Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - dawidek

Strony: [1] 2 3 ... 6
1
Forum Język Angielski / Odp: angielski gramatyka ćwiczenia
« dnia: Grudzień 01, 2019, 07:01:49 pm »
Ja też tak jak SamantaSz odpowiadam na zadania Wery. Weraa znasz więcej takich ćwiczeń? Bardzo bym prosił, ostatnio zacząłem uczyć się gramatyki dla siebie i jak przerabiam ćwiczenia to wszystko mi się rozjaśnia :)

Warto przerabiać ćwiczenia (ale do tego wcześniej trzeba znać słownictwo, dlatego nie radzę na początku brać się gramatykę)
https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/kurs-gramatyki-angielskiej-jaki-kurs-najlepszy/

2
Forum Język Angielski / Odp: Nauka angielskiego mp3
« dnia: Listopad 03, 2019, 06:07:28 pm »
A zna ktoś może jakąś stronę ze słówkami online? Lub jakąś gdzie za darmo mógłbym pobrać jakieś wersje z lektorem?
Chciałbym się zacząć słuchać w samochodzie nagrań mp3, wiem że taka metoda nauki jest dobra. Moja koleżanka bardzo sobie chwaliła taką metodę.
Chciałbym iśc w jej  ślady, dodam że próbowałem już wielu sposobów i ten wydaje mi się jednym z najrozsądniejszych, żeby mieć styczność codziennie z angieslkim. Wieczorami staram się oglądac seriale, ale nie zawsze mam na to czas. (po angielsku)

3
Forum Język Angielski / Odp: Jaki kurs angielskiego w Bydgoszczy opinie
« dnia: Październik 31, 2019, 08:59:07 pm »
Ostatnio natknąłem się na szkołę do której chodzi kilka osób, myślę że w takiej szkole można by było się nauczyć coś pod warunkiem, ze grupy nie będą liczne.
Sam wybrałabym kurs online, ale wiadomo każdy z nas jest inny i inne metody preferuje. Moja znajoma zawsze uważała, że tylko w szkole nauczy się języka po kilku miesiącach gdy zapytałem jak jej idzie jej mina była bezcenna.
Do szkoły językowej, albo się idzie zabić czas albo po certyfikaty ja mam takie zdanie. Oczywiście wiem, że można się ze mną nie zgodzić. Niektórzy łączą naukę w szkole i z kursami oraz aplikacjami. :) :)
https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/nauka-angielskiego-mp3/msg12166/?topicseen#new

4
Forum Język Angielski / Odp: Szkoła językowa w Warszawie TFLS opinie
« dnia: Październik 08, 2019, 09:05:11 pm »
Co to znaczy poziom TFLS jest to zaawansowany poziom języka angielskiego? Wiem, że w Warszawie jest mnóstwo szkół językowych, ale pewnie i cenowo idzie je odczuć.
Ja zawsze uczyłem się języka angielskiego w domu z kursów online i nauczyłem się mówić. Warto czasami spróbować nowej metody nauki.
https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/nauka-angielskiego-w-domu-1781/ może ten wątek się komuś sprawdzi.

5
Forum Język Angielski / Odp: Kurs angielskiego Angloville ZNIŻKA NA KURS
« dnia: Wrzesień 25, 2019, 01:42:54 pm »
Nie wiem jak wy, ale obozy językowe dla osób pracujących raczej nie są. Trudno dostać tyle urlopu a jak już dostaniemy to musimy wykorzytsać go na naukę i raczej nie jest to satysfakcjonujące.
Ja wybrałam naukę w domu z kursem Enlinado, uczyłam się z każdego urządzenia z dostępem do internetu.

Dużo podróżuje i nauka z telefonem u mnie się sprawdziła. Trzeba dużo praktykować, żeby nauczyć się mówić, bardzo dużo rad wyciągnęłam z kursu enlinado. Nauczyłam się dzięki niemu uczyć języka i polubiłam go. :)


Też uczyłam się z moim narzeczonym z tym kursem, zaczynaliśmy od poziomu początkującego. Myśleliśmy na początku nad szkołą językową, ale znajoma nam poleciła kurs Enlinado https://enlinado.pl/.

Naukę z kursem enlinado oceniam na 5/5.
Uczyłem się, dzięki nauce z tym kursem zmieniłem podejście do nauki języka. Warto uczyć się z kursami, testować aplikacje online itp.
Nauka w domu naprawdę przyniesie progres, jeżeli tylko będziemy systematyczni. Z kursu enlinado nauczyłem się wyszukiwać native speakerów i uczę się z nimi teraz za darmo.

6
Forum Język Angielski / Odp: Aplikacja- nowoczesna metoda czy strata czasu??
« dnia: Wrzesień 25, 2019, 01:14:45 pm »
Nauka języka w domu to jedno z najlpeszych rozwiązań w danym czasie. Ucząc się w domu i mając dostęp do komputera możemy rozmawiać z ludźmi z całego świata tak naprawdę i nie płacąc za to nic. Wcale nie musimy wykupywać lekcji z native speakerami, bo możemy nauczyć się wyszukiwać ich sami.
Jak najbardziej to nowoczesna metoda i nie uważam w żaden sposób za stratę czasu :))

7
Forum Język Angielski / Odp: Skuteczna nauka angielskiego
« dnia: Wrzesień 04, 2019, 02:24:25 pm »
Ucze się języka angielskiego już kilka lat, ale szczerze uczę się przez rok języka skutecznie. Skutecznie, bo to czego się uczę niee jest zapominane od razu jest używane i zostaje w głowie.
Za mną już masa ćwiczeń i tak podsumowując najskuteczniejsza jest praktyka, po prostu trzeba mówić i jeszcze raz mówić.
https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/zwroty-po-angielsku-codzinna-rozmowa/

8
Forum Język Angielski / Odp: Easy speaker Cristiana Petterssona OPINIE
« dnia: Lipiec 28, 2019, 03:38:39 pm »
Jakie macie opinie na temat poliglotów? Nauka w 2 tygodnie, mają jakieś tajemnice, że ich nauka przebiega tak szybko?
Ja wcześniej nie byłem wstanie uwierzyć, że ktoś może znać więcej niż 5 języków. Wiem, że nauka mówienia zwrotami jest zdecydowanie skuteczniejsza niż zwykła nauka słówek. :))
https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/nauka-angielskiego-przez-skypa/  myślę nad taką nauką ostatnio :))

9
Forum Język Angielski / Odp: Grama to nie drama
« dnia: Lipiec 20, 2019, 06:07:42 pm »
Ja nie czytałam, ale widziałam kiedyś filmik z tą Panią wydaje się być poukładaną osobą  z dużą wiedzą.

Trzeba pamiętać, że książka nawet super napisana z super przekazem bez naszej praktyki nic nie da. :)

Zgodzę się bez naszego zaangażowania, nikt nam wiedzy do głowy nie wrzuci niestety. Trzeba dużo praktykować, żeby dobrze nauczyć się języka. Warto skorzystać z jakiegoś kursu, bo ułożony będzie przez osoby, które same uczyły się języka.
Warto jak to możlwe starać się, żeby w każdym dniu mieć jakąś styczność z angielskim. Może to być oglądanie seriali, tłumaczenie piosenek po prostu z czasem to się doceni. :)
Moja siostra nauczyła się języka angielskiego właśnie z piosenek. Wcześniej sporo oglądała na youtube filmików, dużo zawdzięcza tłumaczeniu piosenek. (według mnie ta metoda akurat jest trudna)

10
Forum Język Angielski / Odp: Kursy językowe na wakacje
« dnia: Lipiec 18, 2019, 12:47:46 pm »
Ja uczę się z kursem Enlinado, bardzo ciesze się moglam poznać ten kurs mam dostęp do nagrań native speakerów, ćwiczeń i cennych objaśnień. Pozwoliły mi uwierzyć w to, że ja też mogę mówić w języku angielskim używać go swobodnie.
Wcześniej bardzo się blokowałam, listy słówek nie dawały mi motywacji do nauki, bo nie umiałam ich później używać w zdaniu.

Serdecznie polecam zapoznać się http://enlinado.pl/  jest darmowa lekcja można przetestować może komuś również pomoże nauka z kursem Enlinado ;)


Również uczyłem się kiedyś z tym kursem, namówiła mnie dziewczyna. Zawsze planowaliśmy jakieś wyjazdy za granicę, ale oboje z jeżyka angielskiego to umieliśmy się tylko przedstawić.
Po 2 miesiącach nauki mówienia zauważyliśmy bardzo duży postęp, potrafiliśmy już samodzielnie bez pomocy tłumacza się wypowiedzieć.
Potwierdzam jak najbardziej skuteczność tego kursu, polecam każemu kto chciałby się nauczyć języka. U nas także wygyrwało lenistwo, moja dziewczyna mnie bardzo zmotywowała i myślę, że to mi również dużo pomogło.
Sama nie wiem skąd czerpała chęci, ale dzięki niej możemy teraz podróżować. :):)

11
Forum Język Angielski / Odp: Kurs Angielskiego dla bezrobotnych
« dnia: Kwiecień 10, 2019, 08:21:24 pm »
Moi znajomi ze mną też uczyliśmy się z tego kursu, polecam zobaczyć sobie darmową lekcję ze strony www.enlinado.pl , mam nadzieje że u Ciebie też się sprawdzi :)
Nie ma co się poddawać trzeba być systematycznym w tym co się robi.

12
Forum Język Angielski / Odp: Kurs Angielskiego dla informatyków
« dnia: Kwiecień 10, 2019, 08:17:54 pm »
Polecam też znaleźć czas na ćwiczenia i rozmowy z ludźmi. Można znaleźć ludzi do rozmów na różnych grupach co potwierdza fakt, że w domu można uczyć się języka wystarczy dostęp do komputera z internetem :):)

13
Forum Język Angielski / Kurs Angielskiego dla mechaników
« dnia: Marzec 12, 2019, 07:22:49 pm »
Szukam kursu dla brata, który jest mechanikiem i zależy mu na organizowanym kursie pod swój zawód. Brat matury nie zdawał nie uczył się za specjalnie języka braki ma bardzo duże, ale ze mną uczyć się nie chce.
 W sumie nie dziwię się nie chciałbym też uczyć się z bratem nie miałbym do niego cierpliwości. 
Jak znacie coś wartego uwagi to chętnie się zapoznamy :)

14
Słownictwo z tej kategorii znajdziesz tutaj https://enlinado.pl/ korzystając z kursu Enlinado 500 zwrotów. Sam się z nim uczyłem nie musiałem się wkurzac na dojazdy i tracenie czasu mogłem uczyć się w domu o której i gdzie chciałem.
Dodatkwo dostałem płytę z wymową zwortów przez native speakera. Uczyłem sie kilka razy też z youtube, ale mam wątpliwości co do poprawności wymowy tu mam przynajmniej pewność, że jest dobra. Tak poza tym nauka zwrotami uczy po prostu mówić, jak to się dzieje naturalnie u dziecka najpierw uczy się słownictwa później zaprząta głowę gramatyką.

15
Forum Język Angielski / Odp: zwroty po angielsku
« dnia: Luty 11, 2019, 01:45:08 pm »
Moi znajomi uczą się zwrotami od kilku miesięcy i chwalą sobie tą metodę. Koleżanka, który bała się cokolwiek powiedzieć wcześniej teraz widzę dużą poprawę umie ,,więcej'' powiedzieć.

Na pewno są jakieś kursu gdzie znajdziesz wymowę. Może ktoś zna?

Niestety nie pamiętam skąd znajomi mają zwroty ja nauczyłem się języka za granicą byłem bardzo osłuchany wcześniej korzystałem z kilku kursów i nauka w domu jak najbardziej mi się przydała. :)

Strony: [1] 2 3 ... 6

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy