Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - Goskaa

Strony: [1]
1
Forum Język Angielski / słówka angielskie mp3
« dnia: Lipiec 09, 2018, 09:01:55 pm »
Gdzie szukać słówek z języka angielskiego w wersji mp3?
Uczę się języka już od kilku miesięcy, ale mam problem z nauką słówek, bardzo szybko zapominam słówka, które umiałam tydzień temu. Kojarzę czasami co znaczą jak zobaczę wyraz, jak ktoś mnie zapyta to już pustka.
Nauka słówek z wykorzystaniem mp3 to dobra metoda nauki waszym zdaniem?

2
Forum Język Angielski / Angielski Terminal-e opinie
« dnia: Kwiecień 15, 2018, 10:41:34 am »
Co powiecie o nauce z Angielski Terminal-e? Jakie są wasze opnie na temat tego kursu i takiej nauki przez internet?
Zawsze uczyłam się sama korzystając z internetu i to mi spokojnie wystarczyło. Teraz chciałabym nauczyć się mówić w języku angielskim. Czym wyróżnia się kurs Terminal-e jeżeli chodzi o naukę języka?
 
Jeżeli znacie jakieś  sposoby na naukę mowy w języku angielskim jak kolwiek to zabrzmi to chętnie je poznam. Mam duże problemy właśnie z rozmową, rozumiem dużo tekstów pisanych, ale żeby się dogadać to mam duży problem.  :)

3
Forum Język Angielski / angielski w 4 miesiące
« dnia: Marzec 17, 2018, 02:45:35 pm »
Witajcie.
Widzę, że często pomagacie i staracie się rozsądnie wytłumaczyć problem. Stąd moje pytanie czy mozna nauczyć języka angielskiego w 4 miesiące?
Jeżeli tak to jak tego dokonać, jakie pomoce wy wykorzystywaliście? Ja nigdy nie uczyłam się języka także każda rada dla mnie jest cenna. Jakoś tak się w życiu poukladało mi się w życiu, że język angielski był dla mnie obcy. Słyszałam wiele opini, że to bardzo łatwy język i nie trzeba dużo czasu tylko systematyczności.

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy