Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Goskaa

Strony: [1] 2 3 ... 5
1
Ogólnie / Odp: czy pasuje mi biały welon jak już jestem w ciąży?
« dnia: Kwiecień 29, 2020, 11:27:33 am »
moja siostra miała, nie zwracaj uwagi na innych

2
Forum Język Angielski / Odp: Enlinado 500+ 2 część opinie
« dnia: Luty 07, 2020, 08:13:27 pm »
Uczyłem się z tym kursem https://enlinado.pl/enlinado-500-zwrotow-2-czesc/, wcześniej uczyłem się z pierwszą częścią i dzięki nauce z tym kursem nie boje się mówić.
Wcześniej  bardzo się blokowałem, ale zmiana nastawienia plus motywacja to gwarancja sukcesu.
Nauka języka może być czymś przyjemnym tylko trzeba zmienić podejście do niej. W szkole można się tylko zrazić, dlatego warto uczyć się języka na własną rękę.

Super, mój narzeczony się uczył z tym kursem i jest naprawdę zadowolony. Taka metoda nauki myślę, że otwiera oczy na skuteczną naukę.

Jakie znacie jeszcze metody lub aplikacje do nauki języka? Jestem ciekawa z czego jeszcze się uczycie.

3
Forum Język Angielski / Odp: angielski w 3 miesiące
« dnia: Grudzień 18, 2019, 01:14:00 pm »
Dla chcącego nic trudnego  8)

Myślę, że bez metod się nie obedzie ucz się słownictwa, ogladaj filmy, tlumacz piosenki. Staraj się odnalezc w tym i otoczyc jezykiem. :)

Też tak uważam, może nie będzie to język angieslki akademicki, ale można się już dogadać a w nauce języka przecież to jest najważniejsze.
Mam koleżankę, która nauczyła się mówić w 2 miesiące ale mam też znajomego który uczy się już 2 lata i dalej nie potrafi nic powiedzieć.
Co ich różni? - podejście do nauki.
Znajoma uczyla się w domu, dużo rozmawiała przez internet a znajomy chodzi do szkoł językowej na zajęcia dwa razy w tygodniu. Duża grupa małe skupeinie na jednostce. Ja to tak widzę.

4
Forum Język Angielski / Odp: jak zacząc mówić w języku angielskim
« dnia: Grudzień 06, 2019, 01:56:23 pm »
Każdy powie po prostu gadaj

ale....


Przede wsyztskim zmień swój sposób nauki, odrzuć listy słówek wiem że dla nauczyciela od angielskiego to niemożliwe, ale tak. Postaraj się uczyć angielskiego metodą dziecka.
Dziecko nie zaczyna od gramatyki, dlatego Ty też najpierw zacznij słuchać i powtarzać z czasem reszta :)

5
Forum Język Angielski / Odp: Ilang opinie
« dnia: Grudzień 06, 2019, 01:52:15 pm »
Jak jesteś prosty chłop, to weź sie za proste techniki :D A tak na serio, to głównie trzeba gadać z ludźmi, dużo czytać, pisać, słuchać, ale przede wszystkim gadać. Czy to iLang czy inny program, technika itd.


Ze wszystkim się zgodzę, bez tego nie da się nauczyć angielskiego, żeby nie wiem jaki to był kurs czy metoda. Nic samo nam do głowy nie wejdzie..
Niektórzy o tym zapominają, lub nie wiedzą i to wcale nie jest śmieszne, że ktoś nie wie jak ma się uczyć języka.
https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/nauka-angielskiego-mp3/msg12761/?topicseen#new  u mnie się super sprawdza taka metoda.

Nie gra już u mnie w samochodzie zwykłe radio tylko angielski lektor :))

6
Forum Język Angielski / Odp: Grama to nie drama opinie
« dnia: Listopad 22, 2019, 11:24:28 pm »
Ja lubiłam się uczyć gramatyki nie sprawiało mi to trudności, ale nie powiem bo wcześniej musiałam wykonać dużo ćwiczeń praktycznych.
Bardzo polecam oglądac filmik i w tym czasie rozwiązywać ćwiczenia.
https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/kurs-gramatyki-angielskiej-jaki-kurs-najlepszy/ 

7
Forum Język Angielski / Odp: Szybki kurs gramatyki angielskiej opinie
« dnia: Listopad 19, 2019, 01:48:51 pm »
Ja zdecydowanie polecam kurs GRAMMAR PACK 2.0

Wcześniej chodziłem i do szkoły językowej przez 3 miesiące i na prywatne korepetycje ale nic tak szyubko nie pozwoliło mi zrozumieć angielskiej gramatyki jak ten kurs.
W ciągo jakichś 30 dni ćwiczeń z kursem zrobiłem go całego i nawet mój nauczyciel od korepetycji pochwalił mnie, że poczyniłem BARDZO DUŻY POSTĘP :)

Sprawdźcie sobie lekcję próbną za darmo - na stronie https://enlinado.pl/gramatyka-angielska-dla-poczatkujacych-kurs-w-21-dni/ można ja pobrać bezpłatnie :)

8
Forum Język Angielski / Odp: Zwroty po angielsku - codzinna rozmowa
« dnia: Listopad 19, 2019, 01:40:22 pm »
W Enlinado stawia się na naukę zwrotów, gdyż ich poznawanie, to najszybszy możliwy sposób, żeby zacząć mówić po angielsku! Kurs Enlinado 500+ zawiera 560 najczęściej używanych angielskich zwrotów, podzielonych na kategorie w formie wideo i mp3, ćwiczenia w formie pdf lub drukowanej oraz mini kurs o tym jak za darmo znajdować Native-Speakerów do rozmowy. Dodatkowo otrzymuje się dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na fb. Twórca kursu ma również swoja działalność na Youtube i Facebooku. Na Youtube na kanale Enlinado ukazują się filmy o skutecznej nauce angielskiego, natomiast na Facebooku prowadzone są transmisje na żywo, w których uczestniczenie pogłębia umiejętność komunikacji. SPRAWDŹ koniecznie!  ;)

Moi znajomi też uczyli się z kursem. Ja jestem bardzo zadowolona, że można uczyć się języka w domu. Jest to bardzo duże udogodnienie. Dla mnie bardzo dużym plusem jest fakt, że nie muszę nigdzie dojeżdzać. Uczę się z różnych kursów nie tylko języka angielskiego. Staram się doszkalać też z w innych dziedzinach.

9
Ogólnie / Odp: Czy plastry na odchudzanie działają?
« dnia: Listopad 19, 2019, 01:30:48 pm »
Hmm, ja uważam że ani plastry ani inne mogę to nazwać wynalzki nie dadzą nam efektów na dłuższy czas. Bardz możliwe, że istnieją ukryte właściowości plastrów, ale nie wierze w cuda.

10
Forum Język Angielski / Odp: Kurs angielskiego w Lublinie opinie
« dnia: Październik 19, 2019, 03:57:35 pm »
A co powicie na temat nauki z kursami online? Ja chodziłem do szkoły językowej i uczę się z kursem online mam wrażenie, że nic teraz nie tracę a zyskuje więcej. Wydaje mi się, że zyskuje więcej bo ucząc się systematycznie poświęcając codziennie nawet te 20 minut to moim zdaniem jest bardziej efektywne niż  godzina w szkole językowej. To tylko moje zdanie, bo nasza nauka polegała na pracy w grupach gdzie mieliśmy rozmawiać po angielsku. W praktyce rozmawialiśmy, ale po polsku..
A wy jakie macie na ten temat zdanie?

Uczę się z kursem enlinado i w 2 miesiące nauczyłam się mówić. W 6 miesięcy to był czas gdzie płynie zaczęłam się już posługiwać językiem. Ja nie próżnowałam dużo rozmawiałam z native speakerami, których nauczyłam się wyszukiwać dzięki nauce z tym kursem.
Moim zdaniem warto uczyć się z kurami online, ja gdybym miała wybierać jeszcze raz na pewno wybrałabym tak samo. Polecam naukę w domu po 15 minut dziennie. Ktoś powie, że to mało, tylko weźcie pod uwagę fakt, że lepiej mniej a systematycznie niż dwa razy w tygodniu po godzinach. :)

11
Forum Język Angielski / Odp: Angielski w drodze do pracy
« dnia: Październik 14, 2019, 10:50:30 pm »
Od zawsze w drodze do pracy towarzyszy mi płyta z nagranymi zwrotami. Bardzo lubię słuchać wyrażeń nagranych przez nativea speakerów. Wiem wtedy, że uczę się popranej wymowy a nie powielam błędów. Ucząc się samemu można je niestety pogłębiać.
Bo jak nie wiedziałam jak dane słówko wymówić to literowałam a w rozmowie już nie rozumiałam.
https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/nauka-angielskiego-mp3/msg12166/?topicseen#new

12
Nauka różnych umiejętności / Odp: Jak się nauczyć tańczyć?
« dnia: Październik 14, 2019, 10:46:43 pm »
Dużo treningów i będzie ok. Sama tańczyłam przez około 4 lata, ale znam osoby które po prostu nie czują muzyki..
nic się z tym nie zrobi

13
Forum Język Angielski / Odp: Kursy językowe na wakacje
« dnia: Październik 14, 2019, 10:44:57 pm »
Dla mnie wakacje dopiero zaczęły się teraz :(
Cały sierpień i lipiec pracowałam dopiero mogę powiedzieć, że teraz mam trochę wolnego i nie chce też próżnować. Biorę się za naukę języka teraz już systematycznie. Mam problem z dokańczaniem czynności co zacznę to bardzo często niestety nie kończę..
Mam tak od dziecka, nie ukrywam że jest to problem, bo odczuwa go także moje otoczenie. :)

14
Forum Język Angielski / Odp: Babbel opinie o platformie
« dnia: Październik 10, 2019, 05:02:26 pm »
Moja koleżanka kiedyś się uczyła generalnie nie ma nic co by był źle. Teraz uczy się też z innych aplikacji i programów do nauki. Osatatnio spotykamy się u mnie i razem szukamy ludzi do rozmów po angielsku razem nam jest raźniej rozmawiać, ale często też szukam sama wieczorami. Nie zawsze rozmawiam często też piszę i wydaje mi się, że to bardzo dobra forma do nauki języka. ;)

15
Forum Język Angielski / Jaki kurs angielskiego w Bydgoszczy opinie
« dnia: Październik 08, 2019, 10:37:43 pm »
Szukam kursu do języka angielskiego dla mojego brata w Bydgoszczy. Czy orientuje się ktoś  może gdzie warto się udać? Fajnie by było gdybyście napisali jak wygląda tam nauka i jak wychodzi z płatnościami.
Szukam szkoły lub kursu z podejściem do uczących się. Wiem, że mój brat ze zmotywowaniem się ma problemy. Chciałabym, żeby zaczął uczyć się języka i chce pokazać mu, że nauka języka to teraz podstawa. Trudno coś bez znajomości języka w tych czasach osiągnąć.
Jeżeli znacie jakieś szkoły czy kursy to chętnie się zapoznam. :)

Strony: [1] 2 3 ... 5

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy