Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Igaa

Strony: [1] 2 3 4
1
Forum Język Angielski / Odp: Kurs angielskiego SuyperKid opinie
« dnia: Marzec 31, 2020, 05:04:00 pm »
Tutaj widziałam darmową lekcję kursu Enlinado dla dzieci https://enlinado.pl/enlinado-angielski-dla-dzieci-w-domu/ .
Moja siostra uczy się z nim z dzieciakami i ja widzę radość z postępów dzieci, dodatkowo kurs je motywuje za postępy coś dostają. Moim zdaniem świetna inicjatywa takiej nauki w domu. Myślę, że ten czas warto wykorzystać na wspólną naukę z dzieciakami. :)

Też się uczymy od tygodnia z tym kursem, bardzo przyjemnie i aktywnie leci czas. Nie uczymy się długo, ale staramy się trzymać pewną rutynę i postępy stopniowo się zaczynają.
Dlugo szukałam takiego rozwiązania, bo puszczanie bajek po angieslku szybko dzieci denerwowało jak czegoś nie rozumiała a tak uczą się praktycznie języka.

2
Ogólnie / Odp: Wasze sposoby zapamiętywania
« dnia: Marzec 25, 2020, 11:31:15 am »
ja materiał grupuje na kategorie i to mi pomaga

3
Forum Język Angielski / Odp: Fiszki Angielskie dla dzieci opinie
« dnia: Marzec 25, 2020, 11:30:32 am »
Może inaczej fiszki nie, ale siedząc w domu z dzieckiem można stworzyć całkiem fajne pomoce. Typu gra planszowa emocje np po angielsku i tutaj można trzeba wprowadzić ruch, żeby zabawa miała sens.
Gra to współzawodnictwo to polegałoby bardziej na zabawie, ale jeżeli dziecko jest starsze można wprowadzić elementy rywalizacji.
Takie formy nauki zdecydowanie bardziej się sprawdzą niż posadzenie dziecka przed książką czy karteczkami. :))

https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/w-jakim-wieku-zaczac-uczyc-dziecko-angielskiego/  odsyłam do wieku w jakim można uczyć dziecko.

4
Dostaniemy 100% wynagrodzenia czy 60%, bo ja już się pogubiałam.. Wszędzie mówią i pisza inaczej.

5
Ogólnie / Odp: Jakich umiejętności się uczyć aby mieć lepsze życie?
« dnia: Marzec 15, 2020, 09:09:28 pm »
No jakimś tam mistrzem jeszcze nie jestem, ale jeżdżę na różne szkolenia i ćwiczę naprawdę sporo. Może coś z tego w przyszłości wyjdzie.

Nic nie zastąpi właśnie takich kursów, można też korzystać online to jest dopiero bomba, jeżeli chodzi o treści. Zaznacze wartościowe treści, bo dzięki takiej nauce mamy możliwość uczyć się z np jednym z najbardziej znanych ludzi z coachingu itp.

6
Forum Język Angielski / Odp: Samodzielna nauka angielskiego
« dnia: Luty 29, 2020, 10:16:11 pm »
Jestem samoukiem i taka metoda nauki oparta na praktyce jest najlepsza. Staram się ostatnio wprowdzać mapy myśli z zagandieniami z wyrażeniami, których się dopiero uczę oczywiście słucham też wymowy tego wyrażenia.

Dobrze, że zdałam sobie sprawę jaki błąd popełniałam przez x czasu. Siadałam i uczyłam się na siłę nic to nie dawało.

Zmiana podejścia do nauki na zdrowe przynosi efekty. Teraz staram się mieszać metody tak jak właśnie Darek mówił i efekty mnie szokują.

7
Forum Język Angielski / Odp: Angielski w drodze do pracy
« dnia: Luty 15, 2020, 08:27:22 pm »
Polecam nagrania z wymową native speakerów szukajcie takich :) Mi baardzo to pomogło w przełamaniu się do rozmowy.
Zawsze miałam problemy z komunikacją, ale na bazie takiej naturalnej nauki u mnie dużo się zmieniło. Ja dojeżdzam do pracy codziennie około 30 minuit spędzam w samochodzie, dlatego nie chciałam marnować tego czasu.
Nikogo taka nauka nie ogranicza bez względu  na to czy dojeżdza się samochodem czy tramwajem. Wszędzie da się uczyć.

8
Forum Język Angielski / Odp: Busuu opinie o aplikacji
« dnia: Luty 11, 2020, 10:35:53 am »
Testowałam Duolingo, nie miałam okazji sprawdzić Bussu. Generalnie nigdy nie nastawiałam się na naukę z aplikacji jako jedyną metodę.

Warto podejść do nauki języka praktycznie, myślę że efekty pojawią się z czasem. Ja dodatkowo staram się dużo czytać i przerabiać wszystkie zwroty.

9
Forum Język Angielski / Odp: Metoda wałkowania opinie
« dnia: Styczeń 30, 2020, 12:17:24 pm »
Przetestowałem, znalazłem tą metodę tutaj https://enlinado.pl/angielskie-porady/metoda-walkowania-slowek-angielskich/

Jak dla mnie 5/5 w końcu znalazłem skuteczną metodę nauki słówek! :)

Dzięki. Przetestuje bardzo mnie ciekawi taka metoda. Ostatnio dałam sobie wyzwanie i nie jest ono związane z nowym rokiem po prostu chce się nauczyć angielskiego, bo mam w planach jeszcze kilka podróży w życiu i chciałabym czuć się swobodnie w obcym państwie :))

Niektórzy twierdzą, że nia ma nic lepszego jak nauka za granicą ja na pewno czułabym się speszona i wcale nie było by to dla mnie miłe, ale pewnie motywujące. :)

10
Forum Język Angielski / Odp: Kurs angielskiego online ENLINADO 500+ OPINIE
« dnia: Styczeń 24, 2020, 11:56:35 am »
Ja właśnie wszedłem do grupy na facebooku i już tam zostaje! Bardzo dużo rad, nigdy nie spotkałem się z taką inicjatywą ze strony prowadzącego kurs.
Warty uwagi kurs, wierze że i ja podciągne swój angielski, po 10 latach przerwy jest ciężko do niego wrócić, ale teraz bez znajomości języka trudno funkcjonować. :)

Też niedawno dołączyłam do grupy, motywacja się udzieliła to prawda. Jestem bardzo ciekawa tego kursu widziałam darmową lekcję, myślę nad wspólną nauką. :)

Wcześniej dużo się uczyłam z aplikacji o nauki, ale to tylko były dodatki. Nie da się nauczyć mówić ucząc się z samą aplikacją nie ma się co oszukiwać. :)

11
Forum Język Angielski / Odp: Metoda Callana opinie efekty
« dnia: Styczeń 23, 2020, 09:44:18 am »
Zgodzę się z rozmówcami wyżej, że w nauce języka bardziej powinno chodzić o spontaniczność. Na pewno ta metoda taka nie jest.
Mamy teraz wielu nauczcieli szkół językowych, którzy wręcz się oburzają, ale jak to spontanicznie MASZ się nauczyć reguł dopiero gadaj!! Bo przecież Cię nie zrozumiem, bzdura i jeszcze raz bzdura.
Lepiej coś powiedzieć źle czy niepoprawnie niż milczeć zapamiętaj sobie.

12
Hej
Uczyłam się tą metodą języka tylko szkoda, że dowiedziałam się o niej tak późno. Całe lata szkolne i studia gramatyka była na pierwszym miesjcu a ja się dziwiłam, że nie mogę nic powiedzieć...
Jak miałam coś powiedzieć jak mój zasób słownictwa był mały, bo szybko zapominałam te kolumny słówek :)

Warto poświęcić troche czasu i poszukać motywacji do nauki.

13
Forum Język Angielski / Odp: Metoda wałkowania opinie
« dnia: Styczeń 16, 2020, 05:17:06 pm »
Coś więcej o tej metodzie? Nigdy wcześniej nie słyszałem a powiem szczerze, że mam dosyć nieudolnej nauki słówek. Czasami załamuje ręcę przecież umiałem dane słówko a jak mam coś powiedzieć nagle je zapominam. Kiedy widzę je w tekście jestem w stanie sobie je przypomnieć, ale żeby z polskiego na angielski przetłumaczyć to nie daje rady.

Czy ta metoda pomoże mi raz na zawsze w nauce angielskich słówek?? :))

U mnie ta metoda się sprawdziła połączyłam ją z nauką z kursem Enlinado 500 + zwrotów i jestem zadowolona z efektu. W końcu ktoś pokazał jak uczyć się słówek i osiągnąć pozytywny efekt.
Warto poszukać na youtube tej metody, ja przeszłam przez wiele metod i kursów zazwyczaj byłam zniechęcona, ale ten kurs u mnie podtrzymał motywację. :)

14
Forum Język Angielski / Odp: tutlo opinie
« dnia: Styczeń 08, 2020, 03:49:17 pm »
Ja też uczę się z native speakerami za darmo nauczyłam się tego z innym kursem.

Na początku nie było łatwo..

Przede wszystkim miałam problem z przełamaniem się, zniszczeniem tej bariery mojego strachu przed rozmową. Może to wydawać się dziwne, ale ja rozumiałam co kto do mnie mówił, ale nagle zapominałam podstaw żeby odpowiedzieć.


Warto PRAKTYKOWAĆ- opisywać co się widzi, później pisać na chatach i duużo rozmawiać przez internet.15
Forum Język Angielski / Odp: angielski w 2 tygodnie
« dnia: Grudzień 10, 2019, 10:17:52 pm »
Kursy w 2 tygodnie? Ściema..
Powiem tak pisemna maturę to zdasz na pewno, tego nie da się nie zdać widze to po swoich znajomych z uczelni. Ustne zazwyczaj są w połowie maja to masz jeszcze trochę czasu na powtórki.
Zalecam dużo słuchać języka, jeżdząc samochodem, przed snem no wszędzie. Fajnie jeszcze jakbyś znalazła osobę do wspólnych rozmów.
Teraz internet daje dużo możliwości więc zbędne pytanie gdzie takich osób szukać. Ja np poznałam kompana do rozmów w grze warcaby oczywiście to tylko mój przykład :D


Oj tak super sprawa otoczyć się językiem. Na początku dla innych wydaje się to dziwne, ale nie wiesz jak wspierasz swoją edukację.
Warto otaczać się i praktykować, bo bez praktyki marne efekty.
Cóż dodam, że ja sama jak zaczynałam naukę języka to nie umiałam skleić zdania a teraz nie mam z tym problemu.
Praktyka czyni mistrza. https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/zwroty-po-angielsku-ogolne/

Nauka zwrotami to dobra inicjatywa.

Strony: [1] 2 3 4

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy