Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - MariuszStepien

Strony: [1]
1
Forum Język Angielski / Odp: Nauka angielskiego metodą callana opinie
« dnia: Sierpień 13, 2019, 09:25:00 pm »
Cześć
Chciałabym zacząć się uczyć języka angielskiego jakąś sprawdzoną metodą. Ktoś wie na czym polega metoda callana? Wiem, że ma swoją historie, bo powstała 1960 z tego co pamiętam, ale czy dalej jest skuteczna?
Znacie kogoś ktoś się z niej uczył i zrobił progres?
Chce nauczyć się języka sama w domu, więc szkoły językowe odpadają. :)) Dłuższy czas czytałam opinie ludzi na temat nauki w domu i nie spotkałam się z negatywnymi opiniami. Wy jakie macie doświadczenia?

Nie znam szczerze mówiąc tej metody. Gdyby ktoś coś więcej na jej temat napisał to chętnie poczytam.
Ja testuję kurs Enlinado przeszedłem do drugiej części kursu, wersję dla początkujących już skończyłem i widzę u siebie duże postępy. Kurs zmienił moje podejście do nauki języka. Nie spodziewałem się, że kiedyś polubię język angielski w szkole nigdy nauka nie sprawiała mi satysfakcji oceny z kartkówek były zawsze niskie.
Polecam wam serdecznię naukę w domu i kursy językowe.

2
Forum Język Angielski / Odp: Harvard’s Audiolingua Method‎ opinie
« dnia: Sierpień 13, 2019, 08:52:56 pm »
Cześć, ostatnio koleżanka wspominała mi o metodzie nauki Harvard’s Audiolingua Method‎, bardzo mnie zainteresowała ta metoda i chciałabym się dowiedzieć o niej coś więcej :)
Czy to prawda, że przez miesiąc nauki z tym kursem można nauczyć się jezyka? Szukam dla mojej siostry jakiegoś skutecznego kursu, który w końcu zmieni jej podejście do nauki języka.
Mam wrażenie, że traktuje naukę jak zło konieczne...

Może przez miesiąc to nie, ale w ciągu 2 miesięcy można nauczyć się mówić. Ja nauczyłem się tak mówić z kursem Enlinado.
Uczyłem się tylko w domu, stosowałem się do poleceń z kursu i udało mi się osiągnąć progres. Nie spodziewałem się, że nauka w domu może być równie efektywna jak w szkołach językowych powiem nawet, że mam wrażenie, że nauka w domu jest lepsza. Zgadzacie się ze mną?

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy