Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - sobol

Strony: [1] 2 3 4
1
Forum Język Angielski / Odp: Jakie gry po angielsku dla dzieci
« dnia: Marzec 16, 2020, 09:58:15 am »
Tutaj można się zapisać na darmową lekcję kursu Enlinado https://enlinado.pl/enlinado-angielski-dla-dzieci-w-domu/
Trochę poszperałem i znalazłem link, sam uczyłem się z tym kursem i muszę powiedzieć, że dotąd nikt mnie tak nie zmotywował do nauki.
Długo szukałem czegoś skutecznego do nauki, materiałów w internecie jest naprawdę wiele, ale żaden z nich nie umiał mnie zachęcić i pokazać jak naprawdę się uczyć.
Wiele czasu poświęciłem na naukę języka jestem wdzięczny znajomej, że w porę poleciła mi naukę z nim.

Potwierdzam, że kurs jest świetną motywacją w nauce. Z moją rodziną sami uczyliśmy się z nim przed wyjazdem do Anglii. Założyłem kilka miesięcy firmę z dachami i okazało się, że mój dobry przyjaciel za granicą też ma taką fimę. Postanowiliśmy współpracować, teraz na dłuższy czas zostajemy w Anglii.
Kurs nam pomógł otworzyć się w nauce mowy, dzięki niemu mogę teraz śmiało powiedzieć, że wcześniej szkolna nauka nie nauczyła mnie nic.
Świetny czas na wspólną naukę z dziećmi, teraz za granicą szlifujemy wszystko.

2
Forum Język Angielski / Kurs angielskiego SuyperKid opinie
« dnia: Marzec 09, 2020, 06:12:34 pm »
Kilka dni temu widziałem u córki mojej znajomej, że ona uczy się z kursem angielskiego SuyperKid. Jakie macie opinie o takiej nauce? Z tego co się orientuje płaci się chyba od lekcji, lub płatność jest miesięczna?
Czy lekcje są prowadzone wyłącznie z native speakerami?
Jeszcze bardzo mnie ciekawi czy dzieci faktycznie chcą się uczyć taką metodą i osiągają rzeczywiste efekty? Myślimy z żoną od jakiegoś czasu nad jakimś kursem online. Jesteśmy ciekawi z jakich wy rozwiązań korzystacie.

3
Nigdy nie słyszałem, ostatnio spodobała mi się metoda prób i błędów dzięki niej dużo sobie utrwalam. Ostatnio zacząłem też układać sobie przykładowe testy chodzi o to, żebym jak najwięcej miał styczność z językiem. Wcześniejsza nauka raz na tydzień nie przynosiła u mnie zamierzonych efektów.

Lepiej po mniej a codziennie i serio to działa. :))

4
Forum Język Angielski / Odp: Supermemo angielski opinie użytkowników
« dnia: Luty 19, 2020, 08:06:07 pm »
Rozumiem, że kurs skupia się na powtórkach? Słyszałem, że występuje tam metoda ,,inteligentych powtórek'' ktoś może mi bardziej przybliżyć o co w tym chodzi?
Jak powtórki mogą być inteligente tzn materiał jest odpowiednio dostosowany do czasu nauki? :))

I z jakiego programu można się uczyć z tym kursem?

5
Forum Język Angielski / Odp: Angielski metodą dziecka
« dnia: Luty 13, 2020, 11:49:48 am »
Cześć
Słyszałam ostatnio o metodzie nauki - angielski metodą dziecka. Trochę poczytałam o tej metodzie nauki i myślę, że jest ona skierowana do każdego bez względu na to na jakim jest poziomie. Ma za cel naukę mówienia, ale czy w praktyce faktycznie się sprawdza?
Gdzie można przetestować tą  metodę w darmowej lekcji, może ktoś wie czy jest taka możliwość?

Ja bardzo chciałabym się nauczyć mówić po angielsku jest to mój cel i marzenie. Od zawsze miałam problem z nauką języka a przez jakieś 3 lata nie uczyłam się go wcale.
Jak tylko skończyłam studia tak i swoją przygodę z nauką języka. Mam zamiar do niego teraz wrócić. :)

Tak można przetestować darmową lekcję takiej metody nauki. Myślę, że wpisując w wyszukiwarkę nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem. :)
Ja taką metodę znam doskonale i ją praktykuje nie spotkałem się z lepszą metodą nauki od tej. Nie ma tutaj odkrycia Ameryki, ale ktoś naprawdę bez owijania w bawełnę opisał świetną metodę - NATURALNĄ bez sztucznych regułek!
Sama sprawdź.

6
Ostatnio oglądałem Dom z papieru, dzięki lekk za polecenie ciekawych seriali.


Ja się tak uczę angielskiego od kiedy pamiętam i zawsze moi znajomi byli ciekawi skąd ja znam tyle słówek i wyrażeń. Właśnie ja znałem je z filmów i seriali, od kiedy tylko pamiętam zawsze chciałem oglądać filmy z napisami i dzięki temu mój angielski teraz jest na całkiem dobrym poziomie.
Może go trochę zaniedbałem, bo  dużo rozumiałem i byłem w stanie powtórzyć, ale zabrakło u mnie komunikacji to był u mnie największy błąd, że w tamtym czasie dokładnie między studiami a liceum nie rozmawiałem z ludzmi po angieslku.
Teraz wiele pozapominałem, ale staram się żeby mój angielski był jeszcze lepszy. :))

7
Forum Język Angielski / Odp: Kurs Angielskiego dla dorosłych
« dnia: Styczeń 15, 2020, 11:09:13 am »
Dużo szukałem kursów do nauki języka, żeby coś zmieni. U mnie dużo pomogła nauka metodą dziecka. Odrzućcie gramatykę trochę na początku a skupcie się na nauce wyrażeń to wiele pomoże..

Mnie do nauki angielskiego zmotywowala praca w Holandii trochę czułem się tam gorszy nie znając języka. Jak się okazało byłem też trochę oszukany jeżeli chodzi o pieniądze uważajcie.
https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/nauka-jezyka-w-2-tygodnie-oszustwo/
ciekawy wątek wcześniej myślałem, że w kilka tyogdni nauczę się języka.

8
Forum Język Angielski / Odp: angielski gramatyka podstawy
« dnia: Grudzień 02, 2019, 10:21:25 am »
Warto przypomnieć kiedy the, a, an to są takie podstawy, ale dla początkującej osoby są niestey nieznane. Warto o nich wspomnieć, bo w późniejszym czasie warto ich używać.
Np, jeżeli chodzi nam w danej sytuacji o np ten konretny stół czy ten konkretny pilot. Może nam to uniknąć nieporozumień związanych z komunikacją.
Warto sobie prześledzić jakie są podstawy z gramatyki na razie nie zaprzątać sobie nimi głowy, ale w późniejszym czasie mieć świadomość, że one istnieją.

9
Forum Język Angielski / Odp: Aplikacja- nowoczesna metoda czy strata czasu??
« dnia: Listopad 23, 2019, 05:00:32 pm »
Gdyby nie aplikacje i kursy online to bym nie nauczył się mówić.
Z całego serca polecam kursy online ktoś kto je wymyślił, powinien mieć nagrodę. Dzięki takiej możliwości zdałem maturę..
https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/nauka-angielskiego-przez-skypa/

A wy co uważacie ?

10
Ogólnie / ile dajecie księdzu za ślub
« dnia: Listopad 23, 2019, 04:57:33 pm »
Mój brat bierze ślub kościelny i nie wie ile dać księdzu pieniędzy. Ile wy dawaliście?

11
Ogólnie / Odp: czy przyjmujecie księdza po kolędzie?
« dnia: Listopad 23, 2019, 04:55:50 pm »
ja też nie i nie mam zamiaru. Mama nie raz się na mnie złościła, ale każdy ma prawo do wyboru. Rozumiem ksiądz przychodzi taka tradycja, ale dlaczego mamy za to płacić co laska? Nie można tak po prostu przyjąć i nie dawać nic? Niektórzy się wygłupiają i dają puste koperty dla mnie to szczyt..

12
Forum Język Angielski / Odp: Najlepszy kurs angielskiego w Poznaniu opinie
« dnia: Październik 27, 2019, 05:00:27 pm »
Nie znam kursów w Poznaniu, ale moja ciocia też myślała nad jakąś szkołą. Sam nie wiem czy będąc w wieku 40 lat (nikogo nie obrażam) poszedłbym do szkoły językowej. Myślę, że internet daje teraz dużo możliwości do nauki języka sam nie wiem co w tym wieku byłoby lepsza do wybrania.
Ja wybrałbym kurs online, albo korepetycje. A wy?
Tylko z korepetycjami bywa różnie, nie zawsze są opłacalne tak jak nam się wydaje. Zmierzam do tego, że cena za godzinę kosztuje nie mało a czy ten czas faktycznie jest wykorzystywany z pożytkiem tego nie wiem.

13
Forum Język Angielski / Odp: Quick speak opinie
« dnia: Październik 27, 2019, 04:53:41 pm »
Zastanawiam się czy ten kurs podobny jest do kursu smart phrases? To znaczy chodzi mi o jego przygotowanie, że został opracowany przez poliglotę?
Bardzo mnie ciekawi jak można nauczyć się kilku języków na raz. Czasami myślałem, że potrzebne do tego są specjalne zdolności i umejętności. A może istnieją jakieś metody, które przyspieszają naukę?

14
Ogólnie o nauce języków obcych / Odp: Pomozcie !!!!
« dnia: Październik 17, 2019, 11:38:08 am »
Jestem ciekaw co wybrałeś trochę czasu minęło. Polski jest bardzo trudnym językiem do nauki, sam się dziwię że jakoś ogarnąłem gramatykę..

15
Forum Język Angielski / Odp: Kurs angielskieo w Szczecinie opinie
« dnia: Październik 17, 2019, 11:36:12 am »
Ja wcześniej szukałam też szkoły językowej, ale czekał mnie wyjazd za granicę i znajoma poleciła mi naukę z kursem online. Wybrałam kurs Enlinado i nauczyłam się mówić w ciągu 2 miesięcy.
Nauka w domu z kursem online to był u mnie strzał, ale musiałam sama do tego dojrzeć i zmotywować się do nauki.
Warto być systematycznym, ja z czasem bardzo polubiłam naukę języka. Kurs nie tylko mnie uczył, ale także motywował i pokazał drogę do sukcesu w nauce języka.
Może takie rozwiązanie nauki w domu u Ciebie również się srawdzi, trzymam kciuki i jak masz jakieś pytania do mnie to pytaj. :)

Chodzi o ten kurs https://enlinado.pl/ ? Darmowa lekcja bardzo dobra, myślę że takiej metody nauki szukałem. Chciałbym się właśnie uczyć przez osłuchiwanie odrzucam na razie gramatykę. Myślę, że moje dzieciaki też bym namówił na wspólną naukę.
Zawsze gramatyka mnie blokowała i nie mogłem przez to się komunikować. :) Do szkoły językowej nie pójde, bo już moje dzieci chodziły i nie umieją dalej języka. Nie mam pojęcia co było tego powodem.

Uczyłem się z nim, także korzystałem z aplikacji dodatków ''przypominaczy o nauce''. Kiedyś nie pomyślałbym, że będę się uczyć języka w domu i to z postępami.
W końcu nie muszę w szkolę widzieć min koleżanek jak czegoś nie rozumieją i żują gumę, bo przyszły sobie posiedzieć. W domu uczę się gdzie chce i kiedy chce. Bardzo polecam jesienne wieczory u mnie się super sprawdzały :))

Strony: [1] 2 3 4

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy