Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - piecyk455

Strony: [1] 2 3 4
1
Forum Język Angielski / Odp: Sekret poliglotów
« dnia: Grudzień 12, 2018, 11:14:43 am »
Nie ma żadnych sekretów, trzeba po prostu czytać, gadać, pisać i cały czas się rozwijać, cały czas obcować w tym języku. Nie będziesz poliglotą, jeśli tego nie lubisz, bo poligloci to po prostu maniaki i kochają języki obce.

2
Ogólnie o nauce języków obcych / Smart Lang opinie
« dnia: Grudzień 12, 2018, 10:45:28 am »
Mam takie pytanie na szybko, czy smart lang to jest to samo co fast lang? Chodzi o fiszki do szybkiej nauki angielskiego? Dajcie znać.

3
Forum Język Angielski / Odp: angielski w telefonie aplikacje
« dnia: Październik 03, 2018, 06:44:43 pm »
Duo lingo jest spoko, ale jak ju kilka razy o tym wspominałem, to jest jedynie w formie takiej przypominajki. Nie nastawia bym sie  na realne efekty nauki z duolingo. Bardziej T aplikacjie traktujące jako przypomnienie.

4
Ale czego się konkretnie uczysz?

5
Sposoby nauki / Odp: Dobre książki do angielskiego
« dnia: Lipiec 03, 2018, 08:16:15 pm »
Książki, książkami. Z ludźmi trzeba gadać :)

6
Sposoby nauki / Włam się do mózgu opinie
« dnia: Lipiec 03, 2018, 08:15:26 pm »
Czytał ktoś z Was włam się do mózgu Radka Kotarskiego? Jakie macie opinie? Piszą, że książka nawet nawet i że faktycznie można się szybciej uczyć. Ja nastawiam się na języki obce, ktoś mógłby dać znać czy warto?

7
Ogólnie / Odp: Hipnoza w TVN opinie
« dnia: Kwiecień 09, 2018, 11:05:26 am »
Tu ciekawy materiał na ten temat: https://www.youtube.com/watch?v=unuu85xXl2g
Moim zdaniem to są programy rozrywkowe, których nie warto brać pod uwagę. Do tego są jeszcze dość kiepsko zorganizowne, więc jednak wychodzi na to, że lipa. A szkoda, bo się na to nastawiłem, że może się człowiek czegoś nowego dowie.

8
Ogólnie / Hipnoza w TVN opinie
« dnia: Marzec 07, 2018, 10:48:51 am »
Cześć, czy waszym zdaniem program hipnoza w TVN pokazuje hipnozę w odpowiedni sposób? Jeszcze nie oglądałem, ale mam zamiar rzucić okiem. Interesuje mnie tylko to w jaki sposób pokazują tam hipnozę czy nie przesadzają :)

9
Forum Język Angielski / Metoda Pimsleura - czy działa?
« dnia: Maj 29, 2017, 12:28:43 pm »
Cześć koledzy i koleżanki. Słyszeliście kiedykolwiek o czymś takim jak Metoda Pimsleura? (chyba czyta się pimslera). Z tego co udało mi się ustalić, to był to jakiś poliglota, ale to jeszcze nic nie znaczy. Sama metoda może być tylko podparta jego nazwiskiem, a faktycznie nie musi nic nowego wnosić. Co powiecie na ten temat? Może to kolejna sztuczna metoda pompowana w stylu "zróbmy show".

10
Forum Język Angielski / Odp: Ling Intelligence co to jest?
« dnia: Maj 29, 2017, 12:19:40 pm »
Na tynku? Chodziło ci chyba o na rynku :)
Zgadza się, jest tego bardzo dużo, mam na myśli "szybkie produkty do nauki angielskiego", ale z doświadczenia wiem, że im szybciej, tym gorzej, dlatego trzeba uczyć się angielskiego pomału, ale regularnie.

11
Forum Język Angielski / Odp: Angielski FluentBe opinie
« dnia: Maj 15, 2017, 11:22:26 am »
To nie jest aplikacja. To jest taka jakby wirtualna szkoła angielskiego. Spotykacie się online, jest nauczyciel, jest kilku studentów i uczycie się wspólnie angielskiego. Wie ktoś jaka jest cena tego zabiegu?

12
Forum Język Angielski / Odp: HiNative - jak to działa?
« dnia: Maj 15, 2017, 11:08:41 am »
Też testuję. Fajne jest to, że w tematach czasem rozwijają się naprawdę fajne dyskusje na różne tematy.
Wiecie już po co są te poziomy w HiNative? Macie jakiś pomysł co będą z tym robić?

13
Forum Język Angielski / Odp: Opinie o Memrise
« dnia: Maj 15, 2017, 11:05:11 am »
Moja opinia jest taka, że Memrise czy programy tego typu (także Duolingo) nawet jeśli są dobre i są dobrze przygotowane, to cały czas mówimy o "zabawce dla początkujących". To jest dobre na miesiąc, góra dwa, żeby nauczyć się podstaw. Później jeśli chcemy uczyć się angielskiego na poważnie, a nie bawić się, to trzeba przejść na poziom wyżej i rozmawiać z ludźmi, a konkretnie native speakerami. Do tego celu niezbędne jest znać ludzi. Jeśli chcecie, polecam zapoznać się z działem w enlinado dotyczącym właśnie poszukiwania native speakerów. Bardzo łatwo takich ludzi znaleźć o dziwo.

14
Forum Język Angielski / Odp: Speak Up opinie o szkole językowej
« dnia: Maj 15, 2017, 11:02:14 am »
A poza szkołami się jakoś uczycie? Ja uczyłem się trochę z enlinado, ale to głównie po to, żeby zmienić sobie myślenie dotyczące angielskiego. Jeśli ktoś ma problem z przełamaniem się i przeskoczeniem o krok dalej, to z całą pewnością to jest dobre rozwiązanie.

15
Forum Język Angielski / Odp: Angielski No Problem opinie
« dnia: Kwiecień 19, 2017, 04:08:24 pm »
Z pewnością można. Moja siostra tylko w sposób domowy uczyła się angielskiego. Samodzielnie i bez nauczyciela. Głównie to rozmawiała z ludźmi na forach i grałą w te simsy. Stamtąd się tak nauczyła :)

Strony: [1] 2 3 4

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy