Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - violett

Strony: [1] 2
1
Ogólnie / simple language kurs opinie
« dnia: Lipiec 15, 2018, 07:52:45 pm »
Korzystaliście z simple language kurs jakie macie o nim opinie? Gdzie mogę go dostać?
Chciałabym nauczyć się języka angielskiego i niemieckiego. Nie zależy mi, aż tak bardzo na czasie ale nie ukrywam, że super by było gdybym do roku opanowała chociaż jeden język tak, żeby się w miarę dobrze nim posługiwać. :)

2
Forum Język Angielski / Fluentbe angielski cena
« dnia: Maj 14, 2018, 04:13:01 pm »
Korzystał ktoś z kursu Fluentbe? Jaka jest cena i efekty tego kursu?
 Nie mam za bardzo wygórowanych oczekiwań co do tego kursu, po prostu znajoma mi poleciła tylko, że jej zdanie na ten temat nie biorę za prawdopodobne, bo ona umiała już język angielski tylko chciała sobie wszystko poprzypominać.
Ja uczę się języka już od kilku nastu lat mogę powiedzieć wliczając całą edukację i nic. Jak wy nauczyliście się języka? Czy korzystaliście z kursów językowych i to wam pomogło? :)

3
Forum Język Angielski / Young digital planet
« dnia: Lipiec 04, 2017, 08:39:11 pm »
Słyszeliście coś może na temat young digital planet? Warto kupować tam jakieś książki? Macie jakieś sposoby na skuteczną naukę języka oraz jak szybko opanować słownictwo? Myślałam nad fiszkami, ale są dosyć pracochłonne może mi coś doradzicie z góry bardzo dziękuje.

4
Forum Język Angielski / Vocabus
« dnia: Lipiec 04, 2017, 08:35:04 pm »
Korzystał ktoś może z vocabus? Może znacie jakieś fajne kursy językowe dostępne online, nie mam czasu na szkoły językowe czy też inne spotkania w celach naukowych. Pracuje całe dnie więc wieczorami mogłabym się uczyć. Znacie jakieś metody na szybką naukę słownictwa?

5
Forum Język Angielski / UWC
« dnia: Lipiec 04, 2017, 08:32:23 pm »
Słyszał ktoś może o szkolach UWC? Jakie ceny i czy warto bliżej przyjrzeć się szkołą językowym?

6
Forum Język Angielski / Szkoły językowe Gdynia
« dnia: Lipiec 04, 2017, 08:27:46 pm »
Znacie jakieś godne polecenia szkoły językowe w Gdyni? Wiem, że jest ich bardzo dużo dlatego wolę usłyszeć opinie od kogoś kto miał styczność z takimi szkołami. A wy jak uczycie się języka sami w domu czy korzystacie z innych możliwości?

7
Forum Język Angielski / Szkoła angielskiego Białystok
« dnia: Lipiec 04, 2017, 08:25:51 pm »
Jakie znacie najlepsze szkoły języka angielskiego w Białymstoku? Nigdy nie chciałam uczestniczyć w szkole językowej, bo zawsze uczyłam się sama w domu, ale mijały lata i mój angielski zatrzymał się na poziomie podstawowym sama teraz braków nie ogarnę, a zależy mi na nauce tego języka.

8
Forum Język Angielski / Perfect kursy językowe
« dnia: Lipiec 04, 2017, 08:04:19 pm »
Słyszeliście coś na temat kursów językowych perfect? Zastanawiam się nad zapisaniem się na jakiś dobry sprawdzony kurs językowy. Jeżeli znacie jakieś fajne metody nauki języka to chętnie się z nimi zapoznam, brak mi motywacji do nauki myślę też nad korepetycjami. Ktoś mi coś doradzi?

9
Forum Język Angielski / Obóz językowy
« dnia: Lipiec 03, 2017, 05:05:46 pm »
Warto pojechać na obóz językowy? Faktycznie można się nauczyć języka? Jeżeli tak to jakie polecacie? Mój brat chciał pojechać, ale trochę się obawia zupełnie nie wiem co na ten temat sądzić..

10
Forum Język Angielski / Nauka języka angielskiego Warszawa
« dnia: Lipiec 03, 2017, 05:04:19 pm »
Znacie jakieś dobre szkoły językowe w Warszawie lub jakieś kursy? Wiem, że jest tego mnóstwo, ale nie chce zostać oszukana.

11
Forum Język Angielski / Nauka języka aplikacja
« dnia: Lipiec 03, 2017, 05:03:24 pm »
Znacie jakieś aplikacje do nauki języka? Mile widziane porównania i opinie o tych lepszych i gorszych. Zdaję sobie sprawę, że jest teraz tego mnóstwo, ale zupełnie nie wiem jak się za to zabrać dodam, że zaczynam dopiero moją przygodę z nauką języka angielskiego.

12
Forum Język Angielski / Najskuteczniejsza metoda nauki języka
« dnia: Lipiec 03, 2017, 05:01:48 pm »
Jakie znacie skuteczne metody nauki języka? Wraz z koleżanką chcemy się zacząć uczyc języka same w domu, myslę, że dla nas to na duży plus zaczynamy uczyć się we dwie można i porozmawiać no i wiadomo większa motywacja.

13
Forum Język Angielski / Najlepsze strony do nauki języka angielskiego
« dnia: Lipiec 03, 2017, 05:00:19 pm »
Znacie jakieś fajne strony do nauki języka? Chodzi mi o strony gdzie jest fajnie wytłumaczona gramatyka, bo jestem raczej wzrokowcem opornie mi wchodzi jak ktoś to tłumaczy na youtube :)

14
Forum Język Angielski / Najlepsza ksiązka do nauki języka angielskiego
« dnia: Lipiec 03, 2017, 04:59:07 pm »
Jakie znacie dobre ksiązki do nauki języka takie dla początkujących i średnio zaawansowanych? :)

15
Forum Język Angielski / Najlepsza aplikacja do nauki języka angielskiego
« dnia: Lipiec 03, 2017, 04:57:32 pm »
Jaka znacie najlepszą aplikację do nauki języka angielskiego? Wiem, że jest ich teraz bardzo dużo, ale zupełnie się nie orientuje które są darmowe a które nie. Będzie mi bardzo miło za polecenie jakiejś sprawdzonej :)

Strony: [1] 2

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy