Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - gosiawrzeszcynska

Strony: [1]
1
Ogólnie / Odp: Rapid Slim UWAGA opinie i efekty
« dnia: Marzec 06, 2021, 08:24:52 pm »
Rapid z tego co wiem są to plastry odchudzające - czytając ofertę odnośnie tego produktu nic nie mogłam sensownego przeczytać. Tzn pisze o wodzie i odziałaniu mniej kalorii = mniejsza waga.
Do tego nie są niezbędne plastry tylko nasza świadomość. Rozumiem to, że może ktoś motywuje się plastrami i dzięki temu nie podjada i nie sięga do lodówki.

2
Ogólnie / Odp: Caralean UWAGA opinie i efekty
« dnia: Marzec 06, 2021, 08:21:43 pm »
Szukam czegoś naprawdę skutecznego do odchudzania, bardzo mi się podoba podejście do tego tematu od Niebrzuszek dopiero zaczęłam go oglądać i mam nadzieje, że w końcu coś zmienię!

Wyznaczenie celu
systematyczność
trzymanie się posiłków

Motywacja - może nią być trener personalny lub osoba z internetu. Polecam bardziej drugą opcję, bo zawsze mamy dostęp do takich treści i możemy się motywować.
Niestety z trenerami jest tak, że jak płacisz to jest i kontakt, dlatego z czasem musisz iść na własną rękę. Przeszłam na własnej skórze kontakt z trenerem i dietetykiem. Początki były super, niestety z czasem traciłam motywację i pieniądze.
Teraz bardziej śledzę kanał Niebrzuszka i mnie motywuje do działania :)

3
Forum Język Angielski / Odp: Gdzie szukać nauczyciela angielskiego
« dnia: Listopad 20, 2020, 11:23:43 am »
Gdzie mogę szukać dobrego nauczyciela angielskiego? Czy tacy jeszcze istnieją? Wpadłem na pomysł, żeby syna wysłać na korepetycje, ale mam obawy czy warto w ogóle brać korepetycje pod uwagę. Znajomi różnie na ten temat się wypowiadają. Zdaje sobie sprawę, że jest dużo takich dzieci które chodzą na korepetycje, bo rodzice każą a dalej nic nie umieją..
Co radzicie może znacie jakieś kursy, które uczą? :)

Jak korepetycje to tylko z native speakerem tak uważam. Moja siostra chodziła na korki z angielskiego przez 4 lata i zdawala na maturze niemiecki. Nauczka dla mamy, żeby na siłę nie namawiać dziecka na coś jak ona nie chce. Z jednej strony jako rodzice chcemy, żeby dzieci znały języki, ale musimy im sami pokazać że nauka jest fajna. Moja mama zrobiła jeden błąd, bo sama tego języka nie znała i nie dawała jej w domu motywacji. Z lekcjami z angielskiego nigdy nie mogła jej pomóc i płaciła za korepetycje. Także my jako rodzice sami powinniśmy chociaż w podstawowym zakresie znać ten język.

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy