Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - karolaemem

Strony: [1]
1
Forum Język Angielski / Odp: Nauka angielskiego mp3
« dnia: Luty 27, 2019, 04:29:02 pm »
Ja tam polecam yt, ale raczej nie ściśle w kontekście polskich kanałów o nauce angielskiego a po prostu - osłuchiwaniu się z językiem na zagranicznych blogach itd.

2
Forum Język Angielski / Odp: Najlepsze metody
« dnia: Luty 27, 2019, 04:26:02 pm »
No właśnie. A może znacie jakieś stronki do ćwiczenia pamięci? Ktoś mi mówił że pomaga odkrywanie obrazków i ich przestawianie a później znajdowania ich wśród pozostałych zakrytych :D ale to byłoby chyba zbyt piękne i pewnie trzeba zainwestować w jakieś dobre książki.

3
Fiszki mnie nigdy nie pomagały. Tj.mam na myśli tylko słówka + znaczenie. Ale już takie dłuższe zdania, które miały słówko, znaczenie i tłumaczenie to rzeczywiście coś dawały.

4
Forum Język Angielski / Odp: Jak zacząć naukę angielskiego?
« dnia: Luty 27, 2019, 04:20:54 pm »
Skuteczna nauka to według mnie systematyczna nauka. I niestety jedyne co można zrobić to być konsekwentnym. W mojej szkole nacisk był na język rosyjski i francuski.  Panowało takie przekonanie, że "angielskiego to się zawsze nauczycie bo jest łatwy". No i się nie nauczyliśmy a i z francuskiego guzik pamiętam. Ostatnio się zawzięłam, bo "Nowy rok nowa ja" i mówię no dobra, koniec, działam! Znalazłam stronę Angielski Prywatnie, zaznaczyłam sposób nauki i właśnie dziś mija drugi miesiąc mojej nauki z przemiłą panią anglistką. Nawet fakt, że mieszkam za miastem nie był problemem bo lekcję odbywają się online przez Skype'a. I żadne dojazdy nie są dla mnie problemem (ani wymówką ;). Korepetycje to super sprawa, bo jeśli czegoś nie rozumiesz od razu możesz prosić o wyjaśnienie. Ja się zawsze bałam pytać na forum klasy (co mi do dziś zostało :P) a tutaj nikt mnie nie ocenia. Próbuj! I powodzenia w nauce!   

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy