Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - admin

Strony: [1] 2 3
1
Ogólnie / Co na problemy z erekcją?
« dnia: Sierpień 08, 2016, 11:45:47 am »
Co polecacie na problemy z erekcją u faceta lat 36?
To dośc młody wiek a problem juz jest - może ktoś jakoś pomoże?

2
Leki i suplementy wspomagające naukę / Opinie o 5-htp
« dnia: Czerwiec 01, 2015, 04:38:07 pm »
Dość popularny suplement, podobno przyczynia się do poprawy samopoczucia, zwiększa produkcję serotoniny, zmniejsza czas snu i znacznie poprawia jego komfort, taki trochę "cudowny lek".
Czy ktoś próbował? Bo aż się wierzyć nie chce, że 5-htp ma aż tyle możliwości.

3
Leki i suplementy wspomagające naukę / Leki z kwasem asparginowym
« dnia: Czerwiec 01, 2015, 04:36:10 pm »
Czytałem niedawno, że leki z tzw. kwasem asparginowym, mogą znacznie przyczyniać się do poprawy koncentracji. Podobno też jest kilka leków, które są dostępne bez recepty i zawierają tę substancję. Między innymi: Aspargin, Laktomag, Magnefar, Magnokal. Nie jestem pewien, że wszystkie one są dostępne bez recepty, ale Aspargin na pewno.

Czy może ktoś z Was potwierdzić tę teorię?

4
Leki i suplementy wspomagające naukę / Donazepil na koncentrację
« dnia: Czerwiec 01, 2015, 04:32:59 pm »
Z tego co wiem, to lek jest dostępny tylko na receptę i ogólnie dedykowany dla osób z Alzheimerem, jednak czytałem gdzie nie gdzie, że brali go też studenci. Ja osobiście nie jestem za tym, żeby stosować takie techniki, bo sam omijam leki szerokim łukiem, ale jestem ciekawy czy to faktycznie działa, a jeśli tak to jak. Może ktoś z Was brał ten lek w jakiejś chorobie?

5
Leki i suplementy wspomagające naukę / opinie o Modafinil
« dnia: Czerwiec 01, 2015, 04:31:12 pm »
Czytałem niedawno, że ten specyfik może bardzo mocno przyczynić się do poprawy koncentracji, ale zawsze kij ma dwa końce i podobno po takim 20 godzinnym maratonie (bo tyle trzyma) jest niezłe zejście i ogólnie lek degraduje organizm. Wiecie coś na ten temat?

6
Witajcie, tym razem pytam Was o opinie dotyczące Polotropinu w wersji tabletek niepowlekanych. Kto stąd coś wie na temat tego suplementu? Czy posiadacie przygody z tym lekiem? Z tego co wiem jest bez recepty, ale nie mam 100% pewności.
Czy on jest dedykowany raczej dla ludzi starszych czy dla młodych, którzy się uczą także?

7
Od jakiegoś czasu prowadzimy na forum dyskusje o suplementach wspomagających naukę i koncentrację. Dziś pytamy Was o opinie związane z Revitaben Complex + Żeń-Szeń. Kto stąd stosował? Czy mieliście doświadczenia z tym specyfikiem? Czy faktycznie działa na naukę i jakoś pomaga? A czy da się to nabyć spokojnie w sklepie czy jakoś trzeba szukać po internecie?

8
Siemanko, Dla odmiany zapytam Was o doświadczenia związane z Rhodiola Rosea. Kto stąd się orientuje w kwestii tego produktu? Jakie macie doświadczenia z tym wspomagaczem? Czy dostatecznie rozkręca uczenie się? A czy będzie można to dostać bez problemu w sklepach  czy drogeriach i czy jego stosowanie jest w pełni bezpieczne?

Jeśli ktoś miał przyjemność stosować, to proszę o wypowiedzenie się.

9
Leki i suplementy wspomagające naukę / Tebokan opinie o produkcie
« dnia: Maj 07, 2015, 05:26:36 pm »
Witajcie, dziś pytamy o doświadczenia dotyczące Tebokanu czyli tabletki oparte o glinko biloba, wspomagające koncentrację. Czy ktoś z Was stosował? Czy mieliście przygody z tym lekiem / suplementem? Czy odpowiednio działa na proces nauki? A czy można go dostać bez problemu w aptece a i czy to bezpieczne? Czekam na info od sprawdzających ;)

10
Leki i suplementy wspomagające naukę / Opinie o Tegretol CR
« dnia: Maj 07, 2015, 05:24:24 pm »
Cześć, tym razem pytam Ciebie o doświadczenia na temat Tegretol CR. Czy ktoś z Was coś wie na temat tego produktu? Jakie macie przygody z tym suplementem? Czy dostatecznie wspomaga naukę? A czy da radę go kupić bez problemu w sklepach a i czy nie ma przeciwwskazań stosowania Tegretolu? Prośba o opinie.

11
Ogólnie / Jak się uczycie przed maturą?
« dnia: Kwiecień 28, 2015, 12:53:50 pm »
Jakieś specjalne sposoby, pomysły, techniki? A może tydzień przed maturą to już nie warto się uczyć? Dzielimy się doświadczeniami :)

12
Czy ktoś z w as na forum stosował może Plusssz Gold z kwasem alfa-liponowym - czy to faktycznie pomaga w nauce i w utrzymaniu aktywności umysłowej?
jestem tym zainteresowany jak suplementem do szybkiej nauki - czekam na wasze opinie.

13
Leki i suplementy wspomagające naukę / Omegamed Classic dla dorosłych
« dnia: Marzec 26, 2015, 02:10:02 pm »
Czy ktoś z was używał suplementu Omegamed Classic dla dorosłych??
jak to dokładnie działa i czy faktycznie wspomaga to aktywność umysłową? Czy warto to kupić?

14
Słyszy się dużo dobrego o tym suplemencie diety. Czy ktoś z Was może stosował Swansona? Nazwa taka bardzo chemiczna, ale w internecie czytałem dużo na temat i mówią, że suplement jest bardzo dobry na koncentrację, wspomaga naukę itd.

15
Leki i suplementy wspomagające naukę / Bilomag Plus opinie
« dnia: Marzec 22, 2015, 07:44:22 pm »
Z jednej strony Bilomag Plus jest zalecany na poprawienie krążenia. Jak marzną Ci na przykład stopy, albo ręce. Ale też jest polecany dla kogoś na poprawę koncentracji (no bo jak wiadomo, lepsze krążenie, to też lepsza praca mózgu, lepsza koncentracja, szybsza regeneracja itd.). Czy ktoś z Was stosował?

Strony: [1] 2 3

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy