Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - sobol

Strony: [1] 2 3
1
Forum Język Angielski / Odp: Busu angielski opinie
« dnia: Grudzień 16, 2018, 04:38:57 pm »
Dzień Dobry, w zestawieniach niestety nie pomogę, natomiast przedstawię bardzo dobrze skonstruowany i skuteczny kurs Enlinado 500+. Ten kurs zawiera 560 najczęściej używanych angielskich zwrotów. Jeżeli możesz wstawić 30 słówek w jeden zwrot, to znając 500 zwrotów jesteś w stanie zbudować około 15000 zdań, co ci daje w miarę swobodną komunikację. Nauka zwrotów to najszybsza metoda nauki języka angielskiego.
Co zawiera kurs Enlinado 500 zwrotów?
-500 kompletnych zwrotów podzielonych na kategorię w formie WIDEO, te same 500 zwrotów dostępnych w wersji MP3 do odsłuchiwania na telefonie, TV, w samochodzie lub gdziekolwiek indziej,
-ćwiczeniówkę w formie PDF lub drukowanej – zawierającą 500 zwrotów + ćwiczenia + miejsce na notatki,
-mini Kurs WIDEO – Jak znajdować ZA DARMO Native-Speakerów do rozmowy,
-dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na fb.
Bardzo polecam :)

Wszystko się zgadza, nauka zwrotami jest o wiele lepsza niż standardowe uczenie się słówek "na kartkówkę" ja to tak nazywam, bo umiesz je przez tydzien czy dwa później wylatują jak ich nie używasz...
Także jak ktoś ma dylemat czy wypróbować to ja się śmiało też podpisuje pod tą opinią.

2
Forum Język Angielski / Odp: profesor henry angielski opinie
« dnia: Grudzień 16, 2018, 04:35:48 pm »
Na pewno kues profesora henrego można porównać do takiego zbiorowego pakietu jest on multimedialny co pozwala nam się uczyć z komputera nie musimy wertować książek. :)
Jak wam się podobają nagrania w tym kursie?  :)

Ja ostatnio dużo oglądam scenek na youtube jak ludzie romawiają podoba mi się taka metoda nauki.  Wy jaką macie?

3
Forum Język Angielski / Odp: supermemo angielski
« dnia: Listopad 08, 2018, 08:37:10 pm »
Kilka lat temu siostra się uczyła z supermemo nie miała raczej zastrzeżeń. Teraz do nauki wystarczą chęci i dobre nastawienie tak na prawdę to już 90% sukcesu.
Nie potrzeba już super książek, tylko ludzi do rozmowy a możemy ich znaleźć w internecie na różnych grupach.
Jakie wy macie sposoby na język? :)

4
Forum Język Angielski / Odp: angielski w samochodzie opinie
« dnia: Wrzesień 26, 2018, 01:45:43 pm »
Cześć.
Uczę się tak z Enlinado 500 zwrotów, nigdy wcześniej nie uczyłem się zwrotami tylko zawsze same słówka, ale uczę się już prawie miesiąc i doszedłem do wniosku że nauka zwrotami jest zdecydowanie lepsza.
Jeżeli dojeżdzasz samochodem to możesz ten czas idealnie zagospodarować na naukę :) Nie zawsze musi dudnić muzyka czy musimy słuchać jakiejś słabej audycji w radiu, spokojnie można zagospodarować ten czas na naukę..

5
Ogólnie / Odp: Slimetrol OPINIE WAŻNE
« dnia: Lipiec 31, 2018, 03:55:27 pm »
Ja zawsze stawiałem na sport i dietę, jednak w życiu sporo mi się pozmieniało i szukam czegoś co mi pomoże wrócić do formy.
Powiem szczerze, że temat hipnozy mnie zainteresował myślę, że spróbuje tej metody w tańszej wersji raczej nie będe chodził do hipnozera. :)

6
Forum Język Angielski / Odp: zwroty angielskie
« dnia: Lipiec 27, 2018, 04:11:48 pm »
A stosowaliście hipnozę w nauce? Chciałbym właśnie zacząć się uczyć zwrotami, ale kompletnie nie mam motywacji może ktoś coś na ten temat wie?  Jestem już na jakimś średnim poziomie, ale dalej mam braki chciałbym to poprawić,ale brak chęci!!!!!! :(

7
Forum Język Angielski / Odp: angielski 1000 słów
« dnia: Lipiec 20, 2018, 11:03:08 pm »
Miałem już nie jedną listę słówek i przechodziłem też przez fiszki wszystko to było bardzo męczące dla mnie, bo niestety zapominałam słówka po miesiącu. Ucz się zwrotami i gadaj to na prawde daję największe rezultaty. :)
Każdy z nas zna od 100 do 1000 słówek a jednak mamy problemy z rozmową, sama znajomość słówek ewidentnie to za mało.

8
Forum Język Angielski / nauka słówek angielski
« dnia: Lipiec 09, 2018, 09:09:05 pm »
Hej szukam kursu, gdzie znajdę potrzebne rady lub sprawdzone metody jak uczyć się słówek w tym języku. Sam się poddaje nie raz prosiłem o jakieś wskazówki na forach  każdy ma swoje sprawdzone metody tylko dla mnie akurat żadna się nie nadawała. Jeżeli znacie jakieś sprawdzone sposoby na ten temat to chętnie poznam.
Dla mnie nauka słówek jest gorsza od gramatyki w języku angielskim. Nienawidzę tego robić sam nie wiem czy uczę się słówek zgodnie z ich wymową i jednym z wielu znaczeń. ;)


9
Forum Język Angielski / Odp: Cena Angielski Native speaker
« dnia: Lipiec 02, 2018, 03:26:47 pm »
Oglądałem sporo filmików z ludzmi, którzy się chwalili że uczyli się z native speakerami i faktycznie, albo mieszkali za granicą i zyli w związkuz obcokrajowcem, albo brali udział w jakichś konwersacjach gdzie mogłem ocenić, że ten język umieją.
Ceny masz różne, ale większośc ludzi chwali sobie tą metodę dlatego jeżeli coś tam już umiesz powiedzieć to nie ma co się zastanawiać.


 Koniecznie napisz jakie miałaś doświadczenia i czy się podobało jak skorzystasz z tej metody :)::):):

10
Forum Język Angielski / Odp: Kurs, książki Metoda Callana CENA
« dnia: Lipiec 02, 2018, 03:23:30 pm »
Ta kurs polega na szybkiej wymianie pytanie -odpowiedz .

https://www.youtube.com/watch?time_continue=7&v=S8uIwK3AAGs   tutaj masz jak to wyglada.

Mając podręcznik nie wiem czy sami damy radę tak sie uczyć jak tu jest metoda pokazana. :)  Tak jak wyżej wspomnieli jeżeli ktoś się uprał na tą metodę to w tym przypadku chyba lepiej wybrać szkołe tą metodą, bo samemu nią się raczej nie da uczyć. :)

11
Forum Język Angielski / Odp: Empik School angielski CENA
« dnia: Czerwiec 30, 2018, 04:53:51 pm »
Czy po roku nauki w tej szkole spokojnie umie się język angielski? Czasami przechodząc obok szkół językowych miałem takie myśli, żeby się zapisać jednak cennik nie był dla mnie oraz czas. Dopiero zaczynam się uczyć języka i szukam tańszych zamienników szkół językowych. Czy kursy językowe są warte uwagi? Da się nauczyć języka ucząć się go z kursu językowego? :)

Oczywiście,że się da.Sam uczę się już od kilku miesięcy z Enlinado i widzę efekty już po 3 miesiącach. Oczywiście trzeba pamiętać, że korzystanie z samej aplikacji czy tylko z samego kursu to może być troche mało, ale trzeba pamiętać o innych metodach nauki. Polecam Ci serdecznie ten kurs jak chcesz nauczyć się języka i dostać wsparcie oraz motywacje to nie masz na co czekać :)

12
Forum Język Angielski / Odp: Kurs angielskiego ESKK cena
« dnia: Czerwiec 28, 2018, 11:49:35 pm »
Ceny masz zależne od poziomu jaki chcesz dla przykładu poziom początkujący kosztuje od 75zł  oraz masz jeszcze do wybrania 4 metody. Właśnie wersja za 75 zł jest najtańsza, bo nie masz tam dostepu do adiobooku oraz do kursu online :)

13
Forum Język Angielski / Odp: Cena za kurs Rosseta Stone
« dnia: Czerwiec 28, 2018, 11:44:06 pm »
Siostra korzytsała cena jest dosyć spora, bo dostajesz dosyć spore pudełko  - masz tam płyty karteczki oraz z tego co pamiętam jakiś sprzęt audio  :)
Troche czasu upłynęlo od skorzystania przez siost z kursu. Z właśnego doświadczenia wiem, że jeżeli czegoś chcemy to to osiągniemy, ale nauka języka to pracochłonna praca więc nie ma co się poddawać na początku i też nie ma co się łamać jeżeli nie stać nas na jakiś kurs, żeby się nauczyć języka wcale nie musimy skorzystać z kursów wystarczą darmowe aplikacje, programy - internet :)

14
Forum Język Angielski / Odp: Angielski z Duolingo cena
« dnia: Czerwiec 26, 2018, 10:54:37 pm »
Tak Duolingo jest darmową aplikacją, ja też uczę się korzystając z różnych darmowych. Fajny dodatek do nauki zawsze można się sprawdzić czy czegoś nauczyć :) Nigdy nie korzystałem z korepetycji i nie chodziłem do szkoły językowej i mogę stwierdzić, że korzystanie z takich pomocy mi jak najbardziej wystarcza. ;)

15
Forum Język Angielski / Odp: angielski przez skype opinie, cena
« dnia: Czerwiec 26, 2018, 10:52:30 pm »
Moja dziewczyna się tak uczy języka i nie narzeka :) Również znalazła nauczycieli na jakiejś stronie i a póniej to już się wciągnęła, na początku były całkowite podstawy później już coraz więcej gadania i tak powiem szczerze, że widzę u niej postępy. Jednak rozmową to najlepsza metoda jeżeli chodzi o naukę :)

Strony: [1] 2 3

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy