Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Joachim

Strony: [1] 2 3 ... 5
1
Forum Język Angielski / Odp: Arlena Witt książka
« dnia: Listopad 20, 2017, 04:42:52 pm »
Ja właśnie o różnych opiniach słyszałem na temat tej książki :) Że jednak napisana bardzo twardym językiem.
Ale sama Arlena wydaje się sympatyczną osobą, ale ciężko ją jednoznacznie określić, bo czasem wydaje się taka niby wesoła, ale zasadnicza (jak to nauczycielki). Nie wiem jak i na ile umie angielski, podobno jest po anglistyce, natomiast osobiście nie słyszałem jej w akcji, boprowadzi wszystko po polsku. Trzymam kciuki za książkę, co by nie robić w kierunku rozwoju polskiej młodzieży, to ma to sens.

2
Forum Język Angielski / Odp: CLEMENTONI angielski
« dnia: Listopad 14, 2017, 12:00:25 am »
Ja generalnie jestem za zabawkami edukacyjnymi dla dzieci. Te do nauki języków obcych są u mnie zawsze na tak. Nie testowałem nic od Clementoni, może dlatego, że jeszcze nie mam dzieci :) Natomiast gdy tylko się pojawią, to wszelkiego rodzaju pomoce edukacyjne nastawione na języki, będą u mnie na porządku dziennym. Wierzę, że się uda dziecko w ciągu 3 - 4 lat nauczyć angielskiego na tyle, żeby np. mogło oglądać bajki w tym języku.

3
Forum Język Angielski / Odp: feelsense360 opinie
« dnia: Listopad 13, 2017, 11:57:22 pm »
VRy teraz wchodzą i stają się coraz bardziej popularne, więc i w nauce języków będą chcieli to wykorzystać. Natomiast jeszcze nie mogę sobie wyobrazić w czym akurat VR będzie lepszy od rozmowy z potencjalnym rozmówcą, bo jak na razie to było w moim przypadku najlepsze i najskuteczniejsze.
Scenki w 360 w VR? Niby spoko, ale moim zdaniem to tylko kosmetyka.
Żałuję też tego, że na stronie nie ma pakietów cenowych. Zawsze mnie to wkurzało. Wiem, że sprzedawcy chcą w ten sposób stworzyć wrażenie produktu ekskluzywnego, ale to nie jest komuna, jeśli nie poznam oferty w momencie zainteresowania, to dziękuję, pozdrawiam.
A szkoda, bo naprawdę chciałem przetestować :/

4
Forum Język Angielski / Odp: angprofi angielski
« dnia: Listopad 13, 2017, 11:38:21 pm »
Angprofi to generalnie ciekawy projekt. Polecam wszystkim początkującym, choć przyznam że trzeba być bardzo cierpliwym. Masz tam dużo lekcji angielskiego, od kolorów, przez liczby, po scenki. Na pewnych etapach nauka może być jednak nudna, dlatego polecałbym to sobie urozmaicać, przede wszystkim rozmową z ludźmi. Bez tego ani rusz. Jak już zaczniecie gadać, to pójdzie łatwiej.

5
Forum Język Angielski / Odp: Sita do angielskiego
« dnia: Listopad 13, 2017, 11:35:41 pm »
No Sity nie znasz? :D Przecież to jedna z najpopularniejszych metod w latach 90 tych.
Pomijając skuteczność, bo na ten temat już była masa wywodów, to sita polega na tym, żeby uczyć się angielskiego na podstawie relaksacji. Musi być tak, że słuchasz tych dźwięków relaksacyjnych i wtedy wiadomo, coś tam się zaczyna dziać w głowie, że endorfiny itd.
Czy działa czy nie działa? Trochę szkoda mi wydać tysiaka czy tam dwa na przetestowanie :D

6
Forum Język Angielski / Odp: Ella language opinie
« dnia: Listopad 13, 2017, 11:33:17 pm »
Z tego co wiem, oni bazują na tzw total immersion czyli całkowitym zanurzeniu. Ja sam mam na ten temat różne opinie i wiele zależy od poziomu na jakim obecnie jesteś. Nie można się całkiem zanurzyć zaczynając od zera. Generalnie w angielskim jest tak, że musisz robić wszystko, czytanie, pisanie, słuchanie, oglądanie materiałów i pamiętajcie co jest najważniejsze - GADANIE Z LUDŹMI. Bez tego ani rusz. Jak uczysz się angielskiego bez gadania, to tak naprawdę nie uczysz sie go wcale.

7
Forum Język Angielski / Odp: Lerni opinie
« dnia: Maj 31, 2017, 12:32:04 am »
Wchodzę teraz na stronę, chcę sprawdzić cenę, bo program czy tam system Lerni wydaje się ciekawy i cholera mnie bierze normalnie... Gdzie tam jest cena? Ile kosztuje to Lerni za miesiąc, rok, tydzień? Dlaczego tego nie ma oficjalnie?

8
Forum Język Angielski / Odp: Metoda Pimsleura - czy działa?
« dnia: Maj 31, 2017, 12:25:46 am »
Czytanki, słuchanki wszystko to jest spoko, ale nadal za mało, żeby nauczyć się języka obcego :/

9
Forum Język Angielski / Odp: Ling Intelligence co to jest?
« dnia: Maj 31, 2017, 12:19:54 am »
To są rozmówki oparte o proste teksty. W 2 tygodnie nie ma mowy żeby się czegokolwiek sensownego nauczyć, może kilkunastu zwrotów, ale to nie pozwoli nam rozmawiać.
Jeśli macie trochę więcej czasu to polecam kurs od Darka, który udziela się u nas na forum. Warto sobie dokładnie przeczytać prezentację, bo wie o czym tam mówi i zrobił to w oparciu o swoje doświadczenie, a po angielsku gada naprawdę nieźle, więc jak na samodzielną naukę, to robi wrażenie.

Kurs darka: http://goo.gl/ld86hQ
Jego kanał na YT: http://goo.gl/zaGy8i

10
Forum Język Angielski / Odp: Samodzielna nauka angielskiego
« dnia: Maj 31, 2017, 12:15:48 am »
Bardzo ciekawy wpis, zasługuje na uwagę, wrzucam na FB niech idzie w świat :)

11
Forum Język Angielski / Odp: Szkoły językowe Warszawa
« dnia: Maj 31, 2017, 12:15:05 am »
Dość znane zjawisko. Jak z kimś gadam i ktoś mówi wolno i prostym angielskim, to rozumiem wszystko, ale jak zaczyna slangować, to mam problem, jeszcze się nie osłuchałem :/

12
Forum Język Angielski / Odp: Speak Up opinie o szkole językowej
« dnia: Maj 19, 2017, 01:45:54 am »
Ta szkoła Speak Up albo Speakup jest chyba wszędzie w internecie. Włączam przeglądarkę i w reklamach mi sięciągle pojawia, non stop dostaje coś od nich na maila, jest też sporo informacji o tym jacy są dobrzy. Postanowiłem co nie co popytać, bo kto wie, może skorzystam z ich oferty. Na pewno mają silny marketing na forach, bo zbyt wielu ludzi poleca ich bezinteresownie i to trochę podejrzane.
skoro Ci się wszędzie pojawiają reklamy tzn, ze kiedyś się tym tematem interesowałeś i teraz przeglądarka sama dostosowuje reklamy do twoich zainteresowań :D to już nie zasługa szkoły, a co do nauki, próbowałam się wiele lat uczyć sama z marnym skutkiem, dopiero na kursie to poszło do przodu, a jako studentka też zawsze na zniżkę mogę liczyć
Nie do końca tak jest. Reklamy Google działają tak, ze jak interesuję się angielskim, to automatycznie dobiera pode mnie reklamy. Nie mówię, że to złe, wolę dostawać reklamy ze szkołami językowymi, niż z czymś co mnie w ogóle nie interesuje :) W związku na popularność tej szkoły, postanowiłem się czegoś dowiedzieć.
Co do samodzielnej nauki, to NIE ma czegoś takiego jak samodzielna nauka, tzn. może jest, ale w przypadku języków to tak nie działa. Zawsze trzeba szukać ludzi do rozmowy i wtedy jest to po prostu nauka w domu, ale uczysz sie rozmawiając z kimś.

13
Forum Język Angielski / Odp: Opinie o Memrise
« dnia: Maj 19, 2017, 01:42:46 am »
Jeśli mogę coś podpowiedzieć (podpatrzone właśnie z kursu Enlinado od Darka) to warto szukać ludzi na grupach językowych na FB. Sporo osób uczy się języka polskiego i nawet jak są to tacy niedzielni studenci, to możemy złapać kontakt i także dużo nauczyć się od nich. Zagadujcie śmiało, bo nie macie nic do stracenia.

14
Forum Język Angielski / Odp: Angielski FluentBe opinie
« dnia: Maj 19, 2017, 01:40:27 am »
Kursy językowe, systemy nauki itd., warto ze sobą łączyć. Warto też podejść do nauki języka angielskiego i każdego języka z głową.
Ja na przykład korzystam z Enlinado, który stworzył kolega z naszego forum (pozdrawiamy Darka) - często wspominamy kurs na naszym forum. To nie jest kurs językowy, tylko kurs podejścia do nauki języka, tak bym to nazwał.
Warto poczytać prezentację i spróbować sobie na własną rękę. Testowanie 30 dni pozwoli na dokładne sprawdzenie, albo zadowolenie, albo zwrot kasy, moim zdaniem uczciwa propozycja.

15
Forum Język Angielski / Odp: Seriale po angielsku co oglądać?
« dnia: Maj 19, 2017, 01:36:14 am »
Polecam głupkowate sitcomy typu Świat Według Bundych, ale też na YT znajdziecie wiele amerykańskich z lat 90 tych, na przykład Bill Cosby Show. Jak nie irytują was takie seriale (a mnie na początku trochę wkurzał ten humor), to można naprawdę się wiele nauczyć, przy czym warto też powtarzać to co się słyszy.
Powodzeonka.

Strony: [1] 2 3 ... 5

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy