Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - czerwona76

Strony: [1] 2 3 ... 6
1
Forum Język Angielski / Odp: Profilingua opinie
« dnia: Grudzień 16, 2018, 01:22:19 pm »
Grekk nie wiem czy chciałabym, żeby mój 4 latek uczył się przez platofrmę. Nie wiem jak to w praktyce wygląda, bo dzieci teraz są otwarte na elektornikę. Ja uważam, że wystarczy mu język angielski w przedszkolu. :)

2
Forum Język Angielski / Odp: Kurs języka angielskiego angprofi opinie
« dnia: Listopad 14, 2018, 05:48:11 pm »
gdybyscie mieli przedstawić zarówno wady i zalety kursu angprofi to co by to było. Sporo jest informacji o zaletach, ale o negatywnych stronach jest niewiele, a nie wydaje mi się, zeby jakikolwiek kurs był idealny. podzielicie się swoimi opiniami???

Może wypowiem się troche krytycznie, ale czego wy chcecie oczekiwać od darmowych kursów? Każdy kto wkłada w coś dużo swojego czasu się ceni. Znajomi korzystali czasami przed sprawdzianami jak czegoś nie wiedzieli i fajnie, że jest coś takiego darmowego w internecie.
Myślę, że jak ktoś by bardzo chciał to na pewno znajdzie i wady i zalety :) Często zapomnamy o tym, że nikt nam wiedzy sam do głowy nie wbije i dużo też zależy od nas, kursy pomagają i nie zaprzeczam bo sama uczyłam się z Enlinado i dzięki niemu nauczyłam się mówić. ;)

3
Forum Język Angielski / Odp: supermemo angielski
« dnia: Listopad 13, 2018, 04:51:48 pm »
Kilka lat temu siostra się uczyła z supermemo nie miała raczej zastrzeżeń. Teraz do nauki wystarczą chęci i dobre nastawienie tak na prawdę to już 90% sukcesu.
Nie potrzeba już super książek, tylko ludzi do rozmowy a możemy ich znaleźć w internecie na różnych grupach.
Jakie wy macie sposoby na język? :)

Kiedyś uczyłam się z gier tak dziewczyna z gier, później ze znajomymi wydzwanialiśmy do ludzi na skype za granicę i tak się zaczynało. Nigdy nie bałam się mówić, bo miałam bardzo dużą styczność z językiem.


 Polecam iść podbną drogą jest dużo grup wsparcia warto przetestować Enlinado 500 zwrotów, bo oprócz fachowego sposobu do nauki bo możesz uczyć się jak chcesz w samochodziemp3, widzieć video  czy trzymając w ręcę książkę. Dostajesz jeszcze wsparcie i pomoc w nauce.

4
Forum Język Angielski / Odp: Sita angielski opinie
« dnia: Listopad 12, 2018, 01:37:56 pm »
W metodzie Sita osiągasz stan relaksu a wiadomo podczas relaksu mózg inaczej pracuje i reaguje na nowe wiadomości. Niestety program do najtańszych nie należy jak dla mnie i nie mogłam nigdy sobie na niego pozwolić. :)

5
Forum Język Angielski / Odp: speakingo angielski
« dnia: Listopad 12, 2018, 01:32:22 pm »
Ciężko mi sobie wyobrazić rozmowę z komputerem, chociaż znam aplikacje gdzie trzeba mówić do telefonu i sprawdzają naszą wymowę :)

6
Forum Język Angielski / Blondynka na językach angielski opinie
« dnia: Listopad 05, 2018, 06:34:08 pm »
Ktoś może korzystał z kursu blondynka na językach? Słyszałam, że to nie jest zwykły podręcznik tylko kurs, który uczy rozmawiać w języku.
Czy ktoś z was korzystając z rad w tym kursie na prawdę podciągnął się w mówieniu po angielsku? :)Chciałabym kupić taki kurs w prezencie dla koleżanki, nie chce żeby sobie o mnie źle pomyślała jak dam jej coś co w ogóle nie pomaga w nauce. Zdaje sobie sprawę, że dużo zależy od naszego wkładu w naukę, ale od czegoś trzeba zacząć.

7
  Ktoś to uzasadni? Dlaczego ucząć się w szkole naście lat nie umie się języka a pojedzie się za granicę i się uczy błyskawicznie?

8
Forum Język Angielski / Odp: słówka angielskie dla dzieci
« dnia: Lipiec 28, 2018, 02:57:18 pm »
Biorąc się za naukę języka dziecka ważne, żeby go umieć samemu, jeżeli nie umiesz zawsze możesz uczyć się razem z dzieckiem korzystając z kursu. Ja tak się uczyłam z moją 6 letnią siostrzenicą korzystałam z kursu Enlinado 500 zwrotów i dużo razem się nauczyłyśmy :)
Z dzieckiem dobrze się uczyć w naturalny sposób zapomnij o tradycyjnych słówkach. ;)

9
Ogólnie / smart lang forum
« dnia: Lipiec 19, 2018, 02:45:22 pm »
Ktoś jakieś opinie o smart lang?Moja siostra interesowała się tym kursem. Jaką metodą posługują się w tym kursie i czy on na prawdę działa?
Bardzo mało opinii widziałam w internecie na temat tego kursu. Siostra należy do takich osób, którym cięzko wszystko wchodzi ona sama nie umie się uczyć. Próbowałam ją uczyć kilka razy, ale nie umiem. Będzie chyba lepiej jak znajdzie jakiś dobry kurs. ;)

10
Forum Język Angielski / Odp: nauka słówek angielski
« dnia: Lipiec 14, 2018, 12:52:45 pm »
Hej szukam kursu, gdzie znajdę potrzebne rady lub sprawdzone metody jak uczyć się słówek w tym języku. Sam się poddaje nie raz prosiłem o jakieś wskazówki na forach  każdy ma swoje sprawdzone metody tylko dla mnie akurat żadna się nie nadawała. Jeżeli znacie jakieś sprawdzone sposoby na ten temat to chętnie poznam.
Dla mnie nauka słówek jest gorsza od gramatyki w języku angielskim. Nienawidzę tego robić sam nie wiem czy uczę się słówek zgodnie z ich wymową i jednym z wielu znaczeń. ;)

Jeżeli szukasz kursu, który przygotuje Cię do mówienia w języku angielskim oraz nauczy się uczyć zwrotami, bo przecież same słówka nie wystarczą to polecam Enlinado. Sprawdzony przeze mnie i moich znajomych. Kiedyś też miałam duży problem z językiem angielskim w wieku 24 lat mówiłam, że na mnie już za późno i że nigdy się go nie nauczę. Dobrze, że znajomi polecili mi ten kurs dzięki temu nauczyłam się tego języka na tyle, że mogę się dogadać z każdym. :)

11
Forum Język Angielski / Odp: Fluentbe angielski cena
« dnia: Lipiec 02, 2018, 10:31:08 am »
Wiedziałam, że istnieją ąle pierwszy raz się spotykam z tą szkołą. Czy nauczający tam mogą to być native speakerzy czy sami Polacy? :) Cena za 90 minut jest chyba okej. Lubicie się uczyć w grupach i wybieracie tą metodę ze względu na naukę w domu? Myślę, że przede wszystkim mamy taką drogą idą, bo spokojnie można się uczyć angielskiego w domu tylko niektórzy muszą się na sobie przekonać.

12
Forum Język Angielski / Odp: Memrise cena
« dnia: Lipiec 02, 2018, 10:26:45 am »
Fiszki to na pewno nie jest metoda dla każdego a po drugie ciężko z nich się uczyć, bo uczysz się jednego znaczenia słówka.Słówek możesz się uczyć z translatorem, bo będziesz w włączać sobie jak się czyta dane słówko lub można układać zdania czy smieszne skojarzenia. Ważne, żeby na raz nie uczyć się dziennie po 100 słówe, bo to nie ma sensu.

13
Forum Język Angielski / Odp: Ling Intelligence cena
« dnia: Czerwiec 26, 2018, 03:54:18 pm »
Jeżeli chcesz się nauczyć języka i nie tracić kasy na darmo to polecam kurs Enlinado, super kurs dla początkujących ale i nie tylko myśle, że dla każdego kto chce się nauczyć języka coś przypomnieć uszeregować i poznać skuteczne sposoby na naukę :)
Motywujący kurs, który daje wsparcie i dawkę zadań. Na mnie wpłynął bardzo pozytywnie. Zmieniłam zupełnie zdanie o nauce języka gdy z niego skorzystałam :)

14
Forum Język Angielski / Odp: Harold Linberg angielski opinie
« dnia: Czerwiec 23, 2018, 12:13:18 pm »
Jeżeli na prawdę umie tak dużo języków to wielki szacunek i zazdroszczę, bo ja nie potrafię nauczyć się 3 na wyższy poziom niż średni. Nie lubue tego poziomu, bo jest bardzo niesprawiedliwy niby umiesz już ten język, ale masz problemy z dogadaniem się itp.
Jakie wy macie metody na skuteczną naukę?

Na skuteczną nauke mam kilka metod, ale oczywiscie one odpowiadaja mi każdy może mieć inne np uczę się sluchajac i czytajac teksty. Uczę się też oglądając filmy ta metoda nie jest dobra dla początkujących :)

15
Forum Język Angielski / Odp: active speaker cena
« dnia: Czerwiec 21, 2018, 10:52:20 pm »
Właśnie też jestem ciekawa ceny tego kursu, ale z czystej ciekawości sama z niego raczej nie korzystam. Wydaje mi się, że żaden kurs nie powinien narzucać tak krótkiego czasu po prostu nie schodzić poniżej miesiąca. Wiem, że to wsyztsko fajnie brzmi kurde kurs w 2 tygodnie mogę opanować stracone dwa lata dodadkowo został ułożony przez poliglotów typowe myślenie ludzi..
Nie oceniam kursu nie korzystałam, ale cczas mnie zniechęca.
Polecam zlukać :
https://www.youtube.com/watch?v=Kz2zRI_ka1k&t=1s

Strony: [1] 2 3 ... 6

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy

topic Pomoc
[Forum Język Chiński]
Pisar82
Styczeń 23, 2019, 10:22:03 am
topic Jak się nauczyć 
[Forum Język Chiński]
Klimatek
Styczeń 21, 2019, 03:24:12 pm
topic Nauka chińskiego online
[Forum Język Chiński]
Klimatek
Styczeń 21, 2019, 03:23:05 pm
topic tutlo opinie
[Forum Język Angielski]
Karolina2011
Styczeń 18, 2019, 09:49:37 am
topic Angielski nie taki straszny
[Forum Język Angielski]
szymonkret
Styczeń 15, 2019, 01:44:23 pm