Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - ania

Strony: [1]
1
Forum Język Angielski / angielski 1000 słów
« dnia: Lipiec 07, 2018, 10:26:20 pm »
Wie ktoś może gdzie znajdę 1000 słów do nauki języka angielskiego?
Słyszałam wiele opinii na temat tego, że 1000 słów może wystarczyć do swobodnej komunikacji. Skąd mogę pobrać taką sprawdzoną listę potrzebnych słówek do rozmowy? :)

2
Forum Język Angielski / angielski dla dzieci słówka
« dnia: Lipiec 06, 2018, 04:48:29 pm »
Co sądzicie o nauce języka angielskiego przez dzieci? Angielski dla dzieci w młodszym wieku szkolnym to dobry pomysł? :)
Zna ktoś może jakieś książki, albo kursy które mają dostosowane słownictwo do nauki dzieci? Chciałabym zacząć uczyć mojego chrześniaka języka angielskiego, ale zupełnie nie wiem jak do tego podejść, żeby też go nie zniechęcić do nauki języka angielskiego. Chłopczyk ma 3 lata :)

3
Forum Język Angielski / angielski przez skype opinie, cena
« dnia: Maj 12, 2018, 05:05:32 pm »
Słyszał ktoś o nauce przez skype? Co o tym sądzicie? W sumie można się uczyć kiedy się chce, oderwać się od obowiązków co ważne można się uczyć w domu nikt nad nami nie stoi nie musimy się nigdzie śpieszyć to na pewno ma dużo plusów. A jakie są minusy i jakie ceny?
Poza tym, żeby się tak uczyć muszę wykupić jakiś kurs? Jestem zielona jeżeli o to chodzi, proszę o pomoc w tej dziedzinie.

4
Forum Język Angielski / szybka nauka pro opinie
« dnia: Kwiecień 17, 2018, 04:27:31 pm »
Witajcie :)

Ktoś korzystał może z kursu szybka nauka pro? Jakie macie opinie na ten temat, wiem że zaangażowani są w blogi i kursy można ich też znaleźć na youtube. Jak tam wygląda nauka? Faktycznie w krótkim czasie można się nauczyć dzięki temu kursowi nauczyć mówić po języku angielskim?
Ja jak i większość ludzi uczących się ma problem z rozmawianiem, nie wiem dlaczego tak jest ale ja np się bardzo wstydzę mówić.
Słyszałam, że są jakieś ćwiczenia można rozmwiać z ludźmi. Tylko gdzie ja ich znajde? Nie mam za bardzo z kim się uczyć, chłopak to  w ogole nie umie i nie chce się nauczyć a znajomi nie mają czasu.. Znacie jakieś grupy na facebooku gdzie mogłabym brać udział w dyskusji? :)

5
Forum Język Angielski / Kurs angielskiego focus opinie
« dnia: Kwiecień 12, 2018, 09:00:59 pm »
Warto skorzystać z  kursu angielskiego focus? Z tego co wiem kurs wyróżnia się wysoką mobilnością oraz nauką na każdym poziomie biegłości.
Jak wygląda tam nauka uczymy się przez skype cały czas? Zupełnie nie mam pomysłu na moją dalszą naukę języka.
Mam bardzo duże braki w podstawowych rzeczach, ale sama nie mogę zmusić się do nauki przede wszystkim nie umiem uczyć się tego języka. Jestem w bardzo kiepskiej sytuacji, bo mam wiecznie poprawkę z języka na studiach i wiem, że teraz to już musze się go nauczyć.

Jak wy uczycie się języka? Co wam pomaga co motywuje? Przede wszystkim z czego się uczyć? :) Słyszałam, że czytanie książek pomaga, ale jak z tej metody mogę korzystać będąc na podstawowym poziomie?  ??? ??? ???

6
Forum Język Angielski / język angielski w pracy IT
« dnia: Marzec 23, 2018, 05:19:56 pm »
Witajcie.
Praca w IT to jest od zawsze moje marzenie, jestem w klasie maturalnej więc mam jeszcze trochę czasu na opanowanie jakichś barków języku.
Na jakim poziomie muszę umieć język angielski w pracy IT?
 I jak się do tego przygotować z czego korzystać? Teraz jestem na średnim poziomie, ale to bardzo średnim wiem,że muszę się wziąć za naukę języka w dodatku jeszcze za niedługo matura trochę się boję, że jak słabo mi pójdzie język to nie dostanę się na ten kierunek co chce.

7
Forum Język Angielski / angielski w 1 miesiąc
« dnia: Marzec 14, 2018, 08:11:57 pm »
 Czy możliwe jest nauczyć się języka w miesiąc? Słyszałam o wielu kursach, ktore zapewniają że po miesiącu opanuje język czy to prawda?
  Proszę o poważne komentarze. Miesiąc czasu to sporo czasu, zastanawiając się nad tym głębiej wydaje mi się, że mogę się nauczyć wiele, ale sama nie mam motywacji.
Przez ile lat uczycie się języka?
Na jakim poziomie już jesteście?

8
Sposoby nauki / Najlepsze kursy angielskiego na telefon
« dnia: Luty 05, 2018, 06:43:24 pm »
Prosze wymiencie mi jakie znacie najlepsze kursy angielskiego na telefon. Czy istnieją takie darmowe kursy na androida??? Nie mam bardzo dużych wymagań co do poziomu, bo szczerze mówiąc jak dla mnie może być poziom zerowy, bo chce sobie wszystko poprzypominać przed maturą.


9
Forum Język Angielski / Polish your English opinie
« dnia: Styczeń 30, 2018, 07:41:06 pm »
Witam.
 Jakie macie opinie o książce Polish your English? Z tego co wiem jest to angielski dla młodzieży i dorosłych. Gdzie mogę ją dostać i za jaką cenę? Warto ją mieć jakie macie zdania na ten temat?
Pewnie zapytacie jakie mam oczekiwania, w sumie poszukuje książki gdzie jest dużo tekstu i tłumaczeń słówek. Nie poszukuje repetytorium.

10
Forum Język Angielski / kursy silcom multimedia opinie
« dnia: Styczeń 29, 2018, 02:11:06 pm »
Kiedyś znajomi zastanawiali się nad kursem silcom multimedia. Dla kogo przeznaczony jest ten kurs? Jakie macie o nim opinie? Mam bardzo duże problemy z rozmową po angielsku jak sądzcie czy kurs mi pomoże? Jakie macie sposoby na skuteczną naukę języka? Dodam, że ja nie mam zupełnie pomysłu już, uczę się dużo w domu, ale dużo sama nie rozumiem..

11
Forum Język Angielski / Arlena Witt książka
« dnia: Listopad 14, 2017, 02:14:02 pm »
Co sądzicie o wydanej ksiązce przez Arlenę Witt? Uczył dsię ktoś może z autorka na YT? Kiedyś śledzilam jej filimiki niedawno dowiedziałam się o jej książce.

12
Forum Język Angielski / Empik angielski
« dnia: Listopad 13, 2017, 11:59:29 pm »
W tym roku mam maturę z języka angielskiego dodam, że nigdy nie byłam dobra z tego języka. Dużo się uczę sama słówek działami. Jeżeli chodzi o gramatykę to leżę..Znacie jakieś dobre książki z empika repetytoria przygotowujące do nauki i godne polecenia?
Trafia mnie jak mam tą swiadomość, ze mam mało czasu do nauki i musze się teraz tyle uczyć..
Dużo się uczyliście do matury z anglika?

13
Forum Język Angielski / Ella language opinie
« dnia: Listopad 13, 2017, 11:25:44 pm »
Jakie są wasze opinie  o Ella language? Czy t naprawdę działa? Zawsze uczyłam się języka sama, ale słyszałam ze kursy językowe są bardzo pomocne w nauce też tak uważacie?

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy