Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - mądrala

Strony: [1] 2 3 ... 11
1
Nauka przedmiotów ścisłych / Odp: Szambo nauki
« dnia: Styczeń 26, 2023, 06:08:28 pm »
Raczej nad takimi sprawami się póki co ja jeszcze nie zastanawiałem, ale mnie interesowało to czy jednak dobrym wyborem będzie przydomowa oczyszczalnia ścieków lub szambo. W każdym razie świetnie to porównano w artykule https://building-solutions.pl/szambo-czy-przydomowa-oczyszczalnia-sciekow/ więc zachęcam każdego do takiej lektury.

2
Forum Język Angielski / Odp: Przysłówki w języku angielskim
« dnia: Styczeń 25, 2023, 06:34:49 pm »
Ogólnie sama nauka języków obcych jest na pewno bardzo ważna ale ja również chcę powiedzieć, iż wiele ciekawych informacji za każdym razem jesteśmy w stanie właśnie znaleźć w sieci. Zresztą na jednej ze stron www sam miałem nawet okazję dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o języku hebrajskim.

3
Niestety ja raczej takim sprzętem na co dzień się nie zajmuję ale za to chcę powiedzieć, że właśnie dla mnie bardzo ważnym było to aby wiedzieć jak przechowywać stary sprzęt elektroniczny. Jak udało mi się zauważyć to właśnie o tym napisano w artykule https://mojetychy.pl/is,jak-przechowywac-stary-sprzet-elektroniczny,270925,814442.html i wiem, że takie porady dla wielu osób mogą być bardzo ważne.

4
Ogólnie / Odp: nieruchomosci
« dnia: Styczeń 23, 2023, 08:40:10 pm »
Jeżeli jeszcze chodzi o same nieruchomości to dla mnie również całkiem ważnym było to aby właśnie dokładnie wiedzieć jak można szybko i bez problemów sprzedać np. mieszkanie czy dom. W każdym razie bardzo dobrym rozwiązaniem jest korzystanie z usług firmy https://skupmieszkan.org/ gdyż tak naprawdę to oni zajmują się skupowaniem nieruchomości za gotówkę.

5
Ogólnie / Odp: Plecak do szkoły
« dnia: Styczeń 23, 2023, 07:07:10 pm »
Dokładnie tak jest, że takiego rodzaju rzeczy są jak najbardziej zawsze potrzebne i ja również się do jakiegoś czasu na nich skupiam. Chcę jeszcze powiedzieć, że właśnie niedawno w sklepie https://reklamowegadzety.pl/c/plecaki-i-piorniki-reklamowe miałem okazję kupować plecaki oraz piórniki z logo. Są to moim zdaniem bardzo fajne gadżety reklamowe.

6
Ogólnie / Odp: Drzwi zewnętrzne do domu z przeszkleniem
« dnia: Styczeń 23, 2023, 04:16:17 pm »
Są to oczywiście bardzo ważne sprawy ale ja jeszcze chcę dodać, że także bardzo ważnym jest to aby właśnie wiedzieć jakie piktogramy na drzwi najlepiej wybrać. Na pewno całkiem spory ich wybór zawsze znajdziemy w sklepie https://znaki-bhp.pl/pl/c/Piktogramy-ogolne/1047 i właśnie dlatego ja na takich kwestiach się skupiam.

7
Forum Język Niemiecki / Odp: Praca
« dnia: Styczeń 22, 2023, 12:36:14 pm »
Gdy jeszcze mówimy o samej pracy to ja także chcę dodać, że dla mnie całkiem istotną sprawą było to aby właśnie wiedzieć doskonale i pamiętać o tym, że warto pracować bezpiecznie. W każdym razie sam zamawiałem niedawno w sklepie https://znaki-bhp.pl/ bardzo wysokiej jakości znaki bhp i wiem, że to rozwiązanie jest godne uwagi.

8
Ogólnie / Odp: Prezent dla nauczyciela
« dnia: Styczeń 22, 2023, 09:43:24 am »
Jest to faktycznie zawsze jakaś okazja i ja również od jakiegoś czasu bardzo zwracam uwagę na prezenty z różnych okazji. Dziś chcę wam powiedzieć, że świetnie sprawdzają się kieliszki do szampana z grawerem https://zamowprezent.pl/prezenty-na-rocznice/kieliszki-do-szampana i myślę, że one tak naprawdę na każdą okazję się sprawdzą.

9
Ogólnie / Odp: Prezent dla rodziców z okazji rocznicy
« dnia: Styczeń 21, 2023, 12:07:43 pm »
Na pewno będzie to bardzo miły gest i ja jeszcze jestem zdania, że właśnie bardzo ważnym jest to aby wiedzieć dokładnie skąd w ogóle najlepiej zamawiać dane prezenty. Od siebie chcę polecić wam bardzo fajny sklep https://zamowprezent.pl/ i jestem przekonany, że każdy zainteresowany na pewno znajdzie tam wszystko to czego potrzebuje.

10
Ogólnie / Odp: Czy macie gadżety reklamowe w firmie ?
« dnia: Styczeń 18, 2023, 06:45:10 pm »
Ogólnie ja właśnie jestem na etapie planowania zakupu gadżetów reklamowych i na ten moment jeszcze zastanawiam się co zdecydowanie najlepiej jest wybrać. W każdym razie bardzo podobają mi się bidony z nadrukiem https://mediadesign.pl/bidony-z-nadrukiem i jestem przekonany, że będzie to właściwa forma promocji mojej firmy.

11
Ogólnie / Pompy ciepła
« dnia: Styczeń 15, 2023, 10:27:21 am »
Dzień dobry wszystkim zaglądającym na to forum. od razu chcę powiedzieć, że mnie bardzo interesują pompy ciepła woda-powietrze i właśnie chciałem się dowiedzieć jakie mają one wady jak i zalety. Jestem zdania, ze bardzo dobrze ten temat podjęli w https://debowetarasy.pl/pompy-ciepla-woda-powietrze-wady-i-zalety/ więc polecam wam oczywiście jego lekturę.

12
Ogólnie / Odp: nieruchomosci
« dnia: Styczeń 14, 2023, 06:37:02 pm »
Gdy jeszcze wspominamy o nieruchomościach to dla mnie także bardzo ważną sprawą było to aby dokładnie wiedzieć jakie są różnice pomiędzy osiedlem zamkniętym oraz otwartym. Tak się składa, że bardzo interesująco o tym wspomniano na stronie https://ronson.pl/blog/jakie-sa-roznice-pomiedzy-osiedlem-otwartym-a-zamknietym/ i czytanie takich artykułów na pewno jest bardzo cenne.

13
Ogólnie / Odp: W jaki sposób poprawic koncentrację
« dnia: Styczeń 14, 2023, 12:28:44 pm »
W sumie ja samodzielnie bym się raczej nie podejmował leczenia i w każdym razie dla mnie zawsze udanie się po porostu do lekarza jest najlepszą opcją. Wiem także, że w Płocku w centrum medycznym https://goo.gl/maps/Mh4XfqP6qegoN9HYA każdy z nas bez problemów zostanie przebadany. Właśnie dlatego polecam wam to miejsce.

14
Ogólnie / Odp: praca
« dnia: Styczeń 13, 2023, 06:12:20 pm »
Jeżeli nadal jesteśmy w tematyce pracy to ja również chcę jeszcze dodać, że dość ważną sprawą jest to aby właśnie wiedzieć jak można ją znaleźć lub jak szukać pracowników. Wiem, że na pewno współpraca z agencją zatrudnienia https://leasingteam.pl/ jest bardzo dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji.

15
Nauka różnych umiejętności / Odp: Lekarz
« dnia: Styczeń 12, 2023, 07:18:29 pm »
Kiedy tak naprawdę chodzi o samo chodzenie do lekarzy specjalistów to także całkiem istotnym jest to abyśmy mieli wiedzę w którym centrum medycznym możemy liczyć na fachową pomoc. Jeśli chodzi o Radom to wiem, że w https://goo.gl/maps/S6cr6YdwEeLDMqjEA na pewno będziemy dobrze zaopiekowani medycznie.

Strony: [1] 2 3 ... 11

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy

topic spalone włosy u fryzjera
[Ogólnie]
Pikut94
Dzisiaj o 01:43:14 am
topic Szambo nauki
[Nauka przedmiotów ścisłych]
mądrala
Styczeń 26, 2023, 06:08:28 pm
topic Schudnąć w miesiąc
[Ogólnie]
kassonka
Styczeń 26, 2023, 12:06:06 pm
topic Jak wypromować swoje uslugi
[Forum dla nauczycieli ]
aloes
Styczeń 26, 2023, 10:30:25 am
topic Elektroliza wody
[Nauka przedmiotów ścisłych]
aloes
Styczeń 26, 2023, 07:21:40 am