Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - Monia

Strony: [1]
1
Forum Język Angielski / Direct Language Hub opinie
« dnia: Kwiecień 17, 2018, 04:07:16 pm »
Pomoże ktoś i powie mi coś na temat kursów Direct Language Hub? Szukam opinii na temat tego kursu moja siostra poszukuje jakiegoś sprawdzonego kursu.

Jaką metodą posługują się w tym kursie? Czy ten kurs bazuje tylko na powtórkach? Słyszałam jeszcze, że poznaje się tam różne akcenty, mnie jak i siostre generalnie przerażają akcenty i mówienie w języku angielskim. Znacie jakieś dobre ćwiczenia, które przygotowują do płynnej rozmowy w języku angielskim? Zdajemy sobie z siostrą sprawę z tego, że nauka akcentów i ,,poprawnego mówienia'' będzie żmudna, ale jak na razie mamy dużą motywację :) Dodam jeszcze, że jesteśmy na poziomie B1 podstawy jakieś już znamy :)

2
Forum Język Angielski / język angielski w pracy
« dnia: Marzec 21, 2018, 05:43:42 pm »
Planuje wyjechać do pracy za granicę w wakację. Praca już załatwiona mam sprzątać statki, alę obawiam się jak to będzie z językiem. Jak to jest z brakiem znajomości języka w pracy? Da się jakoś pracować czy bardzo cięzko?
Oczywście planuje się trochę podszkolić, ale marnie to widzę.
Jakie czasy sobie przypomnieć i jakich działów słówek mam się uczyć oprocz ,,pracy''? ;)

3
Forum Język Angielski / angielski w 5 miesiący
« dnia: Marzec 17, 2018, 02:54:44 pm »
Co sądzicie o anglieskim w 5 miesięcy? Wydaje się, że to kupa czasu. W pracy dostałam ultimatum, albo się nauczę języka , albo zmieniam branżę. Proszę o rady.. Czy dam radę nauczyć języka w tak krótkim czasie, żebym mogła się dogadać? Jestem załamana,ale czuję że mam dużą presję i czuję motywację.
Jak mam tego dokonać z czego korzystać? Z języka angielskiego umiem tylko alfabet i kolory :(
Nigdy nie spodziewałam się, że język angielski będzie mi aż tak potrzebny.

4
Forum Język Angielski / Angielski z pewnością
« dnia: Styczeń 29, 2018, 08:59:32 pm »
Witam. Ktoś korzystał może z kursy angielski z pewnością? Koleżanka z uczelni polecała mi go na podstawie opini, ktore usłyszała. Wy jakie macie? Warto skorzystać?

Szukam sprawdzonego kursu, chciałabym usystematyzowac wiedzę z tego języka przed maturą.

5
Forum Język Angielski / Jak uczyć się języka angielskiego z piosenek
« dnia: Sierpień 17, 2017, 01:23:46 am »
Jak uczyć się języka angielskiego z piosenek? Moja nauczycielka od angielskiego mówiła, że nauczyła się języka dzięki tłumaczeniu piosenek. Czy to jest dobra metoda do nauki języka? Zastanawiam się gdzie można tłumaczyć teksty, aby były wiarygodne..Jest ktoś może kto też się nauczył tak języka? Mile widziane strony na których będę mogła tłumaczyć tekst :)

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy