Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - MateIsz

Strony: [1]
1
Forum Język Angielski / Metoda Krebsa angielski cena
« dnia: Maj 15, 2018, 04:59:46 pm »
Na czym polega Metoda Krebsa i jaka jest cena kursu?
W internecie można znaleźć dużo na ten temat, że to jedna z najefektywniejszych metod czym się wyróżnia? Słyszałem też, że kurs nie obejmuje gramatyki.
Korzystał ktoś z tej metody? Miło mi będzie, jeżeli podacie też inne metody nauki, które stosujecie lub stosowaliście. Czuje, że mam teraz dużo motywacji do nauki tego języka brakuje tylko jakiegoś planu i mądrego podejścia do sprawy, ale myśle że ktoś mnie zainspiruje. ;)

2
Forum Język Angielski / Profsor Henry angielski cena
« dnia: Maj 15, 2018, 04:49:11 pm »
Ktoś słyszał może o Profsor Henry angielski? Jaka jest cena tego programu do nauki? Widziałem dużo poztywnych opinii. Gdzie mogę go kupić tylko przez internet? Czy kurs jest nastawiony w dużym stopniu na słownictwo? Szukam wlaśnie takiego programu/kursu, który pomoże mi opanować podstawowe słownictwo. Może wydawać się to śmieszne, ale ja nie umiem uczyć się słówek tak żeby je długo pamiętać pamiętam tylko przez tydzień a później znikają.
Jak wy uczycie się słówek? Fiszki, zdania co można jeszcze robić?

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy