Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - kubuS

Strony: [1] 2 3
1
Forum Język Angielski / Odp: Zwroty po angielsku - codzinna rozmowa
« dnia: Luty 25, 2019, 10:24:08 pm »
Fajnie, że podajecie takie przykładowe zawsze to można sobie więcej dopisac do listy. Widziałem kiedyś na youtube filmik ze zwrotami, ale dziewczyna dziwnie wypowiadała. I wolę sobię niektóre zwroty wpisywać w google tłumacz, żeby słyszeć wymowę.

2
Ja planuje wyjazd za granicę w wakacje. Jak sądzicie czy ucząc się zwrotami do wakacji dam radę nauczyć się języka???
Jak mam pogodzić naukę gramatyki ze zwrotami kiedy czego się uczyć? Słyszałam, że na początku same zwroty, ale ja chciałabym chyba też uczyć się gramatyki. Może znacie jakieś aplikacje do nauki gramatyki?? :)::)

Nauczysz się mówić, moja siostra wyjechała za granicę bez znajomści języka i tam się nauczyła go własnie przez słuchanie i powtarzanie. Najlepsza jest taka swobodna nauka :)

3
Forum Język Angielski / Odp: Zwroty po angielsku - zainteresowania
« dnia: Luty 19, 2019, 06:09:54 pm »
Cześć z tej kategorii może być bardzo dużo słownictwa. Może ktoś zerknąć czy poprawnie je formułuje?
i like play tennis, i love play computer game, i like  watch tv in free time, i really love spend time with my girlfriend. To podchodzi bardziej pod zdania czy to też są zwroty? Chciałem wypisać bratu takie najbardziej znane zwroty.
Jednak chyba nie będę kombinował sam i właśnie zaproponuje mu kurs. A wy jak się uczycie?

4
Forum Język Angielski / Zwroty po angielsku - praca
« dnia: Styczeń 30, 2019, 11:11:13 am »
Cześć. Planuje zacząć się uczyć angielskiego zwrotami. Jakie znacie zwroty związane z pracą takie które najczęściej się używa. Np podczas rozmowy o pracę itp.
Jeżeli znacie jakieś sprawdzone strony, kursy czy książki do nauki zwrotami to chętnie się zapoznam. :)

5
Forum Język Angielski / Odp: Empik School angielski CENA
« dnia: Listopad 13, 2018, 07:32:09 pm »
myślę, że minusem szkół językowych jest praca w dużych grupach a tak poza tym treści wszędzie są podobne. :) Jak miałabym wybierać teraz między szkoła a kursem to wybrałbym kurs językowy. ;)

6
Forum Język Angielski / Odp: pearson matura opinie
« dnia: Wrzesień 29, 2018, 03:06:42 pm »
Moim zdaniem wszytsko zależy od jego zangażowania co z tego, że książka może być super jak nie będzie się uczyć. Dużo zalezy od nas i ważne, żeby nie uczyć się tylko na egzamin, ale dla siebie!

Wiem po sobie, bo zawsze uczyłem się na egzamin od matury troche czasu minęło  a ja nie umiem języka. Uczę się teraz z Enlinado 500 zwrotów i widzę postępy. Nauka zwrotami u mnie się super sprawdziła :)

7
Ogólnie / Odp: refundacja jezykowa opinie
« dnia: Sierpień 10, 2018, 01:43:09 pm »
Ciekawe czym sie różnią te kursy z refundacją od tych bez pewnie niczym a pieniądze z tego co się orientuje wychodza podobne.
Jakbym miał wybierać to wybrałbym kurs bez refundacji, ale wybór należy do Ciebie :)
Znam wiele osób, które same nauczyły się języka bez szkół językowych i kursów trzeba chęci jakieś pomoce i do dzieła :)

8
Ogólnie / Odp: simple language kurs opinie
« dnia: Sierpień 10, 2018, 01:17:16 pm »
Korzystaliście z simple language kurs jakie macie o nim opinie? Gdzie mogę go dostać?
Chciałabym nauczyć się języka angielskiego i niemieckiego. Nie zależy mi, aż tak bardzo na czasie ale nie ukrywam, że super by było gdybym do roku opanowała chociaż jeden język tak, żeby się w miarę dobrze nim posługiwać. :)

Na pewno w internecie możesz go kupić i raczej najlepiej od producenta. :) Stawiasz sobie rok na naukę a szukasz kursu, który ma Cię nauczyć w 2 tygodnie to trochę się mija z celem. Polecam się się osłuchać językiem, starać się gadać a co do nauki słówek to tylko zwroty!!

Ja się uczę języka już pół roku korzystam z innego kursu i mogę śmiało powiedzieć, że prawie umiem język. Nauka zwrotami to najlepsza metoda nauki słowek polecam. ;)

9
Forum Język Angielski / Odp: Słówka angielskie z wymową
« dnia: Sierpień 01, 2018, 03:15:34 pm »
Ja pobierałem z internetu.
Jak jakieś słówko mnie dręczyło to właśnie wpisywałem w tlanslatorze i wiedziałem jak się wymawia. :)
Wymowa słówek i fraz jest ważna dlatego warto uczyć się ich od native speakera. ;)

10
Nigdy tego nie rób nie wyszykuj listy słówek czy to 1000 czy 100 to nie ma sensu. Lepiej się uczyć w brdziej naturalny sposób słuchając, zawsze można się też uczyć poszczególnymi działami z życia :) :)
Ja tak zawsze się uczyłem np dział praca a później starałem się przerpwadzać takie rozmówki się nagrywałem  ;D ;D
Później już korespondowałem z kimś innym, ale początki z nagrywaniem siebie nie były złe.

11
Forum Język Angielski / Odp: etutor cena
« dnia: Czerwiec 30, 2018, 01:39:04 pm »
Najlepiej wejść na stronę danego kursu i spradzić cennik, ceny się zmieniają czasy ciężkie wiesz jak jest.  Moja siostra jest ciekawa efektów jakie i w jakim czasie są widoczne? :)

12
Forum Język Angielski / Odp: Profsor Henry angielski cena
« dnia: Czerwiec 30, 2018, 01:36:18 pm »
Ceny podali wyżej, ale w programie masz powtórki. Spokojnie możesz kupić przez internet.
Nie uważacie, że programy bardzo dużo od nas wymagają np powtarzania, słuchania itp? :) Znaczy niektórzy lubią taką metodę nauki, ale niektórym może ona też troche namieszać w głowie.

Nie lepiej zacząć od nauki słówek i gadania z czasem reszta teorii? :)
[/color]

Można to porównać do nauki metodą dziecka wpisz sobie w google. :) Dziecko najpierw uczy się mówić póżniej poznaje konstukcje gramatyczne. Tylko, że nie każdy o tym pamięta i kują biedni tą gramatyke i uczą się wszytskich czasów, których w rozmowie może nigdy nie użyją :D

13
Forum Język Angielski / Odp: active speaker cena
« dnia: Czerwiec 30, 2018, 01:31:50 pm »
Nie wiem czy to przypadek i sam nie oceniam, ale często wpisując active speaker w gooogle wyskakuje nie dajcie sie oszukać pewnie chodzi o 14 dni nauki języka?
Ja nie oceniam kursu, może idee były dobre ale czas taki troche bajkowy, bo każdy wie że na naukę potrzeba jednak troche czasu. Słonictgwo, gramatyka, MOWA, akcenty obycie się to wsyztsko nas kosztuje troche czasu. Takie zdanie podziela większość ludzi. Zatem jaki czas dajecie sobie maksymalnie na naukę języka?

14
Forum Język Angielski / Odp: DIKI Angielski opinie i CENA
« dnia: Czerwiec 26, 2018, 08:14:27 pm »
No dobra skoro kurs powstał w oparciu o słownik, to na pewno nacisk kładziony jest na naukę słówek. W jaki sposób przyswajane tam są słówka? :) Szukam kursu dla dziewczyny, który po prostu nauczy ją mówić :)

Niestety należy do osób niezorganizowanych i niesystematycznych. Chciałbym na stałe zamieszkać w Anglii, ale ona niestety wszystko się przez nią przedłuża. Nie chciałbym, żeby pojechała tam bez znajomości. Jak to jest uczyć się języka za granicą ktoś wie? Każdy mówi, że za granicą najszybciej się uczymy, ale myśle że to nie jest wcale takie łatwe :)

15
Forum Język Angielski / Odp: Harold Linberg angielski opinie
« dnia: Czerwiec 26, 2018, 08:09:07 pm »
Niestety nie znam nikogo kto skorzystał z tej metody, sama osoba wydaje się bardzo ciekawa opanować tyle języków to mega wyczyn, wiem że w kursie Harolda stawiają na naukę z fiszkami.
U mnie fiszki się nie sprawdzają niestety. Już nawet nie o to, że większość słówek ma kilka znaczeń, ale ucząc się tą metodą pamiętam słówka przez tydzień. Wy jak uczycie się słówek? :)

Strony: [1] 2 3

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy