Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - piecyk455

Strony: [1]
1
Ogólnie o nauce języków obcych / Smart Lang opinie
« dnia: Grudzień 12, 2018, 10:45:28 am »
Mam takie pytanie na szybko, czy smart lang to jest to samo co fast lang? Chodzi o fiszki do szybkiej nauki angielskiego? Dajcie znać.

2
Sposoby nauki / Włam się do mózgu opinie
« dnia: Lipiec 03, 2018, 08:15:26 pm »
Czytał ktoś z Was włam się do mózgu Radka Kotarskiego? Jakie macie opinie? Piszą, że książka nawet nawet i że faktycznie można się szybciej uczyć. Ja nastawiam się na języki obce, ktoś mógłby dać znać czy warto?

3
Ogólnie / Hipnoza w TVN opinie
« dnia: Marzec 07, 2018, 10:48:51 am »
Cześć, czy waszym zdaniem program hipnoza w TVN pokazuje hipnozę w odpowiedni sposób? Jeszcze nie oglądałem, ale mam zamiar rzucić okiem. Interesuje mnie tylko to w jaki sposób pokazują tam hipnozę czy nie przesadzają :)

4
Forum Język Angielski / Metoda Pimsleura - czy działa?
« dnia: Maj 29, 2017, 12:28:43 pm »
Cześć koledzy i koleżanki. Słyszeliście kiedykolwiek o czymś takim jak Metoda Pimsleura? (chyba czyta się pimslera). Z tego co udało mi się ustalić, to był to jakiś poliglota, ale to jeszcze nic nie znaczy. Sama metoda może być tylko podparta jego nazwiskiem, a faktycznie nie musi nic nowego wnosić. Co powiecie na ten temat? Może to kolejna sztuczna metoda pompowana w stylu "zróbmy show".

5
Forum Język Angielski / Najlepsze programy do nauki angielskiego opinie
« dnia: Kwiecień 19, 2017, 01:56:51 pm »
Zachęcam Was do dyskusji na temat programów do nauki angielskiego. Jakie są waszym zdaniem najlepsze programy do nauki angielskiego? Podawajcie swoje opinie i informacje, pytania, ciekawostki na temat najróżniejszych programów do nauki języka obcego. Z takich, których korzystanie i z takich które chcielibyście przetestować. Ja powiem szczerze, że korzystam z darmowych z Duolingo, mam umiarkowane zdanie. Program jest ok, ale jako jedyne narzędzie , raczej nie wystarczy do nauki angielskiego.

6
Forum Język Angielski / Metoda Michael Thomas - ściema czy działa?
« dnia: Kwiecień 12, 2017, 02:54:49 pm »
Cześć. Szukam opinii na temat metody Michael Thomas. Tak jest przynajmniej nazwana. Nie wiem zbyt wiele, ale dostaję często wiadomości na moją skrzynkę z promocją tej właśnie metody. Chciałem założyć temat z wywołaniem jakiejś dyskusji. Czy to w jakiś sposób działa czy może to jakaś kolejna ściema i wykreowana technika?

7
Ogólnie o nauce języków obcych / Profesor Henry opinie na forum
« dnia: Sierpień 18, 2015, 10:52:28 am »
Czy ktoś korzystał na forum z programu Profesor Henry? Z tego co wiem, to program jest płatny, około 100 zł w zależności od wersji. Szukam różnych rozwiązań, aplikacji i możliwości do nauki języków obcych. Od pewnego czasu stosuję afirmacje mp3 do nauki języków i chciałbym je czymś wspomóc, bo mam ogromną motywację do nauczenia się dobrze angielskiego.
Jakie są Wasze opinie o programie Profesor Henry? Czy jest ktoś na forum kto go stosował?

8
Ktoś używa Pytacz Master? Podobno program jest darmowy. Przejrzałem już sporo programów do nauki języków obcych i zastanawiam się czy ten też będzie się nadawał do urozmaicenia moich technik nauki. Proszę o informacje i opinie, osoby które testowały Pytacz Mastera.

9
Forum Język Angielski / mkSłówka opinie o programie
« dnia: Sierpień 18, 2015, 10:34:06 am »
Z tego co wiem, to program mkSłówka wspomaga naukę języków obcych, a właściwie słówek z języków obcych. Czym ten program się tak właściwie wyróżnia? Ja obecnie używam kilku programów do nauki słówek, ale nie mam jakiegoś tam ulubionego, dlatego szukam opinii na temat innych.

10
Forum Język Niemiecki / Sufka DE opinie o programie
« dnia: Sierpień 18, 2015, 10:07:32 am »
Szukam różnych programów do nauki języków i do nauki słówek. Kiedyś wpadła mi w ręce prezentacja Sufka DE. Nie chce mi się od razu tego instalować. Z tego co wiem, to programik jest bardzo mały i darmowy. Czy może różni się jakoś specjalnie od FullRecall którego obecnie używam?
Jakie są Wasze opinie o programie Sufka DE?

11
Forum Język Niemiecki / Intensywny Kurs do nauki niemieckiego PROFESOR KLAUS
« dnia: Sierpień 18, 2015, 09:41:45 am »
Ludzie bardzo zachwalają ten kurs, a właściwie program do nauki niemieckiego Profesor Klaus. Czy ktoś może go testował i mógłby co nie co opowiedzieć?

12
FullRecall to program wspomagający naukę języków. Bardzo prosty i bardzo ciekawy. Można samodzielnie w łatwy sposób tworzyć bazy danych, dzięki którym uczysz się słówek. Trzeba jednak podkreślić, że FullRecall NIE jest programem do nauki języka, a do nauki słówek.

Jeśli rozumiesz naukę samych słówek jako naukę języka obcego, to jesteś w dużym błędzie, bo równie dobrze można nauczyć się wszystkich części samochodu na pamięć, wszystkich przepisów drogowych i zasad jazdy, ale jeździć NIE BĘDZIESZ UMIEĆ.

Ja sam od niedawna używam FullRecall, jest oczywiście darmowy, więc to duży plus. Uczę się w połączeniu z kilkoma innymi programami i metodami. Oto jak wygląda nauka:

1. Najpierw słucham hepika.pl/szybka-i-skuteczna-nauka-jezyka-obcego afirmacji mp3 wspomagających naukę języków(koszt około 60 zł).
2. Następnie oglądam filmiki na YT, czytam książki i gazety, a następnie wypisuję słówka których nie znam.
3. Uczę się słówek z FullRecall
4. Buduję własne zdania
4. Staram się ponownie słuchać filmików i rozmawiać z ludźmi używając tych słówek.

Skuteczność mojej nauki oceniam na bardzo dobrą, bo w dość krótkim czasie skoczyłem milowy krok w nauce języka.

Opinie o FullRecall
Bardzo chciałbym, żebyście podzielili się swoimi. Moje są jak najbardziej bardzo dobre. Do nauki słówek ten program się nadaje.

Może macie jeszcze jakieś pytania o FullRecall? Jeśli tak to pytać śmiało.

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy