Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - pawelll

Strony: [1] 2 3
1
Forum Język Angielski / Odp: Zwroty po angielsku - czas i data
« dnia: Luty 17, 2019, 08:36:59 pm »
Ja uczę się z https://enlinado.pl/ słownictwo z tej kategorii jest w kursie Enlinado 500 zwrotów. Na dużą uwagę zasługuje to, że jest dołączona wymowa native speakera. Ostatnio zaczełam się właśnie uczyć słownictwa widząc je i słuchając u mnie metoda się sprawdza. :)  8) 8)
Co do zwrotów to można zaoszczędzić serio dużo czasu, widze po sobie że jestem odważniejsza jeżeli chodzi o mówienie po angielsku ;))

A wy co sądzicie o nauce zwrotami??

Mój brat cioteczny i ciocia uczyli się zwrotami przed wyjazdem za granicę i w ciągu kilku miesięcy byli powiedzieć więcej niż po kilku latach nauki kucia słówek i teorii.Jak chcesz nauczyć się mówić to jak najbardziej nauka zwrotami się broni. ;)

2
Forum Język Angielski / Odp: Zwroty po angielsku w domu
« dnia: Luty 17, 2019, 08:31:08 pm »
Nauka zwrotami co o niej sądzicie ktoś zna jakieś wady? ;)
No, bo dobra użyje zwrotu i faktycznie mogę więcej powiedzieć a gdzie użycia czasu do tego jak to wszystko  pogodzić? Najpierw uczyć się zwrotami a później czasy??

Sorry, że tak zasypałem pytaniami.. Może ktoś doświadczony mi pomoże. ;)

Da się wygospodarować czas na naukę zwrotów i czasy, ale na początku jeżeli chcesz się dobrze nauczyć mówić skup się na samych zwrotach gramatyka i wszystko przyjdzie z czasem.
Mój brat uczył się najpierw słownictwa zależało mu na nauce języka dla siebie nie uczył się nigdy pod egzamin. Trzeba rozdzielić te dwa pojęcia czy uczymy się dla siebie czy dla egzaminu..

3
Forum Język Angielski / zwroty po angielsku
« dnia: Styczeń 27, 2019, 11:43:47 am »
Hej, chciałbym zacząć uczyć się angielskiego zwrotami. Co sądzicie czy to dobry pomysł?
Podajcie mi jakieś najczęściej używane zwroty, które znacie i można je wykorzystywać w życiu codziennym :)
Jeżeli znacie jakiś kurs ze zwrotami to chętnie się zapoznam, mam dosyć uczenia się samych słówek.

4
Forum Język Angielski / Odp: six pack english opinie
« dnia: Grudzień 12, 2018, 08:16:13 pm »
Jaka to metoda nauki sixpack? Jak można za jej pomocą nauczyć się języka? Bardzo chciałabym dobrze umieć język angieslki przede wszystkim biznesowy. Wiąże przyszłość z większymi korporacjami także muszę ostro się za angielski wziąć. Polecacie jakieś dobre kursy , ktore mnie do tego przygotują?


Z tego co czytałem to kurs zakłada naukę mowy w 3 miesiące, czytałem o tym kursie bo chciałem kiedyś nauczyć się szybko mówić i znam opinie o kilku kursach które stawiają nacisk na mowę.
Teraz wiem, że praktyka i chociaż 10-15 minut codziennie i można być na wysokim poziomie w języku. Tylko nikt za Ciebie się nie nauczy. :)
Trzeba się przełamać i rozmawiać z ludźmi.

5
Sposoby nauki / Odp: Włam się do mózgu opinie
« dnia: Grudzień 12, 2018, 08:06:53 pm »
Niestety nie czytałem, znajomi mi coś kiedyś wspominali o tej książce. Jestem ciekawy jak to u was wygląda czy uczycie się z książek czy wszystko już czysta praktyka?
Jeżeli chodzi o język angielski to miałem styczność tylko z podręcznikami do języka angielskiego, więc przykłady co do książek mam ograniczone. W moim przypadku dobrze sprawdziło się repetytorium i tyle pamiętam. :) :)

6
Forum Język Angielski / Odp: Sita angielski opinie
« dnia: Listopad 14, 2018, 05:05:26 pm »
To w takim razie po jakim czasie są widoczne efekty po kursie Sita??? :)
Ktoś coś więcej na ten temat? Jestem bardzo ciekawy tej metody.

7
Forum Język Angielski / Odp: Duolingo angielski opinie
« dnia: Listopad 14, 2018, 04:55:59 pm »
Uczyłem się kiedyś z tą aplikacją, uważam że warto korzystać z wszelkich pomocy w nauce. Jeżeli to za mało to ja polecam również kurs Enlinado, w pół roku nauczyłem się dużo więcej niż w szkole i sam.
Nauka samemu jest dobra, ale czasami brakuje motywacji i kopa do nauki. Ten kurs mnie motywował i będę go zawsze polecał.
Wcześniej myślałem, że kursy opierają się na książkowych regułkach a jednak guzik prawda, dostałem rady wsparcie nauczyłem się mówić i do tej pory mam z tym kursem styczność w grupie wsparcia na fb :)

8
Forum Język Angielski / Odp: Ling intelligence opinie
« dnia: Listopad 10, 2018, 11:57:29 am »
Moim zdaniem, żeby nauczyć się języka to trzeba przejść przez ciężką prace pisania, mówienia i romawiania z kimś.
Cięzko nauczyć się jeździć samochodem znając samą teorię, dlatego porównując to nauki języka nie nauczysz się bez rozmowy z drugą osobą. :)

9
Forum Język Angielski / Odp: Grama to nie drama
« dnia: Listopad 10, 2018, 11:51:41 am »
Grama to mój prześladowca ze szkoły, nigdy nie lubiłem gramatyki.
Zawsze jak zapisałem pół zeszytu w ćwiczeniach to dopiero ogarniałem, pomagało mi też słuchanie filmików dla początkujących :)

10
Forum Język Angielski / Odp: speakingo angielski
« dnia: Listopad 10, 2018, 11:48:49 am »
Ktoś korzystał może ze speakingo i uczył się języka angielskiego? Kurs oferuje tygodniową darmową naukę i 2000 najpopularniejszych słówek. Jak się do tego odniesiecie czy 2000 słówek to dużo i wystarczy do bardzo dobrej znajomości języka?
Jak w ogóle wygląda tam nauka rozmawiania, mówie do komputera?

Ja się odniosę do tego, że każdy kto uczy się od szkolnych lat czyli podstawówki do liceum lub jeszcze na studiach założę się, że te 2000 zna. I teraz odpowiedz sobie na pytanie czy znając tyle słówek wszyscy płynnie się porozumiewają?
To chyba jednak troche mało na obronę nauki słówek mogę np polecić naukę zwrotami wtedy możesz powedzieć już zdecydowanie więcej. Później poduczysz się gramatyki i będzie dobrze.
Ja korzystałem z Enlinado 500 zwortów i polecam dobrze dobrane zwroty szybko i przyjemnie się uczy :) :)

11
Forum Język Angielski / Odp: najlepsze książki do matury z angielskiego
« dnia: Październik 05, 2018, 07:31:56 pm »
Dla mnie najlepszą książka jest internet i darmowe aplikacje, nigdy nie uczyłem się z podręczników :)

12
Forum Język Angielski / Odp: jak zacząć naukę angielskiego
« dnia: Październik 05, 2018, 07:31:08 pm »
Cześć.
Moja mama ma problem jak zacząć naukę angielskiego, w ogóle nie umie się do tego zabrać, ale ma chęci. Sam nie wiem co jej doradzić czy lepiej wybrać kurs czy szykołę językową lub naukę w domu.. Najgorzej jest jednak zacząć.
Nigdy nie miałem problemu z nauką języka dlatego też ciężko mi coś jej doradzić, sam uczyłem się z gier dużo pisałem z obcokrajowcami. ;)

Może od planu, rozpisać tam co będzie potrzebne i jak będziemy się uczyć :) Taki plan u mnie się sprawdził.

13
Ogólnie / Odp: simple language kurs opinie
« dnia: Sierpień 07, 2018, 10:38:04 pm »
Korzystaliście z simple language kurs jakie macie o nim opinie? Gdzie mogę go dostać?
Chciałabym nauczyć się języka angielskiego i niemieckiego. Nie zależy mi, aż tak bardzo na czasie ale nie ukrywam, że super by było gdybym do roku opanowała chociaż jeden język tak, żeby się w miarę dobrze nim posługiwać. :)

W rok czasu spokojnie się nauczysz, ja Ci polecam kurs Enlinado do nauki języka angielskiego na prawdę godny polecenia kurs, z którym nie rozstajesz się po jego ukończeniu!
Chcesz się nauczyć dwóch języków drugiego możesz się uczyć np z aplikacją duolingo? Ja też testowałem i u mnie się sprawdziła.

14
Forum Język Angielski / Odp: Najważniejsze słówka angielskie
« dnia: Sierpień 04, 2018, 12:55:59 pm »
Maryska a jak Ci pwoiem, że najważniejszych słówek jest np 5 tysięcy? To co na to odpowiesz, bo przecież ciężko stwierdzić które słówka są najważniejsze w rozmowie potrzebne są różne słówka. ;)
Dlatego leppiej się uczyć tak, żeby się nauczyć czyli osłuchać języka w naturalny sposób. Dobrze Ci doradzają, żeby się uczyć zwrotami.

15
Forum Język Angielski / Odp: nauka angielskiego słówka
« dnia: Sierpień 04, 2018, 12:50:14 pm »
Ja się uczę z aplikacjami, moja sisotra poleciła mi taka metodę ona zawsze uczyła się sama w domu. Ja np korzystałem troche z duolingo, ale szuka też innych.
Znacie może jakieś darmowe  aplikacje do nauki języka? :) Mało mam czasu na naukę dużo podróżuje i w sumie nauka z telefonu byłaby jak najbardziej okej.
Frazy mp3 też rozważam, mógłbym sobie puszczać je w samochodzie. ;)

Strony: [1] 2 3

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy