Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - bogusia

Strony: [1]
1
Forum Język Angielski / Odp: Direct Language Hub opinie
« dnia: Czerwiec 13, 2018, 10:14:31 pm »
Moja dobra kumpela kiedyś z niego korzystała tak jak wyżej wspomniano opiera się na powtórkach. Myślę, że warto sobie powtarzać co jakiś czas nowo poznane rzeczy, żeby się utrwaliły wiecie jak to jest jak czegoś nie przypominamy to zapominamy.. :)
Ja wiem po sobie uczyłam się do matury to trzaskalam pozniej przerwa i naglłe zacmienie, uczyłam się do certyfikatu trzaskałam a pozniej to juz pustka, żeby się dogadać z kimś w sklepie czy na ulicy po angielsku graniczyło z cudem..

Jak wy pracujecie nad zapamiętywaniem materiału jak się uczycie, żeby nowe wiadomości zostały na zawsze?

2
Forum Język Angielski / Odp: kurs angielskiego Berlitz opinie
« dnia: Czerwiec 13, 2018, 10:10:56 pm »
Mój chłopak kiedyś korzystał z innej szkoły raczej nie był zadawolony nie podobała mu się praca w dużych grupach.
Moi znajomi korzystali z kursu Enlinado, który nie tylko uczy ale działa motywująco. Z ciekawości oglądałam kilka filmików na youtube i potwierdzam, że prowadzacy ma dar do motywacji.
Także jak się uczysz to korzystaj z różnych metod nie skupiaj się tylko na jednej, jeżeli bardzo cchesz isc do szkoly to idz zawsze mozesz ją łączyć z kursem np wyżej wspomnianym. Wszystko zależy od motywacji i czasu. ;)

3
Forum Język Angielski / Odp: Angielski oxford opinie
« dnia: Czerwiec 13, 2018, 10:05:12 pm »
Co sadzicie na temat korepetycji lub kursu językowego i szkoły językowej? Właśnie nie wiem którą opcję wybrać. Zastanawiam sie własnie nad tą szkołą, ale troche mi szkoda pieniędzy i nie wiem co robić. Jestem troche postawiana przy ścianie, bo mam nauczyć sie języka w rok.. Takie wymogi do mojej pracy no i chce wybrac coś sprawdzonego. Pomoże ktoś???? ?????

Wybrałabym kurs ponieważ jest opcją wygodną oraz dużo tańszą w porównaniu z wyżej wymienionymi ^^
Ja tam z moim mężem zawsze uczyłam się języka sama w domu, dopiero jak zamieszkaliśmy razem to mamy teraz okazję uczyć się razem staramy się dużo rozmawiać. Dobrze powiem wam uczy się rozmawiając z kimś. To jest najlepsza praktyka językowa moim zdaniem. :)
Ludzi do rozmowy można znaleźć na różnych forach słyszałam też coś o kursie Enlinado, który na Facebooku ma darmowe warsztaty także myślę że warto z tego korzystać.

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy