Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - admin

Strony: [1] 2 3 ... 9
1
Cześć, jako starszy kolega powiem Wam kilka słów na temat fiszek. Nie to, że jestem jakimś wrogiem fiszek, ale sprawa wygląda tak, że szybko się ich uczymy, ale też gdy ich nie używamy, szybko zapominamy większość z tych słówek, więc to takie ciągłe gonienie królika. Uczenie się samych słówek nie ma większego sensu, bo jest to ciągle nauka dla nauki, takie abstrakcyjne znaczenie słówka nic nam nie mówi, bo nie możemy go nawet wyłapać w zdaniu.

2
Forum Język Angielski / Odp: Grama to nie drama
« dnia: Grudzień 12, 2017, 03:19:45 pm »
Pani Arlena z całą pewnością jest osobą, która w ciekawy sposób przekazuje wiedzę. Sam jeszcze nie czytałem grama to nie drama, natomiast gdybym był potencjalnym klientem i potrzebował uczyć się gramatyki, pewnie bym przetestował książkę, choćby z czystej ciekawości, można ją przecież odsprzedać.
W poszukiwaniu opinii o Grama to nie Drama można znaleźć masę skrajności, od super pozytywnych, do super negatywnych i ciężko się sugerować opiniami, ponieważ są pisane przez różnych ludzi a tymi często targają emocje i z różnych przyczyn mogą skrajnie swoje opinie modulować ;)
Fajnie by było zobaczyć kilka stron książki na test, żeby móc coś więcej powiedzieć.

3
Ogólnie / Co na problemy z erekcją?
« dnia: Sierpień 08, 2016, 11:45:47 am »
Co polecacie na problemy z erekcją u faceta lat 36?
To dośc młody wiek a problem juz jest - może ktoś jakoś pomoże?

4
Cześć. Ja chętnie pomogę. Czy to musi być bardzo dobry angielski czy wystarczy żeby był zrozumiały?

5
Leki i suplementy wspomagające naukę / Odp: Bilomag Plus opinie
« dnia: Kwiecień 25, 2016, 02:12:24 pm »
Zgadzam się z koleżanką. Przede wszystkim najważniejsza sprawa, to jest zdrowy rozsądek. Tego nic nam nie zastąpi :)

6
Forum Język Angielski / Odp: Szybka nauka jezyka angielskiego
« dnia: Kwiecień 25, 2016, 02:11:30 pm »
Filmy, muzyka, teksty, ćwiczenia, rozmowy - to jest klucz nauki angielskiego.

7
Ja bym polecał więcej zadbać i popracować nad swoją dietą i trochę ruchu, a zobaczycie, że nauka pójdzie o wiele łatwiej.

8
Leki i suplementy wspomagające naukę / Odp: Opinie o tabletkach Ginkgo Biloba
« dnia: Kwiecień 25, 2016, 02:03:40 pm »
Bieganie i czytanie, to według mnie dwa kluczowe filary szczęśliwego człowieka. Mówię serio, a nie są to tylko moje słowa. Już Will Smith tak powiedział :)

9
2 razy szybsza nauka jednak robi wrażenie, prawda? Szczególnie na studiach typu medycyna, prawo czy inne tego typu, które wymagają dużego nakładu czasu do nauki.

10
Ogólnie / Odp: Czy afirmacje działają?
« dnia: Kwiecień 25, 2016, 02:00:05 pm »
To też jest kwestia naszego podejścia. To jest psychologia, więc jak się nastawisz na "nie", to ciężko ci będzie zaakceptować. Podobnie jest z wieloma rzeczami, jak nastawisz się że jakaś osoba jest cwaniakiem na podstawie jakiś dziwnych przesłanek, to ciężko ci będzie z nią nawiązać kontakt, a może się okazać że ta osoba jest całkiem inna i bardzo w porządku.

11
Sposoby nauki / Odp: Suplement diety sesja opinie
« dnia: Kwiecień 25, 2016, 01:57:59 pm »
Cześć. Tabletki sesja są niezłym suplementem diety, ale pamiętajcie, że jest to dodatek, jak każdy suplement diety. Nigdy nie opierajcie podstaw swojego uczenia się na suplementach diety.

Zgadzam się z kolegą w 100%
Takie zdrowe podejście zasługuje na pochwałę.

12
Forum Język Chiński / Odp: Nauka chińskiego
« dnia: Kwiecień 25, 2016, 01:57:06 pm »
Jest bardzo inny od naszego i jak chcesz się go uczyć, to musisz po prostu zapomnieć o gramatyce jaką znasz, o wymowie jaką znasz i o zasadach językowych jakie znasz. Może nie tyle zapomnieć, co otworzyć się na coś zupełnie innego. Różni ludzie mówią o różnym czasie nauczania chińskiego, ale podobno w 2 lata można się całkiem sporo nauczyć. 6 lat intensywnej nauki do stopnia perfekt - tak mówią poligloci.

13
Ano, to już w sumie klasyka jeśli chodzi o nagrania hipnotyczne. Też każdemu polecam.

14
Nie wiem jak akurat te pastylki Cardimid działają, bo przyznam się że nie stosowałem, ale na przykład kopiko (czy copico) też mają kofeinę i jakoś po ich zjedzeniu nie odczuwałem wielkiego bum tak jak choćby po kawie.

15
Sposoby nauki / Odp: Motywacja do nauki
« dnia: Kwiecień 25, 2016, 01:53:48 pm »
Mnie najbardziej w ostatnim czasie do nauki motywuje ciekawość. Jestem na takim etapie życia, że już nie muszę się  uczyć, ale bardzo chcę. I przez to w sumie ucze się najwięcej :D Nigdy bym się nie spodziewał, że ciekawość tak działa.

Strony: [1] 2 3 ... 9

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy