Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - diana

Strony: [1]
1
Cześć!
 Tak z innej beczki trochę, ale może ktoś wie ile trzeba się uczyć angielskiego do poziomu komunikatywnego? Uczę się angielskiego już kawałek, nie mam problemu ze zrozumieniem treści przekazywanych do mnie, ale problem zaczyna się gdy ja mam coś komuś wytłumaczyć. Moja siostra twierdzi, że to siedzi mi w głowie, że boje się mówić  lub brak tego odpowiedniego przygotowania.
To jak było u was, w jakim czasie nauczyliście się języka do wyżej wymienionego poziomu? :)))

2
Forum Język Angielski / Ling Intelligence cena
« dnia: Czerwiec 14, 2018, 06:17:26 pm »
Korzystał ktoś może z Ling Intelligence i wie jaka jest cena tego kursu? Szukam sprawdzonego i nie drogiego kursu do nauki, także proszę nie polecajcie mi szkoły językowej. Szkoły językowe to temat który mnie drażni, bo mój chłopak uczęszczał kilka lat i nie umie języka.. Nie wiem jak można tak tracić kase na nic w takim razie..

Jak wy uczycie się języka jakie macie sprawdzone sposoby na zapamiętywanie słówek? :)

3
Forum Język Angielski / Angielskie na youtube opinie
« dnia: Kwiecień 12, 2018, 08:32:09 pm »
Witam.

Zaczynam się na poważnie uczyć języka angielskiego. To znaczy chce swobodnie się komunikować i rozumieć wszystko co przeczytam czy kto co do mnie powie.
Nie jest tak, że nie uczyłam się nigdy języka angielskiego, bo uczyłam się go w szkole wiele lat, ale z marnym rezultatem.

Kombinuje już na wiele sposobów, staram się oglądać filmy z youtube po angielsku tylko, że niestety ich nie rozumiem. Jak skutecznie uczyć się z youtube jak nie rozumiem większości słów? Polecacie taką metodę nauki? Miło będzie jak podacie swoje przykłady jak się uczycie języka. :)

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy