Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - rozalie

Strony: [1]
1
Forum Język Angielski / Duolingo angielski opinie
« dnia: Listopad 05, 2018, 05:49:45 pm »
Cześć, uczę się języka angielskiego już przez dłuższy czas z postępami bywa różnie. Czy korzystająć z aplikacji duolingo mój angielski się może poprawić? Nigdy nie uczyłam się z aplikacji, może warto spróbować :)
Jakie macie opinie o duolingo?

2
Forum Język Angielski / ellalanguage Opinie
« dnia: Czerwiec 15, 2018, 05:55:36 pm »
Witam.

Jakie macie opinie o ellalanguage? Szukam naprawdę sprawdzonego i dobrego kursu, bo męczę się z językiem angielskim już od kilku dobrych lat, starałam się uczyć sama, ale zawsze coś jest ważniejsze.
Mam ogromny problem z systematycznością. Nie mam też wypracowanej metody nauki i powiem szczerze, że co się naucze to po tygodniu może dwóch zapominam..
Jakie macie sposoby na skuteczną naukę języka? Z czego korzystacie i jak wy się uczycie? :)

3
Forum Język Angielski / kurs angielskiego Berlitz opinie
« dnia: Kwiecień 19, 2018, 03:34:55 pm »
Ostatnio doszlam do wniosku, że chce nauczyć się dobrze języka angielskiego. Czy kurs angielskiego Berlitz mi w tym pomoże? Ktoś coś słyszał jakieś opinie lub korzystał z tego kursu?

U mnie sytuacja wygląda tak, że mam duże problemy z wypowiadaniem zdań z użyciem dobrego czasu. Jak słucham lub czytam po agielsku to ja rozumiem a  jak mam coś od siebie to jest duży problem z gramatyką leżę. W sumie nie wiem jak określić swój poziom, bo na pewno nie jest to podstawowy ale też nie jest średni.
Jak wy uczycie się języka z jakich pomocy korzystaliście lub korzystacie?

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy