Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - DominikSobon

Strony: [1]
1
Forum Język Angielski / Odp: 500 zwrotów po angielsku pdf
« dnia: Październik 05, 2018, 07:38:57 pm »
Gdzie znajdę 500 zwrotów po angielsku pdf?
Szukam sprawdzonej listy zwrotów z tłumaczeniem. Zawsze uczyłam się samymi słówkami, ale wydaje mi się że nauka zwrotami będzie dobrym pomysłem.
Widziałam takie filmiki na youtube, ale nie miałam pewności czy osoba w filmiku dobrze je wypowiada dlatego wolę uczyć się sama, nie ukrywam że jakby była dołączna płyta do listy to byłoby super, ale na razie szukam czegoś w wersji pdf. ;)

Czasami pod filmikami na youtube są linki do wersji pdf warto poszukać :)

2
Forum Język Angielski / Odp: Najważniejsze słówka angielskie
« dnia: Lipiec 27, 2018, 04:16:47 pm »
Wpisałem sobie kiedyś najważniejsze słówka po angielsku i wyskoczyły mi przedimki itp to mnie serio zniechęciło jak byłem początkującym. Później uczyłem się z filmów jak już troche załapałem a następnie była rozmowa, także jeżeli chcesz szybko się nauczyć mówić to polecam frazami.

3
Forum Język Angielski / Odp: Nauka słówek angielskich online
« dnia: Lipiec 26, 2018, 01:19:05 pm »
Znacie jakieś sprawdzone strony ze słówkami? Nie mam pewności czy na stronach internetowych te słowka są dobrze przetłumaczone.
Jak wy uczycie się słówek nie macie z tym problemu?  Ja co się naucze to szybko zapominam. ;)

Może jakaś aplikacja? Dobrze by było słuchać słówek na mp3 pod warunkiem, że to będzie nauka zwrotami możemy na prawdę się sporo nauczyć ;)
Niektóre kursy oferują znajomość 1000 słówek i co się dzieje później? Jak ich nie używasz to zapominasz.

4
Forum Język Angielski / Odp: 1000 słów angielski
« dnia: Lipiec 26, 2018, 01:15:32 pm »
Potrzebne i podstawowe 1000 słów angielski - czy ktoś słyszał o tej teorii, że znając najpopularniejsze 1000 słów z języka angielskiego już się można dogadać po angielsku?
Czy to w ogóle jest prawda?
Czy może ktoś z was korzystał z takiej metody 1000 słów angielskich?

Ściema jakich mało znam ponad 1000 słów i czasami mam problem się dogadać, bo brakuje mi słówek. Czytałem fajny wpis na forum  nauce zwrotami. Wlączyłem sobie na youtube kawałek jakiejś lekcji ze zwrotami i powiem szczerze, że metoda mi się podoba. Myślę właśnie nad skorzystaniem z kursu Enlinado.

5
Forum Język Angielski / Odp: zwroty angielskie
« dnia: Lipiec 26, 2018, 01:07:35 pm »
Nigdy jakoś nie nastawiłem się na naukę zwortów uważałem, że nie będzie to konieczne do komunikacji. Powiem  szczerze, że dużo lepiej jest uczyć się frazami niż marnować czas na słówka te ZWROTY jakoś same zostają w głowie przynajmniej ja tak mam.
Nad słówkami musiałem duzo więcej czasu spędzać, żeby się ich nauczyc. ;)

6
Forum Język Angielski / Odp: ellalanguage Opinie
« dnia: Lipiec 01, 2018, 12:24:58 pm »
Daniel łatwo mówić ciekawe czy byś sam dął rade tak na cały dzień odciąć się od języka polskiego. Przychodzą goście, znajomi i co gadasz z nimi po angielsku?
Myślę, że codzienna nauka myślę o jakimś 15 minutach dziennie spokojnie wystarczy. Liczy się systematyczność oraz stosowane metody nauki. Jeżeli będziesz dużo rozmawiać w tym języku to nauczysz się go w 6 miesięcy wiem co mówie sam tak miałem i moi znajomi. U mnie jest inna sytucja, bo ja czasami nie używam miesiącami języka i go zapominam całkowice.

7
Forum Język Angielski / Odp: Metoda Krebsa angielski cena
« dnia: Lipiec 01, 2018, 12:20:59 pm »
Na prawdę można korzystając z tego kursu mówić już po 10 dniach? Oferują  naukę bez podręczników i bez zapamiętywania setek słów. :)
Uczę się sam języka można powiedzieć, że od zera bo nie licze nauki szkolnej. Jestem na studiach i fatem zdałem egzaminy z tego języka ja serio umiem powiedzieć pojedyńcze zdania. Jeżeli zna ktoś jeszcze jakiś godny polecania kurs to chętnie się z nim zapoznam.

8
Forum Język Angielski / Odp: Christian Olson opinie
« dnia: Lipiec 01, 2018, 12:16:56 pm »
Ile języków opanował ten gość tak dokładnie? Wiem, że sam ostrzega że'' samo się nie zrobi'' trzeba dużo ćwiczeń, żeby nauczyć się jakiegoś języka. Moi znajomi podchodzą sceptycznie do takiego czasu ja nie mam zdania na razie na ten temat, bo sam zaczynam przygodę z nauką języka.
Macie jakieś sposoby, żeby ją trochę przyśpieszyć?

9
Forum Język Angielski / Odp: Angielski Terminal-e opinie
« dnia: Czerwiec 13, 2018, 09:57:46 pm »
Siostra korzystała raczej sobie chwaliła, ja korzystałem z kursu Enlinado powiem szczerze że wszystko dzięki temu mi się rozjaśniło polubiłem naukę angielskiego i uczę się teraz sam szlifuje swój język. Ludzie w domu można na prawdę sie dużo nauczyć...Nie rozumiem osob, które płacą za godzine korepetycji 100 zł gdzie za kurs językowy macie 200zł i uszeregowany materiał.
W przypadku Enlinado dostajesz też wsparcie i ciągłe zadania chociażby przez działania na facebooku darmowe warsztaty. Myślę, że warto skorzystać z takiej pomocy :)

10
Forum Język Angielski / Odp: Angielski Preply opinie
« dnia: Czerwiec 13, 2018, 09:52:39 pm »
Jak wyżej wspomniano uczysz się przez internet. Wy lubicie uczyć się przez internet czy jednak wolicie naukę z ludzmi w realu?
Ja powiem szczerze, że wolę naukę samotnie, robię dużo ćwiczeń i dzięki temu dochodzę sam do wielu rzeczy. :)
Uważam też, że nauka w domu ma wiele plusów czy ktoś się ze mną zgodzi?

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy