Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - Marys

Strony: [1]
1
Forum Język Angielski / Zwroty po angielsku - czas i data
« dnia: Styczeń 30, 2019, 01:12:34 pm »
Cześć!
Zna ktoś może jakieś zwroty z działu czas i data??
Interesuje mnie jakaś lista sprawdzonych słówek, gdzie taką mogę dostać? :) Fajnie jakby wzbogacona była o nagranie, ale z native speakerem chce mieć pewność, że uczę się poprawnej wymowy. Zdaję sobie sprawę, że na youtube jest tego dużo, ale nie mam pewności co do większości po co się uczyć źle. Wolę już zainwestować i mieć pewność, że się nauczę.
A jak wy się jeszcze uczycie słówek? Czy zwroty dobra metoda?

2
Forum Język Angielski / active speaker cena
« dnia: Maj 12, 2018, 05:13:10 pm »
Korzystał ktoś może z kursu active speaker? Nie moge znaleźć za dużo opinii o tym kursie i jaka jest jego cena. Ktoś coś wie na ten temat?
Szukam dobrego kursu, który nauczy mnie mówić w tym języku, z gramatyką i itp nie mam problemu mam mega blokadę z wypowiadaniem się wręcz się boje. Czy ten kurs mi w tym pomoże czy mam szukać dalej? :)

3
Forum Język Angielski / angielski w 2 tygodnie
« dnia: Marzec 14, 2018, 04:31:53 pm »
Witajcie. Mam maturę za niedługo czas bardzo szybko leci a ja chciałabym powtórzyć sobie wszystko z angielskiego. Tylko nie załamujcie mnie, że za późno to robię. Co sadzicie o kursach w 2 tygodnie? Korzystał ktoś czy to możliwe nauczyć się chociaż słownictwa na dobrym poziomie?
Pytam całkiem poważnie teraz jest bardzo dużo kursów, które ponoć uczą języka w mniej niż miesiąc. Nigdy nie korzystałam z żadnego kursu ani nie chodziłam na korki sama się uczyłam proszę o rady.

4
Witam. Już raz zadawałam tutaj pytanie i dostałam dużo odpowiedzi za co bardzo dziękuje myslę, że teraz też mi pomożecie. Znacie jakiś dobry kurs mówienia po angielsku, gdzie po ukończeniu go będę mogła się swobodnie dogadać? Czy istnieje taki kurs, ktory uczy mówić? Ja troche w to zwątpiłam po kilkunastoletniej nauce języka w szkole bez widocznych skutków..Nigdy nie korzystałam z kursów jestem troche zielona jeżeli o to chodzi. Plećcie mi coś godne uwagi proszę.

5
Forum Język Angielski / fiszki obrazkowe czy warto?
« dnia: Styczeń 29, 2018, 01:48:46 pm »
Mam problem z nauką słownictwa, generalnie ucze się jak jest napisane. Gdy czytam słówko to rozumiem jego znaczenie natomiast gdy ja mam powiedzieć jakieś zdanie tu zaczyna się problem, bo zapominam tych znaczeń. Jak wy uczycie się słówek? Czy fiszki z obrazkami są dobrym pomysłem? Warto w takie fiszki zainwestować czy wykonać samemu jakie macie zdanie?

6
Forum Język Angielski / English 2nd opinie o książkach
« dnia: Listopad 14, 2017, 01:59:48 pm »
Posiadał ktoś moze książki z tego wydawnictwa? Czy dobre są dla osób na poziomie początkującym? Szukam dobrych ksiązek do nauki jezyka na poziomie początkującym jak i wyzszym.

7
Forum Język Angielski / CLEMENTONI angielski
« dnia: Listopad 13, 2017, 11:52:58 pm »
Słyszeliście o takim zestawie edukacyjnym dla dzieci?  Jak podchodzicie do tematu nauki języka angielskiego dla dzieci od najmłodszych lat? Moja kuzynka kupuje różne zabawki, które gadają po angielsku dla 2 latka. Czy ktoś z was też uczył małe dziecko dwóch języków naraz i dziecko w późniejszych latach nie miało problemu z komunikacją?

8
Forum Język Angielski / Speak expert opinie
« dnia: Listopad 13, 2017, 11:19:43 pm »
Jakie macie opinie o Speak expert? Korzystał ktoś może? Od dłuższego czasu szukam sprawdzonych kursów językowych, sama juz nie wiem z czego się uczyć.
Jeżeli znacie jakieś fajne niedrogie pomoce to chętnie je poznam.

9
Forum Język Angielski / Ling Intelligence
« dnia: Listopad 10, 2017, 04:27:11 pm »
Słyszal ktoś o Ling Intelligence? Jak to działa? Może ktoś korzystał i wyrazi swoją opinię? Szukam sprawdzonych metod do nauki języka. Z góry dziękuje za wszelkie wyjaśnienia :)

10
Forum Język Angielski / Wymiana językowa
« dnia: Sierpień 17, 2017, 02:16:03 pm »
Od dłuższego czasu nurtuje mnie jak działa wymiana językowa, skąd można pozyskiwać ludzi i czy to jest w ogóle bezpieczne. Często w filmach można zaobserwować takie wymiany z których każda ze stron czerpie jakieś korzyści. Uczestniczył ktoś z was może w takiej wymianie jak tak to skąd się o niej dowiedzieliście i czy ludzi z którymi mieszkaliście byli mili oraz czy podszkoliliście się w języku?

11
Forum Język Angielski / Wspólna nauka angielskiego
« dnia: Sierpień 17, 2017, 02:10:25 pm »
Chciałabym się z kimś uczyć języka, kto mógłby dawać mi wskazówki, wiem że istnieje dużo możliwości nauki. Zastanawiam się z jakich portali mogę poznawać ludzi z zagranicy. Znacie jakieś fora lub strony gdzie można poznawać ludzi? Myślę, że rozmowa z kimś po angielsku to najskuteczniejsza metoda nauki. Macie podobne zdanie na ten temat, jest ktoś może kto się tak nauczył języka?

12
Forum Język Angielski / Angielskie cytaty
« dnia: Sierpień 17, 2017, 02:05:08 pm »
Znacie jakieś fajne strony gdzie dominują angielskie cytaty? Mile widziane w komentarzach  wasze ulubione mogą byc z filmów dodatkowo gdyby były przetłumaczone byłoby super. Zauważyłam, że jak uczę się słówka ze zdaniem to szybciej zapamiętuje, myślę że nauka z cytatów jest dobra. Moim ulubionym cytatem jest "Keep your friends close, but your enemies closer" z filmu pt Ojciec chrzestny 2.

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy