Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - SamantaSZ

Strony: [1]
1
Forum Język Angielski / pearson matura opinie
« dnia: Wrzesień 22, 2018, 11:46:08 am »
Szukam dla brata książki, która go przygotuje do matury co sądzicie o pearson matura?
Jeżeli pamiętacie jak wy uczyliście się do matury to też chętnie poznam wasze sposoby na język angielski, ja niestety zdawałam język niemiecki. Języka angielskiego uczę się sama na własną rękę już od kilku miesięcy, ale jeszcze to troche mało, żebym mu pomogła. :)

2
Forum Język Angielski / angielski w samochodzie opinie
« dnia: Wrzesień 20, 2018, 07:48:36 pm »
Witajcie, czy uważacie że angielski w samochodzie może się sprawdzić? Ja dużo czasu spędzam w samochodzie, zastanawiam się czy słuchanie lektora z gotowymi wyrażeniami bądź samymi słówkami z tłumaczeniem oczywiście coś by mi dało. Uczyliście się w taki sposób języka? Jeżeli tak to z jakich nagrań korzystaliście?
 
Czy są dostępne w internecie jakieś sprawdzone nagrania ze zwrotami bądź słówkami?
Nigdy nie próbowałam takiej metody nauki chętnie poczytam na ten temat jakieś opinie :)

3
Forum Język Angielski / angielski nauka słówek
« dnia: Lipiec 07, 2018, 10:40:34 pm »
Witajcie!

Zna ktoś może jakieś skuteczne sposoby na naukę słówek w języku angielskim? Uczę się już troche języka, ale tak powaznie dopiero zaczęłam teraz. Jak wy uczycie się słówek? Chętnie poznam jakieś sprawdzone metody czy wskazówki. Nie umiem uczyć się słówek i nie lubie. Nie umiem, bo bardzo szybko je zapominam co wiąże się też z tym że tego nie lubię.

4
Forum Język Angielski / Kurs, książki Metoda Callana CENA
« dnia: Czerwiec 14, 2018, 06:14:49 pm »
Hej.

Słyszeliście o metodzie Callana? Na czym tak na prawdę polega ta metoda i jaka jest cena kursu, żeby z niej skorzystać? Jeżeli ktoś poleciłby mi jeszcze jakieś dobre książki do nauki lub o tej metodzie to będę bardzo wdzięczna. Chce wykorzystać czas wakacyjny na powtórkę języka angielskiego, jestem tam ja jakimś średnim poziomie, ale bardzo słabym chciałabym bez problemu porozumiewać się w języku angielskim. W jakim czasie mogę tego dokonać? ;)

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy