Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - violett

Strony: [1] 2 3
1
Forum Język Angielski / Odp: Kurs języka angielskiego angprofi opinie
« dnia: Grudzień 29, 2018, 10:22:57 pm »
Czy w oparcu o sam kurs angprofil ktoś nauczył się języka? :):)
Chciałabym poznać wasze sposoby na naukę, wiem że coraz częściej ludzie wybierają kursy i bardzo dobrze, bo można uczyć się w domu bez tracenia czasu na dojazdy itp.. Ja od czasu zakończenia studiów zakończyłam i naukę języka a chciałabym do niej wrócić.

Jak wrócić do nauki języka skutecznie? :) :)

2
Sposoby nauki / Odp: Włam się do mózgu opinie
« dnia: Grudzień 29, 2018, 10:16:20 pm »
Czytał ktoś z Was włam się do mózgu Radka Kotarskiego? Jakie macie opinie? Piszą, że książka nawet nawet i że faktycznie można się szybciej uczyć. Ja nastawiam się na języki obce, ktoś mógłby dać znać czy warto?

Siostra stosowała się do metod i nie narzekała, fajnie mieć swoje sposoby na naukę. Trzeba urozmaicać, żeby nam się nie znudziła :)
Żadna metoda nic Ci nie da jak nie będziesz się uczyć systematycznie o tym nie zapominaj, bo inaczej to super metoda się nawet nie sprawdzi. Ja lubię zmieniać metody nauki łatwiej mi zapamiętać dzięki temu materiał :)

3
Forum Język Angielski / Odp: Babbel opinie o platformie
« dnia: Listopad 13, 2018, 12:33:13 pm »
Moja koleżanka testuje różne aplikacje międy innymi Babbel też jej wpadła, jeżeli traktujemy to jako pomoc w nauce to zmienia się i nasze nastawienie.
Nie radze wymagać od aplikacji nauczenia języka od A do Z, tym zdecydowanie zajmują się kursy językowe czy szkoły.
Sami jesteśmy w stanie nauczyć się dobrze języka w domu, jeżeli będziemy z głową korzystać z takich pomocy i właśnie wyszukiwać native spekarów.
Ja nauczylam się ich odszukiwać z grupy wsparcia na facebooku do której dostęp dostałam od kursu Enlinado :)

4
Ogólnie / Odp: metoda larsena opinie
« dnia: Sierpień 10, 2018, 01:09:05 pm »
No dobra nauczysz się w te 2 tygodnie sporo słówek, a gdzie swobodna komunikacja? Wydaje mi się, że aby nauka była skuteczna to wszytsko powinno odbywac się w naturalny sposób. Nie ma co spinać się czasem, trzeba dużo nagrań słuchać oglądać, czytać widzieć te wyrazy i słuchać i przede wszystkim podejmować próby rozmowy.
Nie znam nikogo kto by się nauczył języka bez rozmowy :)
Mowa powinna być na 1 miejscu, ale dużo ludzi o tym niestety zapomina..

5
Ogólnie / Odp: smart lang forum
« dnia: Sierpień 10, 2018, 12:42:47 pm »
Czy faktycznie można odzyskać koszty w przypadku gdy nie osiągniemy upragnionego efektu nauki w 2 tygodnie? To mnie ciekawi czy dużo osób z tego korzystało :) Ciekawa jestem efektów ciekawi mnie to usprawnienie mózgu  podczas teego kursu.
Ja generalnie mam swoją granicę, w której chcę się nauczyć języka jest to rok wydaje mi się że dam rade o tygodniach nawet nie marzę  :)

6
Ogólnie / Odp: Slimetrol OPINIE WAŻNE
« dnia: Sierpień 01, 2018, 09:21:42 pm »
Śledziłam wasz temat i powiem szczerze, że zainteresowała mnie hipnoza u mnie wygląda to tak, że ćwiczę i trzymam dietę, ale jak przestaje to stara waga wraca. Brakuje mi motywacji i robię wszystko na siłę, chciałabym polubić sport i nie bać się już efektu jojo.. :)
Diety przyznając się  nie mam od specjalistów w sumie sama wymyślam. Powinnam iść do dietetyka?

7
Ogólnie / simple language kurs opinie
« dnia: Lipiec 15, 2018, 07:52:45 pm »
Korzystaliście z simple language kurs jakie macie o nim opinie? Gdzie mogę go dostać?
Chciałabym nauczyć się języka angielskiego i niemieckiego. Nie zależy mi, aż tak bardzo na czasie ale nie ukrywam, że super by było gdybym do roku opanowała chociaż jeden język tak, żeby się w miarę dobrze nim posługiwać. :)

8
Forum Język Angielski / Odp: Angielski z Duolingo cena
« dnia: Czerwiec 26, 2018, 04:33:18 pm »
A jakieś wady? Tylko to, że się mówi do telefonu? :D
Szczerze teraz to wystarczy korzytsać z aplikacji uczyc się słówek, dużo słuchać i da się spokojnie nauczyć języka w domu. Myśle, że dużo osób się ze mną zgodzi :)

9
Forum Język Angielski / Odp: Harold Linberg angielski opinie
« dnia: Czerwiec 21, 2018, 10:39:25 pm »
Harold to osoba, która opanowała bardzo dużo języków biegle, sama nie wiem jak to możliwe umieć więcej niż 4 jeszcze posługiwać się nimi bez problemu dla mnie to czarna magia.  Stworzył on platoformę, która trwa przez 2 tygodnie z wybranym językiem. Ważne dodać, że wydawca ponoć zwraca kasę jęzeli po 2 tygodniach nie osiągniemy tego co chcemy. Ciężko mi w to uwierzyć, ale ja nie korzytsałam z tego kursu.


Również jak Ty uczę się już kilka lat, ale wiem że uczę się dla siebie czasami mam ochotę się uczyć a czasami nie, ale planuje wyjazd za granicę za rok także motywacja będzie :)

10
Forum Język Angielski / Odp: Christian Olson opinie
« dnia: Czerwiec 21, 2018, 10:27:44 pm »
Jest twórcą metody quick speak, sam jest osobą która posługuje się wieloma językami i stworzył 2 tygodniowy kurs, który ma za zadanie w szysbszym tempie ułatwić opanowanie materiału. Jak dla mnie dwa tygodnie to za mało, żeby się dobrze nauczyć.

A wy wierzycie w 2 tygodniowe kursy?

11
Forum Język Angielski / Odp: Angielski Langlia opinie
« dnia: Maj 22, 2018, 10:28:11 pm »
Znajomy korzytsał najpierw uczysz się zwrotów, genralnie kurs się sprawdził. Ja obecnie korzystam z Enlinado dla mnie samo podejście prowadzacego jest warte uwagi i godne polecenia.

Jeżeli chcesz się serio nauczyć mówić w tym języku to polecam Ci sprawdzone przeze mnie Enlinado. Moim zdaniem kurs się wyróżnia ciągle coś się dzieje jakieś zadania, motywacja i wsparcie można z niego dostać:)
Ja miałam ogromne problemy z mową w tym języku, ucząc się robiłam sama wiele błędów pomijając fakt, że nie byłam systematyczna. Dowiedziałam się wiele cennych wskazłówek jak się uczyć i je zastosowałam. Oglądałam dużo filmików promocyjnych różnych kursów i wyżej przeze mnie wspomniany najbardziej mnie zainteresował i nie pożałowałam. Teraz mam native speakra z  Londynu, którego polecił mi prowadzący kursu :)  Kochani nie bójcie się rozmawiać :)

Również polecam ten kurs, widziałam na youtube i faceboku wiele filmików i kurs ma coś w sobie :) Kiedyś byłam sceptycznie nastawiona, ale jak sobie tak pomyśle że te kursu na prawdę nie są deogie a kase przepiredziele na głupoty to wolę zainwestować w edukację :)
Szkoda, że nie dododałaś, że korzystając z kursu trzeba pamiętać o ćwiczeniach, systematyczności bo nic samo do głowy nie wejdzie.

12
Forum Język Angielski / Odp: Super Memo opinie
« dnia: Maj 22, 2018, 10:24:14 pm »
Koleżanki kiedyś coś mówiły o tym kursie, że im pomógł w nauce. W super memo posługują się metodą, która pomaga w zapamiętywaniu materiału.
Ktoś wie na czym polega ta metoda i czy jest na prawdę skuteczna?
Ja np jak uczę się słówek to pamiętam je przez tydzień po miesiącu zapominam o całym zajściu. Jak wy uczycie się słówek?

Słówek możesz się uczyć na kilka sposobów nie polecam znanego fiszek, otoz ciezko się uczyc z fiszek poza tym uczysz się ich na pamieć w dodatku jednego znaczenia danego słówka a przeciez jedno może mieć z 5 znaczeń. Bezpieczniej uczyć się calymi zdaniami lub jak w polskim definicjami :) Wymyślaj sobie też skojarzenia to będzie łatwiej.

13
Forum Język Angielski / Fluentbe angielski cena
« dnia: Maj 14, 2018, 04:13:01 pm »
Korzystał ktoś z kursu Fluentbe? Jaka jest cena i efekty tego kursu?
 Nie mam za bardzo wygórowanych oczekiwań co do tego kursu, po prostu znajoma mi poleciła tylko, że jej zdanie na ten temat nie biorę za prawdopodobne, bo ona umiała już język angielski tylko chciała sobie wszystko poprzypominać.
Ja uczę się języka już od kilku nastu lat mogę powiedzieć wliczając całą edukację i nic. Jak wy nauczyliście się języka? Czy korzystaliście z kursów językowych i to wam pomogło? :)

14
Forum Język Angielski / Odp: Angielski Terminal-e opinie
« dnia: Maj 14, 2018, 04:02:33 pm »
Nie korzystałam z tego kursu, ale jeżeli masz problemy z rozmową to mogę Ci polecić kurs Enlinado, ja znalazłam go na youtube. Wiele przydatnych sprawdzonych rad, doadtkowo porwadzą live w poniedziałki gdzie faktycznie możesz rozmawiać nikt się z Ciebie nie śmieje a Ty masz motywację do rozmowy.
Właśnie wskazane są wszelkiego rodzaju ćwiczenia np  opisuj obrazki, staraj się codziennie coś powiedzieć. Na początku jest ciężko i te zdania nie trzymają się kupy, ale z czasem idzie się wyrobić. ;)

Też polecam ten kurs co Paila12. Bez ćwiczeń to nic nie osiągniemy, angielskiego można się nauczyć samemu w domu taka prawda tylko chęci potrzeba i dostępu do internetu co w dzisiejszych czasach jest raczej codziennością. :)

15
Forum Język Angielski / Odp: język angielski w pracy
« dnia: Marzec 26, 2018, 08:15:08 pm »
Moim zdaniem szkoda czasu na biegłe uczenie się języka to zajmuje na prawdę dużo czasu, przeciez można załapać tylko poziom średnio zaawansowany i zawsze się dogadasz, bo dla niektorych nauczenie języka jest wręcz rzeczą niemożliwą.
Weźcie te wszytskie akcenty i nie akcenty to jest na prawdę trudnę, jeżeli nie lubisz tego języka to chociaz się z nim zapoznaj, żeby coś rozumieć a nie być lektorem na uczelni :)

Strony: [1] 2 3

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy