Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Wiolka23

Strony: [1] 2
1
Forum Język Angielski / Odp: Multi Kurs opinie
« dnia: Styczeń 24, 2020, 09:34:37 pm »
Jest to seria z Profesor Henry? Z tego co wiem można się z tego kursu uczyć różnych języków. Jak wygląda tam nauka w praktyce?
Może ktoś stosował i podzieli się opinią.
Ja szukam czegoś, żeby się przełamać w rozmowie i czy ten program by mi to umożliwił? :)

Jestem bardzo ciekawa jak wy jeszcze się uczycie języka wiem, że wątek był zaczęty jakiś czas temu więc pytam z ciekawości.

2
Forum Język Angielski / Odp: Blondynka na językach opinie o książce
« dnia: Styczeń 18, 2020, 02:28:30 pm »
Nie czytałam jestem bardzo ciekawa opini czy to tylko poradnik do nauki czy można się nauczyć języka. Nie twierdzę, że poradniki są złe absolutnie. Mi bardzo pomogły w przełamaniu się do nauki dobrze jest posłuchać kogoś kto sam zdobył wiedze i jak to zrobił.

https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/podajcie-mi-jakis-kurs-angielskiego-za-darmo/  tutaj widziałam ciekawy wątek o nauce w domu. :))

3
Forum Język Angielski / Odp: nauka angielskiego dla dzieci w domu
« dnia: Grudzień 31, 2019, 12:52:29 pm »
Jeżeli ktoś chce nauczyć dziecko języka angielskiego to najlepszym rozwiązaniem będzie kurs Enlinado tutaj macie link do kursu https://enlinado.pl/enlinado-angielski-dla-dzieci-w-domu/ .
Nie każdy z nas sam dobrze zna język angielskie, nie każdy także wie jak kogoś nauczyć powiem wam, że nie jest to takie łatwe i oczywiste.

Mój mąż jest świetnym kierowcą, ale jak chciałam kiedyś żeby nauczył mnie parkować tyłem to niestety on nie potrafi mi tego wytłumaczyć. Moja sostra jest świetna z matemtyki, ale nie potrafiła nigdy wytłumaczyć mi ciągów. Mój kuzyn jest dobry z angieslkiego, ale nigdy nie potrafił wytłumaczyć mi dlaczego czasami używa się must a czasami have to.
Tego jest naprawdę wiele, czasami warto zaufać komuś kto się na tym zna :)

Mój brat uczył się z tym kursem, sama widziałam darmową lekcję i metodę nauki kursu, którą oceniam na 5+.
Żaden nauczyciel języka angielskiego nie powiedział nam jak się mamy uczyć języka, żeby zaczać mówić.
Zawsze wałkowana była gramatyka, na lekcjach bardzo mało rozmawialiśmy. Generalnie to nie wspominam miło tego czasu, ale brat mi pokazał, że nauka w domu z kursami zmienia podejście do nauki języka.
Dlatego my jako rodzice możemy dziecku dawać przykład i uczyć się wspólnie.

4
Ogólnie / Odp: świadkowa po ślubie
« dnia: Grudzień 10, 2019, 12:30:09 pm »
ja bym nie odmawiała, skoro może być swiadokowa z innej wiary to dlaczego nie możesz Ty stać po ślubie?

5
Forum Język Angielski / Odp: Co sądzicie o szkołach językowych?
« dnia: Grudzień 10, 2019, 12:29:08 pm »
Ja nie mam zdania na temat nauki w szkołach językowych, jeżeli ktoś uważa że taka nauka jest ok to oczywiście jego sprawa.
Ja na pewno nie chciałabym uczyć się w szkole językowej świadczy o tym wiele u mnie powodów. Np wolę pieniądze przeznaczonę w szkołę językową wydać na wycieczkę za granicę przynajmniej zobaczę wszystko jak wygląda realnie. Może będę z kimś rozmawiać i podszlifuję język.

Spokojnie można się uczyć języka w domu. :))

https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/jak-wam-idzie-nauka-angielskiego-przez-internet/msg12849/#msg12849

6
Ogólnie / Odp: Odkryj na nowo miłość
« dnia: Listopad 29, 2019, 12:48:25 pm »
Ja nigdy nie miałam szczęścia w miłości a poznałam już tylu wartościowych facetów - tak mi się oczywiście wydawało.
Z czasem okazywali się zupełnie inni niż mi się wydawało, ale nie załamuje się bo warto wierzyć w miłość.
Zgadza się ze mną czy nie? Może po prostu ze mną jest coś nie tak i trafiałam na nieodpowiednie osoby. :(

7
Forum Język Angielski / Odp: Angielski No Problem opinie
« dnia: Listopad 22, 2019, 05:03:52 pm »
Nigdy nie słyszałam o kursie, ale z tego co wiem jest to mobilny kurs. Nie wiem jak z efektami i z jakich poziomów się startuje w tym kursie.
A wy jak uczycie się języka w domu sami czy korzystacie z jakichś pomocy?
https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/nauka-angielskiego-przez-skypa/

8
Forum Język Angielski / Odp: Kursy językowe na wakacje
« dnia: Listopad 13, 2019, 01:38:47 pm »
Każdy kto pracuje ma wakacje inaczej, ja urlop dopiero wzięłam i właśnie bardzo chcę go spożytkować z efektem. Nie wiem jak wy, ale ja na urlopie lubię coś poczytać pouczyć się.
Na tygodniu pracując nie mam za dużo na to czasu, dlatego staram się wyznaczać urlop na naukę. Niech nikt też sobie nie pomyśli, że jak zacznę się teraz uczyć to intensywnie a po urlopie przestanę.
Bardzo chciałabym uzależnić się od nauki języka w pozytywnym sensie.
https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/jak-mowic-po-angielsku/

9
Forum Język Angielski / Odp: Kurs angielskiego we Wrocławiu opinie
« dnia: Październik 29, 2019, 11:10:25 am »
Hej, ja nauczyłam się mówić w 2 miesiące z https://enlinado.pl/, nie spodziewałam się po sobie, że ja zmotywuje się do nauki.
Z kursu nauczyłam się jak naprawdę się uczyć, co jest ważne w nauce wyniosłam z niego wiele. Bardzo polubiłam naukę języka i nie wyobrażam sobie teraz dnia bez niej. Wiem, że to kwestia chęci i motywacji, myślę że do nauki języka trzeba mieć silne postanowienie. Ja na początku takiego nie miałam ono przyszło z czasem :)

Zgodzę się postanowienie to raz, ale nie trzeba traktować nauki jako czegoś co robimy na siłę. Znajomość języka daje nam wiele możlwości, dlatego warto ją polubić. Z czasem się da wiem to po sobie. Nigdy nie lubiłam uczyć się angielskiego, te kolumny słówek strasznie mnie zniechęcały do nauki.
Najgorsze rozczarowanie było wtedy gdy umiałam bardzo dobrze listę słówek a za jakiś czas zapomniałam wszystkiego :(

10
Forum Język Angielski / Odp: angielski w 3 miesiące
« dnia: Październik 26, 2019, 05:47:29 pm »
Nie wiem jak wy, ale mi się wydaje, że w 3 miesiące da się sporo nauczyć języka. Przynajmniej mówić, wydaje mi się, że w pół roku można się nauczyć do poziomu komunikatywnego. Co o tym myślicie?
Wydaje mi się, że najgorzej tylko się zastanawiać a nie zaczynać nauki. Warto zaczynać moim zdaniem naukę nawet od teraz.
Ja tak robię uczę się nawet wieczorami oglądając angielskiego seriale.

11
Forum Język Angielski / Odp: Jaki kurs angielskiego w Bydgoszczy opinie
« dnia: Październik 12, 2019, 01:37:01 pm »
Niestety w sprawie szkoły to ja mam złe wspomnienia. Chodziłam przez ponad rok, ale moja grupa mam wrażenie, że nie umiała nic z tego języka. Nie wiem dlaczego dostałam taki przydział do tej grupy w sumie uczyliśmy się słówek normalnie jak w szkole zwykłej. Na lekcjach bardzo mało rozmawialiśmy po angielsku i generalnie nie nauczyłam się za wiele.
Myślę nad wybraniem teraz jakiegoś kursu online, moi znajomi uczą się języka w domu własnie z kursami sama nie wiem jeszcze jaki wybrać. Może ktoś z was uczy się z kursem online i chodzi do szkoły językowej?
Jak łączycie metody nauki i ile na to czasu poświęcacie?

12
Forum Język Angielski / Odp: tutlo opinie
« dnia: Październik 07, 2019, 04:43:20 pm »
Jestem ciekawa jak wygląda taka nauka, można ją trochę przyrównać do nauki na korepetycjach? Na każdej lekcji są realizowane nowe zagadnienia?
Ja uczę się od jakiegoś czasu z moim bratem, ale szukam teraz jakiś nagrań ze słownictwem chciałabym uczyć się przez osłuchiwanie.
Polecicie mi jakiś kurs gdzie mogę takie nagrania kupić?


 


13
Forum Język Angielski / Odp: Supermemo angielski opinie użytkowników
« dnia: Wrzesień 27, 2019, 11:13:16 pm »
Mój brat testuje, generalnie widzę, że jest zadowolony. Sama uczyłam się z duolingo, i jeszcze z kilku innych aplikacji.
Nauka w domu daje efekty, jeżeli jesteśmy systematyczni i właśnie stosujemy się do naturalnych metod nauki języka. Warto uczyć się z aplikacji, bo moim zdaniem jest to niedoceniany, ale skuteczny dodatek do nauki.
A wy co sądzicie o nauce z aplikacjami i supermemo?

14
Forum Język Angielski / Odp: Harvard’s Audiolingua Method‎ opinie
« dnia: Sierpień 26, 2019, 12:58:08 pm »
Ta metoda polega na zanurzeniu się w języku - w zasadzie bazuje na impresji czyli totalnym. W takiej nauce powtarzamy przez jakiś czas teksty czy dialogi jak dziecko.
Znajoma wspominała, że się z nią uczyła co do efektów nie wiem czy był duży progres jakoś mi się nie chwaliła, ale ona taka jest, że nawet jakby jej wiedzę do głowy wrzucali to jest oporna na to. :)
A wy jakie macie opinie o tej metodzie?

15
Forum Język Angielski / Odp: Nauka angielskiego metodą montessori opinie
« dnia: Sierpień 26, 2019, 12:52:32 pm »
Też slyszałam o pedagogice montessori, wiem że powstają przedszkola w opraciu o tylko i wyłącznie taką metodę nauki. Mam siostrę w wieku przedszkolnym i trochę się interesowałam niestety nie wiem jak to w praktycie wygląda.
Czy taka metoda nauki różni się od innych w bardzo zauważalnym stopniu? Jestem ciekawa czy dzieciaki uczące się taką metodą szybciej osiągają wyniki niż dzieci uczące się normalną.
Może coś w tym być, wiem że np.  prowadzenie metod aktywizujących jest skuteczne, bo byłam świadkiem prowadzenia takiej lekcji i dzieci były bardzo aktywne.

Strony: [1] 2

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy