Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - czerwona76

Strony: [1] 2
1
Forum Język Angielski / Blondynka na językach angielski opinie
« dnia: Listopad 05, 2018, 06:34:08 pm »
Ktoś może korzystał z kursu blondynka na językach? Słyszałam, że to nie jest zwykły podręcznik tylko kurs, który uczy rozmawiać w języku.
Czy ktoś z was korzystając z rad w tym kursie na prawdę podciągnął się w mówieniu po angielsku? :)Chciałabym kupić taki kurs w prezencie dla koleżanki, nie chce żeby sobie o mnie źle pomyślała jak dam jej coś co w ogóle nie pomaga w nauce. Zdaje sobie sprawę, że dużo zależy od naszego wkładu w naukę, ale od czegoś trzeba zacząć.

2
Ogólnie / smart lang forum
« dnia: Lipiec 19, 2018, 02:45:22 pm »
Ktoś jakieś opinie o smart lang?Moja siostra interesowała się tym kursem. Jaką metodą posługują się w tym kursie i czy on na prawdę działa?
Bardzo mało opinii widziałam w internecie na temat tego kursu. Siostra należy do takich osób, którym cięzko wszystko wchodzi ona sama nie umie się uczyć. Próbowałam ją uczyć kilka razy, ale nie umiem. Będzie chyba lepiej jak znajdzie jakiś dobry kurs. ;)

3
Forum Język Angielski / Cena Angielski Native speaker
« dnia: Maj 15, 2018, 05:10:42 pm »
Jaka jest cena nauki z native speakerem? Zdaję sobie sprawę, że ceny będą różne, ale tak mniej więcej? Przyjemnie sie jest uczyć z native speakerem czy ciężko? Zabieram się do tej nauki już od roku prawie, bo boje się że mnie wyśmieje chcialam podszlifować mój język dlatego mi to idzie tak opornie.
Uważacie, że nauka z obcokrajowcem to jedna z najlepszych opcji czy nie koniecznie? Ja się troche obawiam, że nie wystarczająco potrafię się dogadać, ale muszę się przełamać..

4
Forum Język Angielski / Nauka angielskiego w domu
« dnia: Marzec 15, 2018, 05:38:12 pm »
 Jak uczycie się języka w domu czy chodzicie gdzieś na jakieś zajęcia? Powiem szczerze, że sama na angielski nie wydałam nigdy nawet złotówki, ale teraz dostrzegam pewne braki i blokadę w rozmowie.
czy znacie jakieś grupy np na facebooku do nauki języka? Wiem, że też często są prowadzone jakieś trasmisję na żywo gdzie tego szukać?

Sama już się poddaję potrzebuje wsparcia.

5
Jakie macie opinie o esk? Jak wam idzie nauka? Czy to jest kurs który realizuje program od poczatku? Ja chciałabym zacząć od środka jakkolwiek to zabrzmi :D Jestem na średnim poziomie, ale chciałabym sobie niektore rzeczy poprzypominać np wszystkie czasy.

6
Forum Język Angielski / Opinie o speak up
« dnia: Styczeń 29, 2018, 08:01:50 pm »
Zacznę od tego, że moja młodsza siostra szuka dobrej szkoły językowej, jest bardzo oporna jeżeli chodzi o nakę języka. Ja nie potrafię jej nic wytłumaczyć, bo ciągle drąży ,,a dlaczego tak jest''. Zatem jakie macie opinie o speak up? Na czym polega ta metoda nauki? Z tego co czytałam, że można mieć konwersację z  native speakarami. Kim oni tak na prawdę są?

7
Forum Język Angielski / Tutlo czy ktoś korzystał?
« dnia: Styczeń 29, 2018, 01:43:53 pm »
Jak wygląda nauka języka angielskiego z native speakerami? Szukam sprawdzonej szkoły językowej lub kursu, gdzie nauczę sie dużo więcej niż samych podstaw. Czy tutlo spełni moje oczekiwania? Może ktoś wie czy Tutlo jest tylko w Warszawie czy okolice Krakowa też wchodza w gre?

8
Forum Język Angielski / six pack english opinie
« dnia: Grudzień 26, 2017, 11:48:09 am »
Jaka to metoda nauki sixpack? Jak można za jej pomocą nauczyć się języka? Bardzo chciałabym dobrze umieć język angieslki przede wszystkim biznesowy. Wiąże przyszłość z większymi korporacjami także muszę ostro się za angielski wziąć. Polecacie jakieś dobre kursy , ktore mnie do tego przygotują?

9
Forum Język Angielski / Quest for english opinie
« dnia: Grudzień 26, 2017, 11:42:06 am »
Korzystał ktoś może z takiego kursu? Z tego co wiem zakładają, że można nauczyć języka w kilka miesięcy. Czy oferta tego kursu skupia się tylko na angielskim biznesowym czy zaczyna wszystko od zera? Jaka to metoda six pack english?
Mój angieslki jest na średnim poziomie w zasadzie chciałabym nauczyć się języka biznesowego, bo wiadomo w przyszłości na pewno by się przydał.

10
Forum Język Angielski / Minusy Duolingo
« dnia: Grudzień 22, 2017, 06:20:56 pm »
Czy korzystał ktoś z was z Duolingo? Czy ta aplikacja ma jakieś wady? Zalety to wiem, że jest darmowa, a wszystko co darmowe i służy do nauki jest dobre moim zdaniem. Natomiast chodzi mi tak ogolnie zaczynając od tego czy się nie tnie po to czy faktycznie można tam się czegoś nauczyć?

11
Forum Język Angielski / Memrise czy Duolingo?
« dnia: Grudzień 22, 2017, 06:17:51 pm »
Slyszał ktoś może o tych aplikacjach do nauki? Z tego co się orientuje to są darmowe. Wie ktoś czy na poczatku jest jakiś test i aplikacja dopiera nam ćwiczenia do naszego poziomiu? Pytam, bo chce wiedzieć czy to aplikacja tylko do podstawowej nauki języka czy do kazdego poziomu. Szukam czegoś na conajmniej średnim poziomie.

12
Forum Język Angielski / Duolingo czy memerise?
« dnia: Grudzień 22, 2017, 06:15:40 pm »
Szukam dobrej aplikacji do nauki języka nie mam dużych wymagań najważniejsze, żeby była darmowa i dostępna na androida. Z tego co wiem duolingo przypomina o codziennej nauce nie wiem jak memerise. Może ktoś korzystał z obu i ma porównanie?

13
Forum Język Angielski / English file opinie
« dnia: Listopad 14, 2017, 02:09:26 pm »
Jakie macie opinie o książkach z serii English file? Ostatnio natknęłam się na tą serie czytając opinie i ciekawi mnie wasze zdanie co sadzicie?
Szukam dobrego podręcznika do nauki przed certyfikatem z języka angielskiego na B2.

14
Forum Język Angielski / Ella angielski
« dnia: Listopad 13, 2017, 11:35:12 pm »
Słyszał ktoś z was o Ella angielski i może coś powiedzieć o tej metodzie? Nigdy nie korzystałam z kursów językowych nie wiem czy warto w nie inwestować. Mile widziane wasze opinie. Sama mam problem z nauką języka, bo nie mam motywacji i brakuje mi już ćwiczeń do robienia.

15
Forum Język Angielski / fiszkoteka
« dnia: Listopad 13, 2017, 11:13:47 pm »
Słyszał ktoś o fiszkoteka? Jakie macie opinie na ten temat? Szukam dobrych sposobów do zapamiętywania słówek mile widziane wasze opinie na temat fiszek.

Strony: [1] 2

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy

topic Pomoc
[Forum Język Chiński]
Pisar82
Styczeń 23, 2019, 10:22:03 am
topic Jak się nauczyć 
[Forum Język Chiński]
Klimatek
Styczeń 21, 2019, 03:24:12 pm
topic Nauka chińskiego online
[Forum Język Chiński]
Klimatek
Styczeń 21, 2019, 03:23:05 pm
topic tutlo opinie
[Forum Język Angielski]
Karolina2011
Styczeń 18, 2019, 09:49:37 am
topic Angielski nie taki straszny
[Forum Język Angielski]
szymonkret
Styczeń 15, 2019, 01:44:23 pm