Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Czarna

Strony: [1]
1
Forum Język Angielski / Odp: Nauka angielskiego w domu
« dnia: Luty 11, 2019, 01:33:38 pm »
Mój wujek nauczył się angielskiego w domu korzystał jedynie z internetu sporo rozmawiał na skype z obcokrajowcami, kiedyś skype był bardzo popularny i dzięki temu że nie bał się mówić po prostu się uczył.

Jest on przykładem niewątpliwie na to, że da się nauczyć języka w domu tylko trzeba ćwiczyć a ćwiczenia to praktyka bez rozmowy ciężko się nauczyć. Możemy znać super teorie, ale co nam po tym jak nie umiemy jej wykorzystać. ;)

2
Forum Język Angielski / Odp: Kurs języka angielskiego angprofi opinie
« dnia: Grudzień 21, 2018, 09:35:50 pm »
Zgadzam się z dianą fajnie, że można korzystać z takich pomocy, ale to tylko utwierdza nas bardziej, że bezsensownym jest chodzenie do szkół językowych gdzie w domu możemy nauczyć się tak samo a nawet lepiej języka.

Tylko musi występować :
-motywacja
-troche czasu
-dostęp do komputera
-troche kreatywności

I chęć nauki! :)

3
Forum Język Angielski / Odp: Blondynka na językach angielski opinie
« dnia: Grudzień 21, 2018, 09:30:01 pm »
Znajoma czytała nastawiała się na podręcznik po prostu do nauki, ale była pozytywnie zaskoczona, bo znalazła tam metodę nauki mówienia. :)

Tylko, żeby wszystko wyszło trzeba dużo rozmawiać bez praktyki ciężko zdać prawo jazdy tak samo nauczyć się język :) Kto się ze mną zgadza?

4
Forum Język Angielski / Odp: Empik School angielski CENA
« dnia: Grudzień 13, 2018, 11:29:14 pm »
Aplikacje aplikacjami, ale mówić raczej nie nauczymy się w domu. Też jestem zwolenniczką samodzilenej nauki w domu, ale zawsze doskwierał mi jeden duży minus - brak osoby z którą mogłabym ćwiczyć struktury, słówka, rozmowę.

Osobę do rozmów przecież można znaleźć w internecie, są różne grupy pomijając native speakerów. Minus jaki widzę to motywacja i chęci, bo z tym serio bywa cięzko przynajmniej u mnie. Mam duże plany związane z tym językiem jedyne czego mi brakuje to motywacji do nauki zawsze znajduje 100 innych ciekawszych zajęć niż nauka.

5
Forum Język Angielski / Odp: Grama to nie drama
« dnia: Listopad 17, 2018, 09:31:59 am »
Grama to mój prześladowca ze szkoły, nigdy nie lubiłem gramatyki.
Zawsze jak zapisałem pół zeszytu w ćwiczeniach to dopiero ogarniałem, pomagało mi też słuchanie filmików dla początkujących :)


Koleżanka czytała generalnie książka zawiera dużo rad dotyczących gramatyki i tu nie ma co tego kwestionować. Każdy z nas ma swoje sposoby nagramatykę może akurat coś znajdzie dla siebie. Powiem szczerze, że ja też nie lubiłam gramatyki, ale musiałam się jej uczyć, żeby zaliczyć kartkówkę musiałam zrobić ze 100 ćwiczeń dopiero rozumiałam o co chodzi. Ten przykład pokazuje właśnie jak wazna jest praktyka w nauce języka. Nie da się nauczyć z samej teorii z wykładu w szkole z pokazu. Trzeba samemu działać!!

6
Forum Język Angielski / speakingo angielski
« dnia: Listopad 08, 2018, 04:23:07 pm »
Ktoś korzystał może ze speakingo i uczył się języka angielskiego? Kurs oferuje tygodniową darmową naukę i 2000 najpopularniejszych słówek. Jak się do tego odniesiecie czy 2000 słówek to dużo i wystarczy do bardzo dobrej znajomości języka?
Jak w ogóle wygląda tam nauka rozmawiania, mówie do komputera?

7
Forum Język Angielski / Odp: Ling intelligence opinie
« dnia: Listopad 08, 2018, 04:17:15 pm »
Hej ja skorzystałem z tego kursu ENLINADO http://enlinado.pl/ i jest rewelacyjny, już mija 3 miesiąc mojej nauki a ja już potrafię pogadać po języku angielskim z anglikiem na skype )
Polecam szczerze :)
Kurs Enlinado to zdecydowanie najlepszy kurs angielskiego na jaki trafiłem a już przerobiłem ich z 5

Przetestuje i na pewno dam znać, co do nauk jęzka to ja własnie polecam dużo mówić, pisać po prostu praktyka. Z tego co się orientowałam ze strony kursu Enlinado można na taką praktykę liczyć. :)

8
Forum Język Angielski / Odp: skills for matura opinie
« dnia: Październik 08, 2018, 04:10:59 pm »
Ja przed maturą powtarzałam słówka z każdego działu i starałam się dużo rozmawiać z koleżankami  :)

9
Forum Język Angielski / Odp: teraz matura angielski opinie
« dnia: Październik 08, 2018, 04:00:44 pm »
Z matmy zadania były trudniejsze niż na maturze z tego wydawnictwa, ale to dobrze bo podwyższają poziom. :)

10
Ogólnie / Odp: metoda larsena opinie
« dnia: Sierpień 09, 2018, 03:12:43 pm »
Dlaczego jedni się uczą jezyka w 5 lat a inni w kilka tygodni czy miesiąc? Wierzycie w to?
Ja wiem, że można się nauczyć w 6 miesięcy języka może nie będzie to taki super angieslki, ale już można sporo powiedzieć (dogadamy się )
Tylko, że w 2 tygodnie nauczysz się słówek okej, ale same słówka to przecież mało, żeby coś powiedzieć gdzie gramatyka?

11
Forum Język Angielski / Odp: 100 najczęściej używanych słów w angielskim
« dnia: Sierpień 06, 2018, 10:19:38 pm »
Mój brat nigdy nie siedział z żadną książka czy słownikiem grał w gry i oglądał filmiki po angielsku i jakoś w ten sposób się nauczył. Wcale nie trzeba kuć tych słówek, żeby umieć angielski wystarczy otoczyć się tym językiem dużo słuchać przede wszytskim nagrań dla początkujących.

12
Forum Język Angielski / Odp: angielski słówka mp3
« dnia: Sierpień 06, 2018, 09:45:55 pm »
Zgodzę się z rozmówcami wyżej fajne efekty można osiągnąć ucząc się właśnie zwrotami. Jak na razie przetestowałam tylko darmową lekcję z kursu Enlinado 500 zwrotów i podoba mi się taki sposób nauki słówek zwrotami.
Uczysz się słówek nieświadomie a jesteś w stanie powtarzać te frazy i można już coś mówić się z kimś porozumiewać to jest cudowne!!!!!!

13
Ogólnie / Odp: smart lang forum
« dnia: Sierpień 02, 2018, 04:05:47 pm »
Znajoma korzystała kiedyś generalnie nie spodziewała się, że będzie wielkie wow, ale nie narzekała też.
Mnie bardzo interesuje kurs Enlinado czy ktoś ma jakieś opinie na temat tego kursu? Testowałam darmową lekcję i bardzo mi się podoba. Zastanawiam się nad całym kursem, ale troche cienko u mnie na razie z kasą. Wolę się upewnić wcześniej jakie macie opinie.

14
Ogólnie / Odp: refundacja jezykowa opinie
« dnia: Sierpień 02, 2018, 04:01:52 pm »
Jakie znacie kursy z refundacją językową?
Nie wiem do kogo się udać z tym zapytaniem, w internecie mało opini na ten temat. Generalnie ludzie ostrzegają, żeby nie podawać swoich danych itp nie wiem co na ten temat myśleć. Nie chce wydać też fortuny w moją edukację języka, bo mnie na to na daną chwile nie stać.

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy