Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - kubuS

Strony: [1]
1
Forum Język Angielski / Zwroty po angielsku - praca
« dnia: Styczeń 30, 2019, 11:11:13 am »
Cześć. Planuje zacząć się uczyć angielskiego zwrotami. Jakie znacie zwroty związane z pracą takie które najczęściej się używa. Np podczas rozmowy o pracę itp.
Jeżeli znacie jakieś sprawdzone strony, kursy czy książki do nauki zwrotami to chętnie się zapoznam. :)

2
Forum Język Angielski / Cena za kurs Rosseta Stone
« dnia: Maj 15, 2018, 07:48:54 pm »
Witam

Ile kosztuje cały pakiet kursu Rosseta Stone? Warto w niego inwestować? Nie mogę znaleźć za dużo w internecie na temat tego kursu. Uczę się dopiero podstaw języka angielskiego. W szkole angielski niby był, ale cudem go pozaliczałem nie umiem nawet nic o sobie w nim powiedzieć... Także zależy mi  samych podstawach jak się uczyć słówek, jak czasów na to wszystko szykuje około 1-2 lata intensywnej nauki dam rade? Czy ktoś nauczył się w krótrzym czasie tego języka?  (W szkole nie uczyłem się go z wyboru, poza tym nauczycielce na tym też zbytnio nie zależało)

3
Forum Język Angielski / Angielski sita cena
« dnia: Maj 13, 2018, 08:11:50 pm »
Jaka jest cena kursu sita? Ktoś stosował i jakimi efektami możecie się pochwalić? Ja dużo uczę się z gier, ale to nie do końca to chciałbym sobie poprzypominać  wszystko od podstaw i nie bać się mówić w tym języku. Mam ogromne problemy z rozmową.
Jakie macie sprawdzone sposoby na skuteczną naukę języka? :)

4
Forum Język Angielski / Angielski BBC opinie
« dnia: Styczeń 29, 2018, 09:44:19 pm »
Korzystał ktoś może z angielski BBC? Jakie macie opinie o tym kursie, czy to jest tylko kurs dla początkujących? Szukam czegoś na średnim poziomie.
Za 100 dni matura, ja chciałbym usystematyozwać wiedzę. Wydaje mi się, że nie robie tego za pozno w sumie człowiek się uczy tyle lat tego angielskiego to nie stresuje się, bo zawsze jakos się zda, chcialbym trochę lepiej niz  ,, jakoś ''

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy