na tym wyjdziesz najlepiej :)

10
Forum Język Angielski / Odp: angielski podstawowy matura jak zdać
« dnia: Wrzesień 25, 2018, 04:11:02 pm »
Powiem Ci jak ja się uczyłem, ja robiłem sobie powtórki z każdego działu i np dział praca - z tego umiałem słówka i układem zdania  związane z nimi. Troche mi z tymi powtórkami zeszło, bo nie miałem też osoby z którą mogę porozmawiać, teraz mam wielu kolegów z różnych grup z zagranicy :)
Moja siostra teraz uczy się do matury z Enlinado 500 zwortów i jest zadowolona, utrwala sobie pisownie i wie też jak się dane słówka wymawia :)

11
Ogólnie / Odp: refundacja jezykowa opinie
« dnia: Sierpień 09, 2018, 08:35:24 pm »
Czesć.
Też jestem ciekawa opini na ten temat, bo opinie słyszałam różne. Faktycznie można dostać aż 80% dofinansowania?
Zna ktoś jakiś kurs, który przygotuje mnie do mówienia w języku angielskim? :)

Do mówienia przygotuje Cię kurs Enlinado sam się z nim uczyłem, kurs idealny dla początkujących i osób które chcą sobie coś powtórzyć. Nie spodziewałem się, że kurs mnie tak pozytywnie zaskoczy. Przede wszystkim metoda nauki słówek oraz ciągła motywacja na 5/5 !! :):)):):

12
Ogólnie / Odp: Choco Lite opinie
« dnia: Sierpień 09, 2018, 08:21:07 pm »
Zdarzyło mi się poczytać kilka razy o tym produkcie, ale nie stosowałem jestem ciekaw efektów produktu o którym jest tak głośno teraz.
Myślę, że odpowiednia dieta i suplementacja wystarczą spokojnie w osiągnięciu celu. Sam przekonałem się o tym nie jeden raz. Stosując diety często wracał do mnie efekt jojo, ale teraz testuje hipnozę i efekty widzę dużo lepsze i jak na razie efekt jojo nie wraca.

13
Forum Język Angielski / Odp: Fiszki angielski mp3
« dnia: Sierpień 01, 2018, 09:35:33 pm »
Siostra się uczyła kiedyś fiszkami, dotrwała tylko 6 dni ale to i tak sporo jak na nią. :D
Wyjechała na wakacje za granicę i tam poznała swoją miłość, chociaż kaleczyła strasznie angielski, ale jej sympatia uczyła ją właśnie takimi frazami.

 Dużo pomagał też tlanslator google i tak nauczyła się w ciągu 6 miesięcy mówić. Od tego czasu minęło już kilka lat, siostra. Podaje tą historię po to, żeby zwrócić uwagę na to jak ważna jest rozmowa z drugą osobą oraz nauka w naturalny sposób. ;)

14
Forum Język Angielski / Odp: Słuchanie angielski dla początkujących
« dnia: Sierpień 01, 2018, 09:31:57 pm »
Czy ktoś wie gdzie znajdę jakieś słuchanki z języka angielskiego akie typowo dla osób początkujących??
Wyczytałem, że dobrze jest się osłuchać języka angielskiego i chciałby spróbować i dlatego chciałem sprawdzić takie słuchanie angielskiego dla początkujących, będę wdzięczny jeśli ktoś da namiar na takie nagrania :)

Takie nagrania znajdziesz w kursach, wyżej Ci już polecili i ja też się z nimi zgodzę że po nauce frazami możesz mówić.
Ucząc się samymi słówkami już nie jest tak, wybór oczywiście należy do Ciebie. Ja powiem z doświadczenia, że nie uczę się już słówek bo to tylko strata czasu. Wolę ogladać filmy, słuchać piosenki i w ten sposób się uczę.

15
Forum Język Angielski / Odp: 1000 słów angielski
« dnia: Lipiec 24, 2018, 10:29:41 pm »
Nie ma co nawet głowy sobie zaprzątać takimi zbiorami słówek czy l,iczyć ile umiem.. Uczenie słówek powinno odbywać się w sposób naturalny moim zdaniem tak jak dziecko się uczy. Polecam sobie poczytać troche o angielskim metodą dziecka.
Najlepiej uczymy się przez powtarzanie przez osłuchanie po prostu kontakt z tym językiem. Dlatego kucie na pamięc nie wiadomo jakiej liczny słówek oczywiście moim zdaniem jest bez sensu.

Strony: [1] 2 3 ... 5

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy