Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - Jarek

Strony: [1]
1
Ogólnie / jakiś sposób na kurzajki?
« dnia: Kwiecień 21, 2020, 11:06:07 pm »
Zauważyłem, że mam prawie na każdym palcu lewej ręki kurzajkę. Jak się ich skutecznie pozbyć?

2
Forum Język Angielski / jakie seriale i filmy po angielsku warto oglądać?
« dnia: Grudzień 19, 2019, 10:22:51 pm »
Szukam jakichś wartych uwagi seriali do oglądania po angielsku. Jestem na poziomie B1 mam jeszcze problemy z porozumiewaniem się, ale chciałabym coraz bardziej otaczać się językiem.
Myślę, że codziennie jak będę oglądał jakiś serial czy film to z czasem mój język się poprawi. Co na ten temat sądzicie?

3
Forum Język Angielski / Tutlo czy Etutor opinie
« dnia: Sierpień 03, 2019, 10:10:12 pm »
Ostatnio zacząłem zastanawiać się nad nauka z kursem językowym, znajomymi wspominali mi o Tutlo i Etutor, może ktoś z was z nimi się uczył i coś więcej mi podpowie. Jestem bardzo początkujący i trochę się obawiam nauki z lektorem w tutlo. Nie umiem sklecić zdania i mieszają mi się bardzo czasy.
Doradzcie mi jakie macie sposoby na naukę języka. Ja nie umiem się zebrać do tego, mam plany się uczyć języka już od roku...
Od kiedy skończyłem szkołe styczność z językiem u mnie umarła, zawsze byłem słaby z tego języka, ale teraz to już w ogóle pozapominałem wszytko. :(

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy