Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Softnauts

Strony: [1]
1
Forum Język Niemiecki / eTABU - gra do nauki języka
« dnia: Listopad 24, 2016, 02:40:28 pm »
 Cześć,
Jesteśmy twórcami kultowej gry mobilnej eTABU bazującej na koncepcie gry karcianej Taboo. W naszej aplikacji można bawić się w dziesięciu różnych językach w tym językiem niemieckim. Mamy dla uczestników forum ciekawe zadanie. Wkradł się do gry złośliwy chochlik i pomieszał nam w słowach. Niestety nie potrafimy stwierdzić, które słowa są poprawne, bo był to bardzo sprytny chochlik i nie robił tego bezmyślnie. Jeśli ktoś jest zainteresowany poszukiwaniem błędów w słowach i ich poprawianiem to proszę o zgłoszenie się do nas. Osoby zgłaszające się otrzymają kod do wersji PRO naszej gry. Proszę też w mailu o podanie na jakim systemie państwo korzystają z naszej aplikacji (iOS/Android). Zgłoszenia proszę wysyłać na adres etabu@softnauts.com. Szukamy też osób do współpracy znające język niemiecki, jesteśmy w trakcie pracy nad nową wersją eTABU dla nauczycieli.
Pozdrawiam,
Mateusz

2
Forum Język Włoski / Odp: Aplikacje do nauki języków na smartfony?
« dnia: Listopad 24, 2016, 02:35:36 pm »
Cześć,
Według nas najlepiej łączyć naukę z zabawą, dlatego uważamy, że nasza aplikacja eTABU jest świetnym rozwiązaniem dla osób uczących się języka. Jeśli chcecie pomóc w rozwijaniu naszej aplikacji to możecie się do nas zgłosić po darmowe kody do wersji PRO. Potrzebujemy osób, które będą sprawdzać czy słowa w języku włoskim są poprawne, a jeśli nie są to poprawiać je za pomocą systemu zgłoszeniowego wbudowanego w aplikację. Szukam też osób do współpracy w nowej wersji eTABU nad jaką pracujemy, będzie ona przeznaczona dla nauczycieli języków.
Proszę też w mailu o podanie na jakim systemie państwo korzystają z naszej aplikacji (iOS/Android). Zgłoszenia proszę wysyłać na adres etabu@softnauts.com.
Pozdrawiam,
Mateusz

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy