Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - elwira

Strony: [1] 2
1
Ogólnie / Odp: Odrzucone zaręczyny
« dnia: Luty 26, 2020, 09:31:18 pm »
Trzymaj się, lepiej rzucone zaręczyny niż rozwód wierz mi.

2
Forum Język Angielski / Odp: Jak zacząć naukę angielskiego?
« dnia: Luty 26, 2020, 09:30:31 pm »
Warto zacząć od praktyki, najlepiej jest rzucać się na głęboką wodę i wtedy nauka przebiega pomyślnie

3
Forum Język Angielski / Odp: szybka nauka pro opinie
« dnia: Luty 24, 2020, 07:19:07 pm »
Oglądałam kilka filmików z udziałem Szybkiej nauki, widać że starają się wymyślać ciekawe rozwiązania do nauki i ok. Jeżeli chodzi o samą naukę z tej platfromy to nie mam pojęcia jak ona funkcjonuje. :)

Może ktoś się z nią uczył i wypowie się rzetelnie czy warto czy też nie?

4
Jedyną wskazówką jaka przychodzi mi do głowy to iść na kurs do szkoły językowej nauki angielskiego.

Szkoły językowe są dla osób, którym zależy na certyfikacie i nie na czasie. Ja uczę się przez internet od jakichś kilku miesięcy i nauczyłam się zdecydowanie więcej niż na korepetycjach i stacjonarnej szkole!!
Dlatego ja polecam szukać metod do nauki online, dla mnie taka nauka kojarzy się z relaksem, bo uczę się gdzie chce nie robię nic na siłę.
https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/jak-zaczac-mowic-w-jezyku-angielskim/  warto tutaj poczytać mi pomogl ten wątek.

5
Nie znam wartego uwagi kursu za darmo. Można poczytać jakieś poradniki, albo pooglądać próbki na YT, ale tak zupełnie za darmo to nie dostaniemy całości kursu.
Przecież ktoś w to włożył wysiłek opracował materiał itp poświęcił na to czas a tu ktoś chciałby za darmo nie to tak nie działa.
Kursy online dla mnie to świetna sprawa, ale trzeba z nich umieć korzystać. Kto uczy się w domu musi być zmotywowany! :)
https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/nauka-jezyka-angielskiego-metoda-dziecka-opinie/   np warto posiłkować się jakimiś metodami.

6
Forum Język Angielski / Odp: Kurs angielskiego EMPIK - cena, opinie
« dnia: Luty 11, 2020, 10:56:09 am »
Mi zawsze nie podobało się,że w szkołach językowych jest na początku test poziomujący, bo wiadomo na testach się wypadnie raz lepiej raz gorzej.
Ja zazwyczaj wypadałam gorzej na testach a na ustnych szło mi dobrze.

https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/angielski-w-2-miesiace/   tutaj widziałem ciekawy wątek odnośnie nauki w 2 miesiące :)

7
Forum Język Angielski / Odp: Skuteczna nauka angielskiego
« dnia: Luty 02, 2020, 11:09:39 pm »
kamila to długo się w sumie już uczysz jak kilka miesięcy. U mnie zawsze się sprawdząła praktyka z każdego działu miałam słownictwo i pytania do niego. Starałam się zawsze praktycznie na nie odpowiadać. :))

Ważne jest, żeby na początku się nie zrażać, bo nie ma nic gorszego :)

8
Forum Język Angielski / Odp: Nauka słówek angielskich metodą wałkowania
« dnia: Styczeń 29, 2020, 07:36:37 pm »
JKtoś mi powie w skrócie na czym polega ta metoda? I Jak często można się z niej uczyć słówek? Jestem nią bardzo zainteresowana  w wolnym czasie wejdę w link Amadeusza i zacznę testować.

Nie mogę się doczekać efektów, bo z tego co widzę polecacie tą metodę :) :)

9
Forum Język Angielski / Odp: Kurs angielskiego online ENLINADO 500+ OPINIE
« dnia: Styczeń 29, 2020, 07:29:52 pm »
Dziękuje za ciekawe opinie, nigdy wcześniej nie spodziewałam się że będę się uczyć właśnie w domu. Teraz to przełom mam mało czasu na dojazdy. Dlatego świadomie wybieram naukę online, chodzę na siłownie i nie wyobrażam sobie z niej zrezygnować, dlatego do nauki języka siadam wieczorami :))

10
Forum Język Angielski / Odp: Program sita
« dnia: Styczeń 21, 2020, 01:52:01 pm »
Słyszałam o tym programie, ale nigdy nie miałam okazji przetestować. Stan relaksu niewątpliwe może być pożyteczny do przyswajania nowych  umiejętności językowych.

Słyszałam kiedyś opinie mojej znajomej, że uczyła się kiedyś z innym kursem, który polegał na słuchaniu przez dłuższy czas i w pewnym momencie chciała rzucić wszystkim tak ją to denerwowało. Widocznie nie na wsyztkich nagrania mogą działać pozytywnie. Były to długie dialogi czytanie w różnym tempie. :)

https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/sita-opinie/

11
Forum Język Angielski / Odp: Najlepsze programy do nauki angielskiego
« dnia: Styczeń 21, 2020, 01:43:47 pm »
Widzę po moim mężu, który uczy się języka angielskiego już z którymś kursem (chodził też do szkoły językowej) że ma dosyć. Na mnie też zrobiła wrażenie nauka metodą dziecka, muszę o niej powiedzieć koniecznie mojemu Markowi.
Marek szybko się zniechęca i wydaje mi się, że to może być jego problem. Nie jest tak, że ja go zmuszam do nauki języka widzę, że on chce tylko szybko traci zapał.
Co na to można poradzić? :))

12
Forum Język Angielski / Odp: iFiszki program do fiszek opinie
« dnia: Styczeń 21, 2020, 12:27:24 pm »
Ja nie lubię uczyć się słówek fiszkami u mnie sprawdza się metoda nauki przez wałkowanie słówek. Widziałam, że moja znajoma uczyła się kiedyś z fiszek i była to bardzo pracochłonna metoda. Dlatego warto czasami poszukać a opłaci się.

A wy jakie znacie jeszcze metody do nauki języka angielskiego? :))

13
Forum Język Angielski / Odp: HiNative - jak to działa?
« dnia: Styczeń 15, 2020, 10:57:48 am »
Myślę, że większość osób wyjaśniła już o co chodzi przypadkiem wpadłam na ten kurs i byłam ciekawa. Wątek bardzo ciekawie rozwinięty dzięki.


Z jakich aplikacji uczycie się jeszcze języka? Jestem ciekawa czy są jakieś dobre darmowe aplikacje, nie nastawiam się na wszystko za darmo, bo wiem że jeżeli ktoś coś stworzył wartościowego to poświęcił na to czas i nie może nam dać tego za darmo. :)

14
Forum Język Angielski / Odp: Angielski dla dzieci Tutlo opinie
« dnia: Grudzień 17, 2019, 12:47:16 pm »
Oj nie, nie wiedziałam że w nim także mogą się uczyć dzieci. Z tego co kojarzę to w kursie stawia się na rozmowę z lektorem.

W takim razie dziecko rozmawia ucząc się z lektorem. Tylko jakie są kategorie wiekowe, jeżeli chodzi o taką naukę języka?
Myślę, że są to dzieci starsze na pewno w wieku przedszkolnym. Ja np bardziej szukam czegoś do nauki z 2 letnią dziewczynką. :) :)

Pewnie rodzic i tak siedzi gdzieś obok. Nie mam pojęcia jak wygląda taka nauka, ale mam 5 letniego brata i myślę, że mogłabym zacząc się z nim uczyć angielskiego. Niewątpliwie jestem dla niego autorytetem zauważam jak czasami próbuje naśladować moje zachowania i powtarzać moje słowa.
Myślę, że gdybym pokazała mu, że ja też się uczę języka on poszedłby w moje ślady. Jeszcze nie wiem jak się zabiorę do takiej nauki, ale od dziś zaczynam ją planować.

15
Forum Język Angielski / Odp: angielski dla dzieci ćwiczenia PDF
« dnia: Grudzień 15, 2019, 08:25:27 pm »
Takie ćwiczenia powinny zawierać same podstawy, myślę że działy takie jak:
-człowiek
-dom
-szkoła-praca

Dla dzieci myślę, że to są najważniejsze działy. Ja uczyłabym się z małym dzieckiem przez powtarzanie i na pewno starałabym się dużo nagrań puszczać dziecku. Z czystą wymową bez szumów itp.  :))
Nie wiem czy w internecie są jakieś fajne ćwiczenia do pobrania  w wersji pdf dla dzieci.

Strony: [1] 2

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy