Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Szczecinska

Strony: [1] 2
1
Forum Język Angielski / Odp: tutlo opinie
« dnia: Styczeń 01, 2019, 09:45:33 pm »
Właśnie też szukam opinii o kursie, bo chciałabym polecić jakąś aplikacje do nauki mojej siostrze. Ktoś może wie coś więcej jak to wygląda czy Ci nauczyciele są mili czy ta nauka to dla nich zło koniecznie? Starają Cię naprowadzać jak czegoś nie wiesz?
Słyszałam wiele historii o native speakerach różnie z nimi bywa nie wszyscy są mili, ale to jak to ludzie po prostu nie ma co się zrażać. :)

2
Forum Język Angielski / Odp: Easy speaker Cristiana Petterssona OPINIE
« dnia: Styczeń 01, 2019, 09:41:17 pm »
Nie chce oceniać kursu, ale ciężko nauczyć się języka w tak krótkim czasie. Uczyłam się już z kilku kursów i wiem, że się nie da. U mnie najbardziej się sprawdził kurs Enlinado, zmienił moje podejście do języka dzięki niemu polubiłam się uczyć i nie boję się mówić.
 Nauka w domu jest możliwa dzięki takim kursom, serdecznie polecam mi kurs polecił kolega, który zaczął rozmawiać z native speakerami i sam fakt mnie zaciekawił dlaczego on się przestał bać mówić :)

3
Forum Język Angielski / Odp: speakingo angielski
« dnia: Listopad 20, 2018, 08:27:22 pm »
Zgodzę się z Tobą Marys, nigdy nie będzie się nam tak romzawiało z człowiekiem jak z komputerem. Ucząc się w domu czujemy się pewniej i nawet "rozmawiając z komputerem" nie czujemy strachu przecież nikt się nie będzie z nas śmiał  jak coś powiemy źle..
Na pewno fajne ćwiczenie jak ktoś nie ma z kim rozmawiać tak gadać do komputera zawsze to jakieś sprawdzenie naszych umiejętności. :)
A wy jakie macie opinie??

4
Forum Język Angielski / Odp: Busu angielski opinie
« dnia: Listopad 10, 2018, 11:34:40 am »
Ja też mam pytanie czy jako startowy program do nauki zda egzamin? Jeżeli zestawie go np z Duolingo to który wypadnie lepiej?
Zdaje sobie sprawę, że sam program to będzie troche mało do pełnej znajomości języka. Może ktoś zna jakiś dobry kurs, który to wszystko razem połączy? :):)

5
Forum Język Angielski / angielski podstawowy matura jak zdać
« dnia: Wrzesień 22, 2018, 01:57:32 pm »
Z jakich pomocy korzystać, żeby nauczyć się języka angielskiego na poziom podstawowy?
Jak zabieraliście się do nauki języka angielskiego to od początku mieliście motywacje czy z tym bywało różnie? U mnie jest tak, że uczę się języka czytając i słuchając tylko, że nie są to nagrania dla początkujących i mało co rozumiem. Bardzo chętnie poznam wasze metody :)
Do matury jeszcze troche, ale chciałabym zdać ją z  dobrym wynikiem. ;)

6
Ogólnie / Odp: smart lang forum
« dnia: Sierpień 09, 2018, 03:06:02 pm »
Moja siostra uczyła się ze smart lang miała tam różne scenki, do wypowiadanych zdań miała tekst.
Ja natomiast testuje teraz kurs Enlinado i po miesiącu jestem mega zadowolona, przede wsyztskim podoba mi się nauka słówek inna niż zawsze się uczyłam, podoba mi się podejście prowadzącego, bo kupując kurs nie rozstaje się z Enlinado tylko mogę uczestniczyć w darmowych warsztatach :)
Korzystając z tego kursu jestem zmotywowana do dalszej przygody z językiem angieslkim.

7
Ogólnie / Odp: Choco Lite opinie
« dnia: Lipiec 27, 2018, 10:39:46 am »
Nie znam tego produktu, ale z doświadczenia wiem że u mnie się żaden nie sprawdził. Może ten zdziała cuda ktoś coś wie na jego temat?
U mnie jak najbardziej sprawdza się dieta i ćwiczenia tylko, że brak mi chęci już do tego. Ktos kiedyś powiedział, że sport uzależnia jednak u mnie tak nie jest.  Zainteresował mnie też temat hipnozy chętnie przetestuje :):):):)

8
Ogólnie / Odp: Sliminazer opinie
« dnia: Lipiec 27, 2018, 10:36:23 am »
U mnie było podobnie głodziłam się i stosowałam też diety natomiast nie mialam chęci na ćwiczenia dzięki Hipnozie w moim przypadku wszystko się zmieniło nabrałam do ćwiczeń i czułam się odprężona. Hipnoza u mnie sprawdziła się w 100%. Nie ma co się bać tej metody, kiedyś też się obawiałam, ale jak troche poczytałam na ten temat to wszystko się zmieniło i postanowiłam sama przetestować i nie żałuje.
Po takiej hipnozie nie zamienisz się w pieska ani nic innego ona Cię odpręży i pobudzi do ćwiczeń. ;)

9
Forum Język Angielski / Odp: Fiszki angielski mp3
« dnia: Lipiec 21, 2018, 03:26:04 pm »
Zamiast fiszki to chyba lepiej z filmów się uczyć, bo właśnie kiedyś się nadziałam pobrałam sobie jakąś listę fiszek mp3 a moja znajoma nauczycielka angielskiego powiedziała, że były źle wymawiane .
Siostra korzystała z kursu Enlinado bardzo go sobie chwaliła były nagrania mp3, ale nagrane przez native speakerów pełen profesjonalizm i nauka słówek była zastąpiona nauką ZWROTAMI. Siostra po miesiącu  już opanowąła praktycznie koło 400 zwrotów. :)

10
Forum Język Angielski / Odp: angielski słówka mp3
« dnia: Lipiec 15, 2018, 08:38:28 pm »
Ja uczyłam się tak zwrotów z kursu Enlinado.
Nie umiałam się uczyć słówek skutecznie, bo po kilku dniach czy tygodniach jak ich nie używałam to zapominałam. Nauka zwrotami z kursu Enlinado bardzo mi podpasowała, zawsze na próbe możesz spróbować a kto wie może to będzie dobra metoda też dla Ciebie. :)   

11
Forum Język Angielski / Odp: słówka angielskie dla dzieci
« dnia: Lipiec 12, 2018, 04:07:17 pm »
Myślę, że warto kupić jakąs ksiązkę i też rozumiem, że chcesz uczyć dziecko sama to też musisz dawać dobry przyklad i znać język angielski. Tutaj nie ma chyba na to odpwiedniego wieku można zaczynać jak najwcześniej mówić na zmianę po polsku i po angielsku. Łatwiej dziecku uczyć się w dużych grupach gdzie dzieci też będą posługiwac się językiem angielskim. Z tego co wiem już 3 latki w przedszkolu mają język angielski także dobrze dziecko tam posłać. :)

12
Forum Język Angielski / Odp: zwroty angielskie
« dnia: Lipiec 11, 2018, 07:30:13 pm »
Ja zaczynam przygodę z nauką języka angieskiego. Potrzebuje przydatnych zwrotów po angielsku do konwersacji. Gdzie mogę je znaleźć? :)
Znacie może jakieś kursy czy aplikacje ze zwrotami? Nie lubię się uczyć też słówek. Zgodzę się z Tobą Paula12, że lepiej się będzie uczyć wyrażeniami.

13
Forum Język Angielski / Odp: Memrise cena
« dnia: Lipiec 02, 2018, 10:51:15 am »
Myślę, że jak dziecko sama nie będzie chciało to ciężko. Często rodzice idą na łatwiznę i zapisują dzieci na korki czy do szkoły językowej, bo ktoś nad nimi stoi i są zmuszone do nauki. Sama nie wiem jakbym się zachowała na pewno chciałabym nauczyć dziecko języka sama, ale wiecie jak to jest dzieci z rodzicami nie chcą się za bardzo uczyć. Na razie nie myślę jeszcze za bardzo na ten temat. W każdym razie możesz mu pokazywać aplikacje może któraś do niego przemówi :)


14
Forum Język Angielski / Odp: Cena Angielski Native speaker
« dnia: Lipiec 01, 2018, 08:41:25 pm »
Ceny masz różne jak już mozna było wyczytać, mój brat korzystal i w ciągu kilku miesięcy podciągnął się w jezyku. Teraz nie ma problemów z rozmową ani z językiem angielskim. Mówią, że język angielski jest łatwy no nie wiem. Też tak uważacie?

15
Forum Język Angielski / Odp: Metoda Krebsa angielski cena
« dnia: Lipiec 01, 2018, 01:19:41 pm »
Widzialam teraz promocje za 137zł  wchodzi w  to 40 lekcji po 300 minut, ale ta promocja trwa jeszcze przez 4 godziny. Tą metoda podobno szkolą się  policjanci i wojsko musi mieć w sobie jakiś rygor, albo mi się tak wydaje. :)
Jakie efekty można uzyskać po tych 40 lekcjach?

Strony: [1] 2

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy