Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Goskaa

Strony: [1] 2 3
1
Forum Język Angielski / Odp: six pack english opinie
« dnia: Grudzień 27, 2018, 10:04:47 pm »
Sx pack to kurs wideo czyli można uczyć się w domu w zależności od poziomu dostajesz nagrania z różnym czasem w zestawie też z tego co wiem jest podręcznik oraz dostęp do platformy inne elementy.
Przykładowe rozmówki najbardziej podobały się mojemu bratu.
Ja nie powiem też lubię posłuchać przykładowych rozmówek i tak się uczyć do tego napisy i to jest moja metoda nauki.
A wy jak uczycie się angielskiego?

2
Forum Język Angielski / Odp: Kurs języka angielskiego angprofi opinie
« dnia: Grudzień 27, 2018, 09:56:31 pm »
Nie powiem czasami korzystałam z tego kursu, po wpisaniu jakiejś frazy w google sam mi się wyświetlał. Wszystko opisane jasno może czasami mało przykładów, ale trafnie ilustrujące :)
A tak poza tym kursem to uczyłam się też z Enlinado na którego wpadłam na youtube bardzo przekonał mnie prowadzący i zmotywował do nauki.
Musiałam skorzytsac z kursu i nie żałuje, bardzo polecam najpierw mowa później gramatyka! Kurs nietypowy i za to u mnie zaplusował, bo nie był to sztywny kurs trzymający się schematów :)

3
Forum Język Angielski / Odp: Duolingo angielski opinie
« dnia: Listopad 19, 2018, 06:08:28 pm »
Cześć, a ktoś poda jakieś wady i zalety typowe u tej aplikacji?  Wiem, że troche wersja na telefon się różni od tej na telefon.
Nie mam dużych wymagań co do aplikacji, ale wolę się nastawić wcześniej czy dana aplikacja pomoże w nauce :)
Nastawiłam się teraz na naukę języka angielskiego w domu, chce poświecić na to 20 minut codziennie. Myślicie, że to dobry czas do nauki?  ;) ;) ;)

4
Forum Język Angielski / Odp: Easy speaker Cristiana Petterssona OPINIE
« dnia: Listopad 18, 2018, 05:31:41 pm »
Serio po 2 tygodniach oddają kase jak nie nauczy się ktoś języka? 
Ja nie korzystałam nigdy z takiego kursu, ale warto czytać opinie interesować się bo czasami można za małe pieniądze nauczyć się dobrze języka. Za małe, bo np zestawiając kurs językowy ze szkołą językową można powiedzieć maszynami do kasy to jest różnica mega.

Wcale nie trzeba tracić czasu na dojazdy i poświęcać pół swojego dnia na na warsztatowe zajęcia językowe gdzie w grupie każdy ma swoje tępo i jeden się coś nauczy drugi nie...

5
Forum Język Angielski / Odp: Babbel opinie o platformie
« dnia: Listopad 18, 2018, 05:22:39 pm »
Znajoma kiedyś się uczyła i nie miala złych opinii, nie była też super zachwycona. Każdy ma prawo do opinii, jednemu się spodoba taka metoda nauki drugiemu inna.
Sama polecam dużo ćwiczyć i korzystać z pomocy :)

Ja np uczę się z kursem Enlinado i mogę powiedzieć, że to na prawdę nietypowy kurs, bo dowiaduje się praktycznych zastosowań ,nie uczę się sluchej teori tylko wszystko zmierza do tego, żeby dobrze mówić po angielsku :)

6
Forum Język Angielski / Odp: Ling intelligence opinie
« dnia: Listopad 18, 2018, 05:09:45 pm »
Nie korzystałam z tego kursu, generalnie mam różne opinie na temat krótkich kursów. Wiem, że w domu można nauczyć się bardzo dużo tylko trzeba dużo pisać, gadać nawet do siebie. Starać się otaczać językiem. Fajnie jak ma się osobę z którą można poagadać po angielsku, ale jak takiej nie mamy to zawsze można poszukać na grupach językowych.. :)

7
Forum Język Angielski / Odp: Busu angielski opinie
« dnia: Listopad 17, 2018, 09:26:22 pm »
Na czym polega w tej aplikacji, że można kontaktwać się z innymi i poprawiać swoje zdania?  I czy z darmowej wersji można się czegoś nauczyć? :)
Bardzo lubie uczyć się z różnych aplikacji. Czy da się nauczyć języka w domu korzystając tylko z aplikacji?

8
Forum Język Angielski / Odp: Blondynka na językach angielski opinie
« dnia: Listopad 17, 2018, 09:08:13 pm »
SamantaSz na pewno jak ktoś  systematycznie powtarza materiał to szybciej nauczy się języka niż jak ktoś uczy się raz na tydzień. Sama się uczę języka i wiem po sobie, że muszę dużo powtarzać, bo jak tego nie robię to niestety zapominam..
A wy jak uczycie się języka? Czy korzystacie z rad z książek np z Blondynki na językach?

9
Cześć!
 Tak z innej beczki trochę, ale może ktoś wie ile trzeba się uczyć angielskiego do poziomu komunikatywnego? Uczę się angielskiego już kawałek, nie mam problemu ze zrozumieniem treści przekazywanych do mnie, ale problem zaczyna się gdy ja mam coś komuś wytłumaczyć. Moja siostra twierdzi, że to siedzi mi w głowie, że boje się mówić  lub brak tego odpowiedniego przygotowania.
To jak było u was, w jakim czasie nauczyliście się języka do wyżej wymienionego poziomu? :)))

Zacznij od pisania z kimś późnej staraj się przechodzić do rozmowy w między czasie dużo staraj się gadać sama do siebie opisuj obrazkiw gazecie czy książce ćwicz :)
U mnie tak było, że najpierw pisałam później się przełamywałam i rozmawiałam ze znajomymi w ramach ćwiczeń a teraz uczę się z native speakerami.
Ja wszytskiego nauczyłam się z kursu Enlinado, dzięki temu kursowi nauczylam się MÓWIĆ :))

10
Forum Język Angielski / Odp: Słówka angielskie z wymową
« dnia: Sierpień 01, 2018, 12:43:42 pm »
Polecacie naukę zwortami? A czy mogę się tak uczyć np z filmów? Na pewno taka nauka nie będzie dla początkujących, ale chciałbym się pouczyć z filmów, bo dużo oglądam i może by mi coś to dało. Tak to ciężko u mnie z motywacją. :)

Polecam naukę zwrotami i naukę z filmów, nauka z filmów do łatwych nie do końca należy...
Ja np zniechęciłam się do nauki z filmów, nie dawalam rady przede wszystkim nie potrafiłam uważam, że jest ona juz dla bardziej ogarniających język. Znajoma nauczycielka poleciła mi na razie tylko słuchanie nagrań dla początkujących. Natmoaist jak ciekawi nas jak dane słówko się wymawia zawsze można skorzystać z tlanslatora google ;)

11
Zapewniam Cię, że 1000 słówek to za mało żeby gadać. Sama znam dużo więcej i mam problemy z rozmową, dopiero jak zaczęłam się uczyć frazami to mogę wykrztusić jakieś zdania :)
Nie ufaj kursom które zapewniają, że wystarczy 1000 słówek i możesz gadać, bo się zrazisz.

12
Forum Język Angielski / Odp: słówka angielskie dla dzieci
« dnia: Lipiec 31, 2018, 07:28:25 pm »
Wszystko zależy ile dziecko ma lat raczej to też trzeba brać pod uwagę, też myślę że warto dzieci uczyć frazami - w bardziej naturalny sposób będą się uczyły. Można śpiewać piosenki np głowa ramiona kolana tylko, że po angieslku dzieci trzeba zaciekawić :) :)

13
Forum Język Angielski / Odp: nauka słówek angielski
« dnia: Lipiec 29, 2018, 08:59:19 pm »
U mnie się sprawdzał np przed kartkówką sposób opisywania słówka np co to jest ''witch'' - pisałam wyrazy podobne i układałam zdanie co to słówko znaczy a następnie wymyślałam też śmieszne zdanie z tym słówkiem[/b]. Co prawda metoda troche pracochłonna, ale na prawde się opłaca. Później wzbogacić to własnie o nagrania mp3 fraz np do samochodu i można się dobrze nauczyć słówek!!!!!!!

14
Forum Język Angielski / Odp: Słuchanie angielski dla początkujących
« dnia: Lipiec 29, 2018, 08:54:11 pm »
Wybierając takie słuchanki to polecam Ci zapatrzyć się w nagrania typowo dla początkujących tak jak wspominałeś, bo słuchanie nagrań dla początkujących a wiadomości np BBC to ogromna przepaść.
Jest sporo takich nagrań na youtube, tylko nie wiem jak z poprawnością ich wymawiania zawsze najpierw dowiedz się czy to native speaker. :)
Najlepiej skorzystać z kursu i mieć wszystko dobrze dobrane przynajmniej ja tak robie aktualnie :)

15
Forum Język Angielski / Odp: angielski 1000 słów
« dnia: Lipiec 21, 2018, 06:05:14 pm »
Wie ktoś może gdzie znajdę 1000 słów do nauki języka angielskiego?
Słyszałam wiele opinii na temat tego, że 1000 słów może wystarczyć do swobodnej komunikacji. Skąd mogę pobrać taką sprawdzoną listę potrzebnych słówek do rozmowy? :)

Podejrzewam, że znasz sama 1000 słówek każdy kiedyś miał ten kontakt z angielskim lub będzie miał. I 1000 to jest  za mało, żeby rozmawiać. Owszem zrozumiesz dużo tekstów czy możesz pisać listy, ale to dalej mało. Zgadzam się w 100% z resztą, że lepiej się uczyć zwrotami niż robić listy zbędnych słówek, które pamiętamy przez miesiąc lub mniej.

Strony: [1] 2 3

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy