Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - dawidek

Strony: [1]
1
Forum Język Angielski / Kurs Angielskiego dla mechaników
« dnia: Marzec 12, 2019, 07:22:49 pm »
Szukam kursu dla brata, który jest mechanikiem i zależy mu na organizowanym kursie pod swój zawód. Brat matury nie zdawał nie uczył się za specjalnie języka braki ma bardzo duże, ale ze mną uczyć się nie chce.
 W sumie nie dziwię się nie chciałbym też uczyć się z bratem nie miałbym do niego cierpliwości. 
Jak znacie coś wartego uwagi to chętnie się zapoznamy :)

2
Forum Język Angielski / angielski w 2 miesiące
« dnia: Marzec 15, 2018, 04:21:40 pm »
Jak najszybciej mogę nauczyć się języka? Założyłem sobie, że w dwa miesiące mogę nauczyć się język. Nie sa to tylko moje przemyślenia tylko sporo ludzi mówi, że dwa miesiące można się sporo nauczyć. Czy to prawda?
Jeżeli to prawda to z jakich kursów mam korzystać?

 Dodam jeszcze małe sprostowanie ja wiem, że w 2 miesiące bieglę nie będę mówić, ale myślę że podstaw się nauczę.. :) :)

3
Forum Język Angielski / Najlepsze strony z wymianą językową
« dnia: Styczeń 29, 2018, 02:01:16 pm »
Od pewnego czasu na uczelni widzę dużo obcokrajowców, którzy jak mi wiadomo uczestniczą w wymianie językowej. Bardzo interesuje mnie temat wymiany sam chciałbym w czymś takim wziąć udział. Na czym w ogóle polega wymiana językowa i z jakimi kosztami się wiążę? Czy korzystanie z takich wymian językowych jest bezpieczne, kto jest za nas odpowiedzialny?
Jeszcze mam pytanie na jaki maksymalny okres czasu mogę uczestniczyć w takiej wymianie?
Mile widziane linki do sprawdzonych stron z wymianą.

4
Forum Język Angielski / Etutor angielski efekty
« dnia: Grudzień 26, 2017, 11:34:08 am »
Uczył się ktoś z Etutor? Jakie efekty można osiągnąć ucząc się z nim przez rok? Szukam dobrego kursy językowego gdzie mogę nauczyć się języka w niecały rok. Wiem, że każdy ma inne tempo nauki swoje sposoby, róznie się uczymy są wzrokowcy, słuchowcy itp. Czy znacie taki kurs, ktory odpowiada wyżej wymienionym i można się z nim nauczyć języka w niecały rok?

5
Forum Język Angielski / Etutor jakie ceny
« dnia: Grudzień 26, 2017, 11:26:07 am »
Orientuje się ktoś może ile kosztuje kurs językowy Etutor? Znajoma kiedyś mi o nim wspominala, ale nie mam już z nią kontaktu, mieszka w Londynie. Wydaje mi się, że uczyła się języka tylko przez rok i wyjechala widać, że na tyle nauczyła się języka że mogła wyjechać.
Moje pytanie do was w jakim czasie wy nauczyliście się języka?

6
Forum Język Angielski / Profil lingua czy Empik school?
« dnia: Grudzień 22, 2017, 07:43:57 pm »
Jeżeli mielibyście dokonać wyboru to którą szkołe byście polecili? Macie kogoś ze znajomych bądz sami uczęszczaliście do szkoły językowej? Jestem strasznym leniem i cięzko mi jest się uczyć sam tłumaczę sobie to, że jak pójdę do szkoly językowej to będę zmuszony do nauki, która da efekty, bo wiem że sam nie mam takiej motywacji..Jakie macie sposoby na naukę?

7
Forum Język Angielski / Nauka języka w 2 tygodnie
« dnia: Grudzień 22, 2017, 07:19:02 pm »
Czy wierzycie, że języka można się nauczyć w 2 tygodnie? Jak to jest, że niektorzy uczą się jezyka w pare miesięcy umieją więcej niż ci co uczą się latami? Ostatnio naszły mnie takie myśli, bo uczę się języka już kilka lat i nie umiem się dogadać z obcokrajowcem.

8
Forum Język Angielski / empik school czy profil lingua
« dnia: Grudzień 22, 2017, 07:17:07 pm »
Chodził ktoś do empik school lub profil lingua? I jak wasze opinie? Czy szkoła językowa to dobry pomysł? Na daną chwilę nie wiem co robić czy wykupić kurs jezykowy czy iść do szkoły językowej.

9
Forum Język Angielski / empik school czy speak up
« dnia: Grudzień 22, 2017, 06:24:17 pm »
Slyszelić się o empik school i speak up? Która szkoła jest waszym zdaniem lepsza? Nigdy nie chodziłem do szkoły językowej natomiast ostatnimy czasy strasznie się opuściłem w angielskim a za kilka miesięcy mam certyfikat na poziomie b2.. Ratujcie co mam robić szkoła językowa, kursy czy korki?

10
Forum Język Angielski / Oxford angielski ceny kursów
« dnia: Listopad 14, 2017, 01:55:42 pm »
Korzystał ktoś może z tego kursu gdzie mozna go kupic i jaka cena? Szukam dobrych kursów językowych w dobrej cenie. Jestem jeszcze niepełnoletni i nie dysponuje dużą gotówką. Dodam, że sam nie lubie się uczyć..

11
Forum Język Angielski / Angielski w 1 miesiąc PONS
« dnia: Listopad 13, 2017, 11:44:01 pm »
Korzystał ktoś z tego kursu? Jaka jest jego skuteczność? Zawsze sceptycznie podchodziłem do takich kursów.. Ucząc się języka też korzystacie z kursów z korepetycji czy innych pomocy? :)

12
Forum Język Angielski / angprofi angielski
« dnia: Listopad 13, 2017, 11:17:24 pm »
Co to jest angprofi angielski? Korzystał ktoś może i wyjaśni mi jak to działa?

13
Forum Język Angielski / feelsense360 opinie
« dnia: Listopad 08, 2017, 08:12:25 pm »
Słyszał ktoś coś o feelsense360 jak to działa, gdzie można takie coś zdobyć? Kiedyś znajoma czytała o tym artykuł i bardzo mnie zaciekawiła taką metodą nauki. Szukam czegoś nowego do nauki smartfon i laptop mi już nie wystarcza.
Szczerze mówiąc jestem osobą, ktora nie lubi się uczyć w domu z książek jestem zdecydowanie za technologią.

14
Forum Język Angielski / Nauka słówek angielski
« dnia: Sierpień 17, 2017, 01:17:50 am »
Nauka słówek angielski- zupełnie nie mam pomysłu jak zacząć się uczyć słówek. Pytałem znajomych oni doradzali mi fiszki, natomiast ja słyszałem różne opinie na temat fiszek, że to nie jest za dobra metoda do nauki. Jakie są wasze sposoby na naukę słówek? Ja ucząc sie ich na pamięc za klilka dni zapominam..Mile widziane wasze metody jak sobie radzicie z nauką słownictwa.

15
Forum Język Angielski / Opis obrazka po angielsku
« dnia: Sierpień 17, 2017, 01:11:53 am »
Opis obrazka po angielsku to dla mnie ciężkie wyzwanie. Za rok przystępuje do egzaminu maturalnego zupełnie nie wiem jak opisywać obrazek, na czym się skupić co jest najistotniejsze. Moge dorzucać od siebie np odpowiadać na pytania "dlaczego ten pan jest smutny?" Szczerze powiedzcie czy na egzaminie ustnym z języka angielskiego bardzo się stresowaliście i umieliście bardzo dobrze język?

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy