Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - matek

Strony: [1]
1
Ogólnie / czy da się jeszcze wrócić do przeszłości
« dnia: Marzec 18, 2020, 10:56:43 am »
Kiedyś ppoznałem dziewczynę, mogłem z nią przegdać wieczorami i dniami. Byłem wtedy trochę w głupim okrsie wieku, rzuciłem studia wydawało mi się, że świat zwojuje.
Wyjeżdałem do pracy za granicę, ale nie mogłem i nie mogę o niej zapomnieć. W miedzy czasie miałem inną dziewczynę, niestety doszukiwałem się w niej tego co miała tamta. Nie wiem czy kiedyś o niej zapomne, ale powiem szczerze że ona mnie prześladuje w snach itp.
Dodam, że ona już ma innego z którym chodzi kilka lat i nie wiem czy rozgrzebywać teraz stare uczycia. Wydaje mi się, że ona mnie już pewnie nienawdzi.
Była za mną bardzo, niesety skopałem i to nie raz. Warto wracać do przeszłości?

2
Forum Język Angielski / Kurs angielskiego Angloville ZNIŻKA NA KURS
« dnia: Wrzesień 09, 2019, 12:49:44 pm »
Cześć
Słyszał z was ktoś może o kursie Angloville i wie gdzie dostanę na niego zniżkę? Zależy mi na nauce języka w domu, dlatego proszę nie polecajcie mi szkół językowych.
Chodziłem do szkoły językowej 10 lat temu dokładnie chodziłem 4 lata. Jedyne co z tego mi pozostało to żal mamy do mnie, że nie nauczyłem się wtedy języka i to moja wina.
Czasami wina nie tkwi tylko i wyłącznie w nas tylko w złym pokierowaniu, złej merodzie nauki. Ja uczyłem sie bardzo dużo, nie małem czasu na swoje zainteresowania, bo mój wolny czas wypełniały zajęcia dodatkowe. Nie dziwię się mamie, że była zła, bo ona za to płaciła, ale nie pytała mnie o zdanie czy ja chce.
Teraz chce to nadrobić mam na to czas i chęci mam nadzieje, że mi się to uda.

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy