Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - nayka

Strony: [1] 2
1
Forum Język Angielski / Odp: Sita angielski opinie
« dnia: Listopad 18, 2018, 08:41:18 pm »
Czytając opinie wszedzie można spotkać ,,relaks i szybka nauka'' Bardzo mnie interesuje jak można wejść w taki stan relaksu bez używania takich specjalnych przedmiotów, okularów itp..
czy ktoś z was róbował urozmaicać sobie jakoś naukę przez np hipnozę czy medytację? Wiem, że jak człowiek jest zrelaksowany to powinien  uczyć się lepiej.
Tylko pytanie jak ten relaks osiągnąć? :)

2
Forum Język Angielski / Odp: Profilingua opinie
« dnia: Listopad 18, 2018, 08:31:57 pm »
Chodziłam kiedyś do innej szkoły językowej nie chce oceniać tu profillingua, bo nie wiem jakie są tam metody jak to wszytko tam działa. Chciałam zwrocić uwagę, żeby każdy dobrze się zastanowił najpierw idąc do szkoły językowej czy to dobry wybór wypiszcie sobie wszytskie za i pzeciw.
Ja bardzo np żałowałam, że poszłam do innej szkoły w Warszawie nie powiem nazwy, ale podejście uczących i atmosfera była fatalna uważajcie. Teraz zdecydowanie wole wybrac jakiś kurs językowy przynajmniej nie będzie mi tak szkoda czasu i pieniędzy. Myślę właśnie nad Enlinado, może ktoś coś więcej na ten temat???

3
Forum Język Angielski / Odp: Duolingo angielski opinie
« dnia: Listopad 12, 2018, 09:10:04 pm »
Poleciła mi tą aplikację znajoma i się nie zawiodłam. Często dojeżdzając do szkoły z niej korzystałam, czasami dziwne było gadanie do telefonu po angieslku gdzie ludzie się patrzyli np w autobusie moim zdaniem warto posiadać takie aplikacje :) :)

4
Forum Język Angielski / Odp: Busu angielski opinie
« dnia: Listopad 12, 2018, 09:08:11 pm »
Ja uczyłam się z Duolingo, nigdy nie nastawiałam się na naukę tylko z jedną aplikacją więc nie ma co się zrażać. Jest dużo darmowych aplikacji więc trzeba próbować, każdy może mieć inną opinię :)

5
Ogólnie / Odp: refundacja jezykowa opinie
« dnia: Sierpień 10, 2018, 02:06:30 pm »
Ktoś korzystał z refundacji? Jak tak to z jakiego kusu i jakie wymagania trzeba był spełnić?
Ostatnio natknęłam się na kilka stron gdzie obiecują 80% dofinansowanie jestem ciekawa jak to działa w praktyce :)
Myślę, że reklama działa na ludzi, bo jednak 80% to spore dofnansowanie, dla mnie to troche podejrzane dlatego jestem ciekawa opinii :)

6
Forum Język Angielski / Odp: Najważniejsze słówka angielskie
« dnia: Lipiec 22, 2018, 09:45:31 pm »
Ja już nie wierze w 1000 najważniejszych słówek czy 100. Dla mnie nie ma czegoś takiego- wszystkie slówka są ważne, ale trzeba się ich uczyć w bardziej naturalny sposób niz kucie na pamięć. Można ich się całkowicie nie pozbywać, bo np dziennie można się uczyć po słówku i wymyślać z nim zdania jego znaczenie itp.. Ja wiem po sobie ucząc się słówek pamietałam je bardzo krótko :(
Bardzo chętnie przetestuje kurs Enlinado, bo chciałam uczyć się całymi zwrotami a z filmów nie umiem się uczyć.

7
Wydaje mi się, że 100 to nic Ci nie da zmarnujesz tylko sporo czasu ucząc się ich tak na raz. Mozna się uczyć dziennie po 2 słówka, ale  opisując je jak się da znaczenie, skojarzenia zdania z tym slówkiem tak jak mówie, żeby zostało w głowie.
Nie uczyłam się jeszcze zwrotami z Enlinado, ale jestem ciekawa tej metody. Jak spróbuje to dam znać czy działa:)

8
Forum Język Angielski / Odp: Angielski sita cena
« dnia: Czerwiec 26, 2018, 08:36:12 pm »
Kurs jest dosyć drogi, ale wiadomo nie dla kazdego dla jednego drogi dla drugiego nie. Jeżeli masz kase to dlaczego masz nie skorzystać. Ucząc się w stanie relaksacji na pewno osiągniemy wyższe wyniki to jest raczej oczywiste.
Moje sposby na skuteczną naukę to oglądanie filmów i rozmawianie, opisywanie tego co widzę w języku angielskim, nauka języka może się stać pasją jeżeli nie będziemy jej traktować jako zło konieczne. W moim przypadku się stała pasją od kiedy posłuchałam troche nagrań promocyjnych kursu Enlinado z youtube zostałam zmotywowana do nauki i usłyszane rady wykorzystuje do chwili obecnej :)

9
Forum Język Angielski / Odp: Harold Linberg angielski opinie
« dnia: Czerwiec 26, 2018, 08:30:38 pm »
Tak osoba Harolda wydaje się bardzo ciekawa, teraz na wzór jego kursu 2 tygodniowego powstało bardzo dużo podobnych zamienników. Nie wiem kto się na nie łapie, ale myśle że bardzo zdesperowane osoby. Nie oceniam kursu Harolda, ale czas 2 tygodnie na opanowanie języka to moim zdaniem za mało. Chyba, że uwzględniałby, że tylko osoby na poziomie średnim i w 2 tygodnie cisną język i podskoczą o poziom wyżej to może wtedy bym uwierzyła w skuteczność takich kursów :)

10
Forum Język Angielski / Odp: Profsor Henry angielski cena
« dnia: Czerwiec 26, 2018, 08:25:17 pm »
Moja nauczycielka od angilka kiedyś o tym wspominala, to masz różne ceny bo ten program składa się z płyt CD plus książka :) Na jakiejś stronie do sprzedaży widziałam za 101, ale ceny mogą być różne. Kurs uczący od podstaw do poziomu zaawansowanego. Masz tam i naukę słówek i lekcję oraz uczysz się pisać teksty :)
Ja Ci nie polecam nauki z fiszek, bo uczysz się jednego znaczenia danego słówka poza tym jak nie będziesz używać później tych słówek systematycznie to ich zapomnisz i to nie ma sensu. :)

11
Forum Język Angielski / Odp: Etutor opinie
« dnia: Kwiecień 29, 2018, 09:52:17 pm »
Szukam kursu dla brata też zastanawiam się właśnie nad kursem lub szkołą językową. Czy etutor jest dobrym kursem dla kogoś na średnim poziomie?

Wiem, że jeżeli się jest na średnim poziomie to spokojnie można się uczyć języka samemu korzystając z różnych metod, ale moj brat sam nie umie zero chęci motywacji i wszystkiego. Chciałam zafundować mu jakiś kurs na urodziny może zainteresuje się trochę bardziej dzięki temu językiem.

Ja nauczyłam się języka sama, może nie jestem na super wysokim poziomie, ale umiem się dogadać. Należę do tych osób, które lubią same się uczyć. Ucząc się języka wcale nie kładżcie nacisku na GRAMATYKĘ!!

12
Forum Język Angielski / Odp: harold lindberg opinie
« dnia: Marzec 31, 2018, 03:27:25 pm »
Nie nazwałabym tego hipnozą może stan wprowadzający w relaks? Wtedy nasz umysł inaczej pracuje jesteśmy skłoni więcej zapamiętać to naturalne.

Skoro autorko już coś umiesz to teraz jest idelany moment na szlifowanie języka! Możesz to robić na różne sposoby, tłumaczyć piosenki, oglądac filmy i seriale czy czytać książki dużo tego mogę wymieniać. Pamiętaj o powtarzaniu i systematyce bez tego w 7 lat się nie nauczysz wiem co mówie. Zawsze u mnie książka leżała miałam się uczyć, ale zawsze tysiąc rzeczy było ciekawszych niż książka. Dlatego odstawiłam typowe repetytorium i uczyłam się z intenetu z filmików itp :)

13
Forum Język Angielski / Odp: angielski w 3 miesiące
« dnia: Marzec 31, 2018, 03:23:39 pm »
Po pierwsze to fajnie, że uczycie się razem a jeżeli znacie rosyjski to zdecydowanie łatwiej będzie wam nauczyć się języka angielskiego tak to działa jak już umie się jakś dodatkowy język to pozniej jest zdecydowanie łatwiej :) Starajcie się dużo rozmawiać może uczcie się działami i robice sobie razem fiszki do kazdego działu poźniej układajcie z nimi zdania i rozmawiajcie.
Możecie odgrywać różne scenki, dialogi w kawiarni, u lekarza no dużo tego. :) Powodzenia

14
Forum Język Angielski / Odp: angielski w 4 miesiące
« dnia: Marzec 31, 2018, 03:20:30 pm »
Ja nie biorę pod uwagę za bardzo miesięcy w nauce wolę sie nauczyć dobrze sama w rok, a nie w kilka miesięcy po łebkach :) Może jak ktoś korzysta z kursu to łatwiej mu się nauczyć w pól roku, ma wsyztsko podane dodatkowo ma kontakt z prowadzącym i podane jakieś metody do nauki :)   Ja zawsze wszystkiego uczyłam się sama, aż do skutku owszem korzystam sporo z youtuba i aplikacji do nauki no dobra jest duolingo jest to jedna z wielu pomocy, ale dobra można się sprawdzić i czegoś nauczyć.
Oczywiście nie nauczymy się języka z samej aplikacji trzeba korzystać z wielu pomocy.

15
Forum Język Angielski / Odp: harold lindberg fiszki
« dnia: Marzec 31, 2018, 03:17:58 pm »
Fiszki moim zdaniem są okej, ale zrobione samodzielnie i nie dla początkujących. Każdy ma wyrobione zdanie na temat nauki słówek każdy uczy się inaczej. Ja kiedyś uczyłam się fiszek z koleżanką i to było na prawde pomocne jak uczymy się z kims sama nigdy z fiszek się nie uczyłam.
Dodatkowo starałyśmy się wymyślać jakieś zdania ze słówkami i dzięki temu słówka utrwalały się w pamięci :)

Strony: [1] 2

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy