Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Marys

Strony: [1] 2 3 ... 5
1
Forum Język Angielski / Odp: Zwroty po angielsku na spotkaniu
« dnia: Luty 22, 2019, 06:59:21 pm »
Polecam Ci dużo praktyki, na początku staraj się opisywać co widzisz później znajdz ludzi do rozmów nic tak nie uczy języka jak rozmowa z drugim człowiekiem.
Kiedyś miałam  podobny problem, ale dzięki rozmową z kolegą poznanym na jakimś chacie otowrzyłam się i dużo się nauczyłam języka..  ;) ;) ;)

2
Z takich ważniejszych, które na pewno się przydadzą na lotnisku to check in desk - odprawa bagażowa
check in desk stanowisko odprawy bagażowej, baggage reclaim - odbiór bagażu :)
Dobrze jest uczyć się zwrotów z lektorem. Ja bardzo lubię dodatkowo widzieć teskt i go słyszeć jak się ucze.

3
Forum Język Angielski / Odp: Angielski w drodze do pracy
« dnia: Luty 22, 2019, 05:59:36 pm »
Ja kiedyś dojeżadzając na studia się uczyłam w samochodzie nie pamiętam już nazwy tego kursu, ale przyjemnie mi się powtarzało po lektorze ;))
Warto spróbować może u Ciebie też się taka metoda sprawdzi.

4
Forum Język Angielski / Zwroty po angielsku - czas i data
« dnia: Styczeń 30, 2019, 01:12:34 pm »
Cześć!
Zna ktoś może jakieś zwroty z działu czas i data??
Interesuje mnie jakaś lista sprawdzonych słówek, gdzie taką mogę dostać? :) Fajnie jakby wzbogacona była o nagranie, ale z native speakerem chce mieć pewność, że uczę się poprawnej wymowy. Zdaję sobie sprawę, że na youtube jest tego dużo, ale nie mam pewności co do większości po co się uczyć źle. Wolę już zainwestować i mieć pewność, że się nauczę.
A jak wy się jeszcze uczycie słówek? Czy zwroty dobra metoda?

5
Forum Język Angielski / Odp: speakingo angielski
« dnia: Listopad 10, 2018, 12:05:51 pm »
Kuzynka korzystała ze speakingo i właśnie to działa coś na zasadzie rozmowa z komputerem jak z człowiekiem,  lekcja składa się tam z 4 części pierwszą część ty sluchasz reszta to już twoja praca i rozmowa z komputerem :)
Na pewno można potraktować jako nowe doświadczenie.

Tak już zupełnie z własnej perspektywy sądze, że jednak komputer nie zastąpi tego kontaktu z człowiekiem i zupełnie inaczej przebiega rozmowa juz w normalnym życiu, dlatego warto szukać ludzi na czatach i z nimi na początku pisać później umawiać się na rozmowy np na skype :):)

6
Forum Język Angielski / Odp: pearson matura opinie
« dnia: Wrzesień 27, 2018, 08:37:14 pm »
ja też w tym roku mam mature :-[ :-[
Zastanwiam się właśnie nad kupieniem jakiegoś repetytorium nie wiem czy to będzie wyżej wspomniane, ale coś muszę kupić. Niestety na angielskim korzystamy z podręcznika, który ma praktycznie same czytanki.. i ćwiczenia tematyczne do nich..
Nie liczę, że w szkole się przygotuje do matury ;) Może zna ktoś jakiś dobry kurs? Do matury jeszcze troche czasu więc może to mnie uratuje.


Przed maturą dobrze jest powtarzać, ja uczyłam się niedawno nie do matury ale dla siebie z Enlinado 500 zwrotów i powiem szczerze, że przed maturą mus znać te wyrażenia! :)
Można się uczyć ich w samochodzie i w domu gdzie się chce u mnie sprawdziły się. Przede wszytskim przed maturą niech brat robi sobie dużo ćwiczeń na mówienie i będzie dobrze!

7
Forum Język Angielski / Odp: angielski słówka mp3
« dnia: Lipiec 31, 2018, 03:42:14 pm »
Ja np ucząc się słówek korzystam z kilku punktów, określam jaką częścią zdania jest słówo, jego antonimy i synonimy oraz układam z nim zdania czasami też staram się tłumaczyć  dane słówko. Nie uczyłam się jeszcze słówek mp3 jestem ciekawa czy ta metoda u mnie też się sprawdzi.
A wy jak się uczycie?

Jeżeli chodzi o naukę słówek to tylko z Enlinado,  uczysz się tam zwrotami i po upływie kilku miesięcu można mówić a przecież o to nam chodzić.
Jeżeli nie chcesz tracić czasu na zbędnę rozczarowania oraz kasy na niesprawdzone kursu to ja polecam Enlinado 500 zwrotów.

8
Forum Język Angielski / Odp: angielski dla dzieci słówka
« dnia: Lipiec 18, 2018, 06:15:24 pm »
Co sądzicie o nauce języka angielskiego przez dzieci? Angielski dla dzieci w młodszym wieku szkolnym to dobry pomysł? :)
Zna ktoś może jakieś książki, albo kursy które mają dostosowane słownictwo do nauki dzieci? Chciałabym zacząć uczyć mojego chrześniaka języka angielskiego, ale zupełnie nie wiem jak do tego podejść, żeby też go nie zniechęcić do nauki języka angielskiego. Chłopczyk ma 3 lata :)

Jasne, że dobry pomysł tylko ucząc dziecko sama powinnaś znać język angielski. Jeżeli chcesz uczyć słówek to skorzystaj wcześniej sama z kursu Enlinado 500 zwrotów, z doświadczenia wiem że same słówka to zdecydowanie za mało, żeby mówić..
Możesz później się razem uczyć zwrotami i nie obawiaj się, że dziecku się pomieszają języki. Wiem z doświadczenia, że moja siostrzenica miała do czynienia z językiem angielskim od pierwszych miesięcy życia i mówić i po polsku i po angieslku to 5 letnie dziecko samo potrafi się przestawić. ;)

9
Forum Język Angielski / Odp: angielski 1000 słów
« dnia: Lipiec 10, 2018, 02:31:22 pm »
1000 słów nie wystarczy Ci do swobodnej komunikacji chyba, że na bardzo niskim poziomie. Swoją dorgą słówka to zdecydowanie za mało warto to poprzeć jeszcze nauką wyrażeń.
Ja kiedyś też miałam problem z  nauką słówek, ale dzięki skorzystaniu z kursu Enlinado wszystko mi się rozjaśniło i wiem jak się teraz uczyć. Zawsze kułam całymi kolumnami a wystarczy systematycznie uczyć się wyrażeniami i można gadać. Bo samo słówko to za mało.

10
Forum Język Angielski / Odp: Kurs, książki Metoda Callana CENA
« dnia: Lipiec 01, 2018, 09:23:32 pm »
Z tego co słyszałam to metoda callana ma największe podłoże w nauczycielu tu musi wystąpić relacja UCZEŃ - NAUCZYCIEL podobno nic innego tego nie zastapi. Także uważałabym z książkami czy płytami z tą metodą, bo może być to po prostu oszustwo.

11
Forum Język Angielski / Odp: Cena za kurs Rosseta Stone
« dnia: Czerwiec 30, 2018, 03:18:29 pm »
Wuj korzystał, kurs posiadał jak wyżej wspomniano płyty instrukcje i słuchawki. Cena była dosyć spora bo okolo 1000zł , ale mogła się teraz zmienić. Poza tym dla mnie może być cena duża dla Ciebie nie więc tutaj nie ma co oceniac. Generalnie wujek nie miał zastrzeżeń. Uczył się też innymi metodami, o czym Ty też pamiętaj trzeba się też otwierać na inne rzeczy.

12
Forum Język Angielski / Odp: Empik School angielski CENA
« dnia: Czerwiec 28, 2018, 10:09:53 pm »
Też mam znajomych, którzy uczęszczali do emik school cena wynosiła około 1000zł czy ponad już dokladnie nie pamiętam. Zażaleń nie mieli szkoła jak szkoła.
Pamiętaj, że szkoła językowa nie jest dla każdego nie każdy umie odnaleźć się w grupie, nie każdego na to stać, bo przecież oprócz opłacenia roku musisz kupować też pomoce czy podręczniki. Wolałabym na Twoim  miejscu poszukać kursów, bo są tańsze i jest ich na prawdę dużo. Zawsze można też uczyć się w domu korzystając z aplikacji czy darmowych programów :)

13
Forum Język Angielski / Odp: Memrise cena
« dnia: Czerwiec 28, 2018, 02:41:10 pm »
Tak ja wyżej wspominao w darmowej wersji wystarczy, musisz się zarejstrować masz tam dużo ćiwczeń. Wchodząc w tryb nauki uczysz się słówek. No i kiedy już pojawiają się nowe słówka musisz wybrać mema do niego :)
Jak sądzicie lepsze jest memrise czy duolnigo?
Wszystko co jest darmowe i słuzy dla edukacji uważam, że warto testować. To są tylko dodatki do nauki, ale pelnią raz że rolę kontrolną naszych postępów dwa nie dają nam zapomnieć o nauce języka. Także spokojnie możesz uczyć się sama w domu i korzystać z aplikacji i darmowych programów :)

14
Forum Język Angielski / Odp: Ling Intelligence cena
« dnia: Czerwiec 27, 2018, 05:17:28 pm »
Moja bratowa kiedyś płaciła około 140 zł teraz się mogło coś zmienić. W kazdym razie kurs obiecuję naukę w 2 tygodnie ja więcej pytań nie mam. :) Może po ukończeniu mówimy Kali jeść Kali spać :)
Za taką realną granicę myślę, że rok czasu starczy na dobry poziom.

15
Forum Język Angielski / Odp: ellalanguage Opinie
« dnia: Czerwiec 26, 2018, 02:22:45 pm »
Witam, z tego co wiem to bazują na programie całkowitego zanurzenia oraz masz interaktywne nauczanie oraz raporty posępów, siostra korzystała  generalnie nie miała zastrzeżeń.
Jak sądzicie czy dobre jest całkowicie się otoczyć językiem jak się jest na poziomie podstawowym? Czy to nie będzie za dużo od nas wymagało i nie zrazi nas do nauki? :)

Na poziom początkujący faktycznie całkowite zanurzenie nie jest wskazane moim zdaniem. Wszystko z czasem i stopniowo, wydaję mi się że 15 -20 minut dziennie zrobi duż robotę. Tutaj powinny wchodzić różne ćwiczenia, nauka słówek, rozmowa.

Strony: [1] 2 3 ... 5

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy