Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Paula12

Strony: [1] 2 3
1
Forum Język Angielski / Odp: Zwroty po angielsku na spotkaniu
« dnia: Luty 18, 2019, 06:40:19 pm »
Za wiele nie znam zwrotów, ale można wyjść od takiej podstawy najpierw jak się umówić no o której godzinie to what time shall we meet? I następnie gdzie to where would you like to meet?  Jak mamy takie szczegóły to może jaki masz adres what's your address.

Musisz poszukać więcej kupić jakąs książke lub skorzystać z jakiegoś kursu. :)

Co sądzicie o nauce zwrotami?

2
Forum Język Angielski / Odp: Gdzie szukać nauczyciela angielskiego
« dnia: Luty 06, 2019, 08:37:40 pm »
Moja siostra miała kiedyś podobne rozmyślenia jak Ty, nie wiedziała czy syna dac na korepetycje czy wykupić mu kurs zdania jak zwykle były podzielone. Wiesz dużo zależy od dziecka czy ono umie się samo zmotywować i uczyć w domu, bo jeżeli nie umie to nawet na korepetycjach się nie zmobilizuje i kasa na darmo. Ja jestem tego zdania, że dziecko powinno samo chcieć się uczyć.
Fajną opcją jest wykupienie kursu i później przejście na naukę z native speakerami. Taka nauka jest bardzo owocna, bo mam wielu znajomych którzy robili dokładnie tak jak wspomniałam. Spróbuj na początku kurs to i tak wyjdzie Cię taniej niż godzina korepetycji w Warszawie czy innym większym mieście. ;)

3
Forum Język Angielski / Odp: Angielski w tydzień
« dnia: Luty 06, 2019, 08:26:12 pm »
Zgadzam się z rozmówcami wyżej, w kilka miesięcy można się sporo nauczyć jeżeli będziemy systematyczni i będzie ćwiczyć praktycznie nie tylko sama teoria. Trzeba używać języka, dużo rozmawiać bez tego ciężko się nauczyć. Dlatego to wszystko potwierdza, że w tydzień się nie da nauczyć. :)

4
Sposoby nauki / Odp: Włam się do mózgu opinie
« dnia: Grudzień 16, 2018, 12:35:42 pm »
Znajdę w tej książce typowe rady jak się uczyć? Ktoś może wie gdzie mogę taką książkę dostać?

Lubie czasami motywować się do nauki słuchając czy czytając sprawdzone sposoby na nią. :)

5
Forum Język Angielski / Odp: Babbel opinie o platformie
« dnia: Grudzień 16, 2018, 12:26:29 pm »
Nie korzystałam widze, że opinie są różne.

Polecam Duolingo aplikacja dobra dla każdego, można uczyć się gdzie się chce nie nudzi, bo przechodzi się poziomy i jest to satysfakcjonujące. :)

6
Forum Język Angielski / Odp: six pack english opinie
« dnia: Listopad 13, 2018, 07:17:06 pm »
Jaka to metoda nauki sixpack? Jak można za jej pomocą nauczyć się języka? Bardzo chciałabym dobrze umieć język angieslki przede wszystkim biznesowy. Wiąże przyszłość z większymi korporacjami także muszę ostro się za angielski wziąć. Polecacie jakieś dobre kursy , ktore mnie do tego przygotują?

Brat posiadał i już mówie jak to wyglądało genralnie musisz się nastawić na odbiór materiałów przekazywanych wide lub audio to było jakoś podzielone na czas. Podręczniki też dostaniesz.
Przykładowe scenki mówienia są tam omówione. :)

7
Forum Język Angielski / Odp: supermemo angielski
« dnia: Listopad 13, 2018, 05:03:03 pm »
Ciocia uczyła się z supermemo tak wspomina, że techniki pamięciowe były tam zastosowane. Ciocia dodatkowo korzystała też z innych aplikacji oraz wyjechała na 2 lata do męża za granicę i szczerze nie jestem w stanie stwierdzić jedno znaczenie co jej pomogło.
Ktoś mi wytłymaczy jak to jest, że na wyjeździe za granicę uczymy się tego samego 6 razy szybciej? :):)):):

8
Forum Język Angielski / Odp: Empik School angielski CENA
« dnia: Listopad 13, 2018, 04:57:16 pm »
Cześć, przyjaciółka chodziła do tej szkoły, nie pamiętam ile płaciła generalnie nie byla zawiedziona, wiesz co ceny mogą się różnić między miastami z tego co się orientuje to teraz są jakieś promocje na listopad :)

9
Forum Język Angielski / Sita angielski opinie
« dnia: Listopad 05, 2018, 06:11:49 pm »
Korzystał ktoś może z kursu Sita?
Słyszałam, że cena programu  jest droga, ale mam pytanie czy kurs warty swojej ceny? :)
Jeżeli ktoś opowie na czym polega ta metoda nauki to będę wdzięczna :) Chciałabym nauczyć się w końcu dobrze języka angielskiego, jestem teraz na średnim poziomie i nie czuje się pewnie w rozmowach z obcokrajowcami, na uczelni studentów z wymiany unikam, ale chce to zmienić.

10
Forum Język Angielski / Odp: skills for matura opinie
« dnia: Wrzesień 29, 2018, 03:00:31 pm »
Moja nauczycielka miała takie zestawy do matury ustnej z różnych wydawnictw z tego też można było się sprawdzić ;)
Ja przed maturą powtarzałam słówka działami i starałam się opisywac obrazki pod kątem nauczonych słówek. U mnie taka metoda się sprawdziła może z niej skorzystasz. Dużo ćwiczeń na mówienie sobie rób i będzie dobrze.;)

11
Forum Język Angielski / Odp: jak zacząć naukę angielskiego
« dnia: Wrzesień 25, 2018, 04:24:45 pm »
To prawda zacząć jest najtrudniej później to już jest z górki, może poszukaj dla niej jakiegoś kursu. Wydaje mi się, że ciężko będzie jej się samej tak zmotywować do nauki. Szkoły językowe nie są dla każdego, moja siostra chodziła 3 lata do szkoły językowej i wcale nie nauczyła się języka. Teraz uczy się z kursem językowym i po roku widoczne są duże efekty. ;)

12
Ogólnie / Odp: simple language kurs opinie
« dnia: Sierpień 10, 2018, 01:52:17 pm »
Jakie efekty można uzyskać po 2 tygodniach nauki? Czyli tam musi być zagospodarowany pewnie każdy dzień z tych dwóch tygodni?
Moja siostra kiedyś korzystała z jakiegoś innego kursu, który też gwarantował nauke w 2 tygodni no to było tam pełno fiszek, nauczyła się trochę słówek, ale gadać nie umiała dalej i na tym się skończyło.

13
Ogólnie / Odp: smart lang forum
« dnia: Sierpień 10, 2018, 01:48:57 pm »
Przetestuje dziś Enlinado darmową lekcję co mi szkodzi, chciałabym sobie wszystsko uszeregować i nie powiem nauczyć się dobrze mówić.
Zawsze uczyłam się sama nigdy nie korzystałam nawet z korepetycji  z języka angielskiego, przed kartkówkami uczyłam się z youtube albo rozwiązywałam mase ćwiczeń i tak ogarniałam garmatykę, ale powiem szczerze że mało się skupiałam na rozmowie i tu jest mój błąd.. Bo jak mam coś powiedzieć szybko to się bardzo stresuje i zapominam słówek :(

14
Ogólnie / Odp: Slimetrol OPINIE WAŻNE
« dnia: Sierpień 09, 2018, 02:39:53 pm »
A co dokładnie robi ten Slimetrol? Są jakieś skutki uboczne tego produktu? Szukam czegoś dla dziewczyny na odchudzanie, bo mnie strasznie męczy.
Zaciekawiła mnie też hipnoza, bo moja Kasia niestety należy do tych osób leniwych ona sama z siebie nie będzie ćwiczyć czy stosować diety ona wierzy tylko w produkty do ochudzania.
Jak przemówić jej do rozsądku, że sport jest ważniejszy niż produkty?

Myślę, że możesz jej pokazać dwa zdjęcia dziewczyny z grubym brzuchem i dziewczyny z umięśnionym brzuchem żadne produkty za nią tego nie zrobią..
Co do hipnozy to ja też chętnie przetestuje skoro jest tyle pozytywnych opinii i ludzie chudną po tygodniu

15
Forum Język Angielski / Odp: Nauka słówek angielskich online
« dnia: Sierpień 03, 2018, 03:50:07 pm »
Strony nie znam, ale znam aplikację - mnie dużo pomogło duolingo.
Zna ktoś może jeszcze jakieś inne aplikację do nauki słówek? Wolę uczyć się z aplikacji, bo to jest wygodne jak można się uczyć gdzie się chce :)
Fajne jeszcze w Duolingo jest to, że przypomina o nauce wyświetlają sie komunikaty i to też mnie motywowało  ;) ;)

o dzięki za aplikację, własnie szukałam czegoś podobnego! Metod nigdy nie jest za mało ;) Kursu też się trzymam oczwywiście, ale dużo podróżuje i fajnie się pouczyć z telefonu.


Strony: [1] 2 3

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy