Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - LadyW

Strony: [1]
1
Forum Język Angielski / Odp: British Council Polska opinie
« dnia: Czerwiec 12, 2018, 08:06:10 pm »
Mój kolega korzystał raczej sobie chwalił, ale on lubi pracę w grupię. Wiecie w szkołach językowych to jest praca w dużych grupach nie ma takiego skupienia na jednostce. Ja tam uczę się języka angielskiego sama nigdy nie korzystałam z żadnych korków. Teraz jest tyle tego na youtube itp, że można na prawdę uczyć się w domu na każdy temat.
Przed każdą klasówka korzystalam z tej metody i jakos poszło, a nie jak koleżanka ładowała w korki i jest na tym samym poziomie co ja albo gorszym, bo zawsze wszystko miała podane i uczyła się na pamięc a to nie na tym polega nauka języka angielskiego trzeba się osłuchać w tym języku i go polubić...

2
Forum Język Angielski / Odp: Kurs angielskiego ELLA opinie
« dnia: Czerwiec 12, 2018, 07:59:18 pm »
Z tego co brat mówił to opiera się na programie całkowitego zanurzenia. Zdobywasz też dodatkowe umiejętności i rywalizujesz z innymi użytkownikami zdobywasz odznaki co Cię motywuje do nauki.
J
a teraz właśnie zaczynam swoją przygodę z taką poważna nauka języka chce umieć go na poziomie biegłym. Planuje wyjazd za rok za granicę i chce się dobrze przygotować do tego wyjazdu.
Jak wy uczyliście się języka i ile wam to zajęło? Ja jestem na poziomie średnim  potrafię się dogadać, ale to jeszcze mało nie mam akcentu i nie potrafie dogadać się na każdy temat...

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy