Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Szczecinska

Strony: [1] 2
1
Forum Język Angielski / Odp: Kurs Angielskiego dla budowlańców
« dnia: Kwiecień 23, 2019, 01:47:34 pm »
Uczyłam się kiedyś z kursem Enlinado, wywarł na mnie dobre wrażenie w kilka miesięcy nauczyłam się mówić.
Nie zaczynajcie nigdy od gramatyki a starajcie się mówić to wtedy nauka jest zdecydowanie przyjemniejsza :):)

2
Forum Język Angielski / Odp: Gdzie szukać nauczyciela angielskiego
« dnia: Luty 22, 2019, 07:14:22 pm »
Myślę, że internet to teraz najlepszy nauczyciel i nie żartuje po prostu jesteśmy wstanie znaleźć niemal wszytsko co potrzebne do nauki. Różne kursy oraz ludzi do nauki z każdego zakątka świata.
Moja siostra uczyła się tak rozmaiwając z ludzmi z różnych państw raz, że uczyła się języka a dwa że poznawała nowe kultury i ciekawych ludzi.. Nie ma co się bać trzeba próbować ja najpierw pisałam później rozmawialam :))

3
Forum Język Angielski / Odp: Nauka angielskiego w domu
« dnia: Luty 19, 2019, 11:20:56 pm »
Wiem, że można się w domu nauczyć moja siostra nauczyła się sama w domu bez korepetycji uczyła się z aplikacją duolingo i korzystała z kursu ;)
Spokojnie da się nauczyć w domu, można znajdować ludzi do rozmowy na różnych grupach :)

4
Forum Język Angielski / Odp: Zwroty po angielsku - codzinna rozmowa
« dnia: Luty 17, 2019, 07:58:30 pm »
Niestety nie znam dialogów, ale może kilka ci się przyda zwrotów, które znam :
get to know someone - poznać kogoś
make sb laugh - rozśmieszać kogoś
talk to a stranger - rozmawiać z nieznajomym
worry about sth - martwić się czymś
Chętnie poznam więcej zwrotów z tej kateogii jak ktoś zna :) Może moje  się przydadzą. :))

A jak wy się uczycie słówek?


Zawsze uczyłam się słówek z repetytorium działami, ale po 2 tygodniach je zapominałam muszę pomyśleć nad nauką zwrotami. W sumie taka nauka ma sens znając zwrot jestem w stanie dużo więcej powiedzieć :):)
Może zna ktoś jakiś kurs lub strony ze sprawdzonymi zwrotami??????

5
Forum Język Angielski / Odp: Zwroty po angielsku ogólne
« dnia: Luty 08, 2019, 01:24:28 pm »
Moja siostra uczyła się kiedyś zwrotami z jakiegoś kursu, mówiła żeby uważać na youtube bo może być zła wymowa. Ja u niej np widziałam poprawę w  mowie przynajmniej coś mówiła nie jak kiedyś się bała, bo brakowało jej słownictwa.
Ja też myślę nad tą metodą nauki, polecacie czy uważacie że to nie jest za dobra metoda nauki słówek?

6
Forum Język Angielski / Zwroty po angielsku - szkoła
« dnia: Styczeń 30, 2019, 12:55:49 pm »
Hej :)
Znacie jakieś zwroty z działu o szkole? Co sądzicie o nauce zwrotami czy tak można nauczyć się języka jak tak to w ile czasu? :)
Chodzi mi o zwroty typowe w szkole dostać dobrą ocenę itp. :) Naukę zwrotami poleciła mi koleżanka i też chcę się tak uczyć.

7
Forum Język Angielski / Odp: tutlo opinie
« dnia: Styczeń 01, 2019, 09:45:33 pm »
Właśnie też szukam opinii o kursie, bo chciałabym polecić jakąś aplikacje do nauki mojej siostrze. Ktoś może wie coś więcej jak to wygląda czy Ci nauczyciele są mili czy ta nauka to dla nich zło koniecznie? Starają Cię naprowadzać jak czegoś nie wiesz?
Słyszałam wiele historii o native speakerach różnie z nimi bywa nie wszyscy są mili, ale to jak to ludzie po prostu nie ma co się zrażać. :)

8
Forum Język Angielski / Odp: Easy speaker Cristiana Petterssona OPINIE
« dnia: Styczeń 01, 2019, 09:41:17 pm »
Nie chce oceniać kursu, ale ciężko nauczyć się języka w tak krótkim czasie. Uczyłam się już z kilku kursów i wiem, że się nie da. U mnie najbardziej się sprawdził kurs Enlinado, zmienił moje podejście do języka dzięki niemu polubiłam się uczyć i nie boję się mówić.
 Nauka w domu jest możliwa dzięki takim kursom, serdecznie polecam mi kurs polecił kolega, który zaczął rozmawiać z native speakerami i sam fakt mnie zaciekawił dlaczego on się przestał bać mówić :)

9
Forum Język Angielski / Odp: speakingo angielski
« dnia: Listopad 20, 2018, 08:27:22 pm »
Zgodzę się z Tobą Marys, nigdy nie będzie się nam tak romzawiało z człowiekiem jak z komputerem. Ucząc się w domu czujemy się pewniej i nawet "rozmawiając z komputerem" nie czujemy strachu przecież nikt się nie będzie z nas śmiał  jak coś powiemy źle..
Na pewno fajne ćwiczenie jak ktoś nie ma z kim rozmawiać tak gadać do komputera zawsze to jakieś sprawdzenie naszych umiejętności. :)
A wy jakie macie opinie??

10
Forum Język Angielski / Odp: Busu angielski opinie
« dnia: Listopad 10, 2018, 11:34:40 am »
Ja też mam pytanie czy jako startowy program do nauki zda egzamin? Jeżeli zestawie go np z Duolingo to który wypadnie lepiej?
Zdaje sobie sprawę, że sam program to będzie troche mało do pełnej znajomości języka. Może ktoś zna jakiś dobry kurs, który to wszystko razem połączy? :):)

11
Forum Język Angielski / angielski podstawowy matura jak zdać
« dnia: Wrzesień 22, 2018, 01:57:32 pm »
Z jakich pomocy korzystać, żeby nauczyć się języka angielskiego na poziom podstawowy?
Jak zabieraliście się do nauki języka angielskiego to od początku mieliście motywacje czy z tym bywało różnie? U mnie jest tak, że uczę się języka czytając i słuchając tylko, że nie są to nagrania dla początkujących i mało co rozumiem. Bardzo chętnie poznam wasze metody :)
Do matury jeszcze troche, ale chciałabym zdać ją z  dobrym wynikiem. ;)

12
Ogólnie / Odp: smart lang forum
« dnia: Sierpień 09, 2018, 03:06:02 pm »
Moja siostra uczyła się ze smart lang miała tam różne scenki, do wypowiadanych zdań miała tekst.
Ja natomiast testuje teraz kurs Enlinado i po miesiącu jestem mega zadowolona, przede wsyztskim podoba mi się nauka słówek inna niż zawsze się uczyłam, podoba mi się podejście prowadzącego, bo kupując kurs nie rozstaje się z Enlinado tylko mogę uczestniczyć w darmowych warsztatach :)
Korzystając z tego kursu jestem zmotywowana do dalszej przygody z językiem angieslkim.

13
Ogólnie / Odp: Choco Lite opinie
« dnia: Lipiec 27, 2018, 10:39:46 am »
Nie znam tego produktu, ale z doświadczenia wiem że u mnie się żaden nie sprawdził. Może ten zdziała cuda ktoś coś wie na jego temat?
U mnie jak najbardziej sprawdza się dieta i ćwiczenia tylko, że brak mi chęci już do tego. Ktos kiedyś powiedział, że sport uzależnia jednak u mnie tak nie jest.  Zainteresował mnie też temat hipnozy chętnie przetestuje :):):):)

14
Ogólnie / Odp: Sliminazer opinie
« dnia: Lipiec 27, 2018, 10:36:23 am »
U mnie było podobnie głodziłam się i stosowałam też diety natomiast nie mialam chęci na ćwiczenia dzięki Hipnozie w moim przypadku wszystko się zmieniło nabrałam do ćwiczeń i czułam się odprężona. Hipnoza u mnie sprawdziła się w 100%. Nie ma co się bać tej metody, kiedyś też się obawiałam, ale jak troche poczytałam na ten temat to wszystko się zmieniło i postanowiłam sama przetestować i nie żałuje.
Po takiej hipnozie nie zamienisz się w pieska ani nic innego ona Cię odpręży i pobudzi do ćwiczeń. ;)

15
Forum Język Angielski / Odp: Fiszki angielski mp3
« dnia: Lipiec 21, 2018, 03:26:04 pm »
Zamiast fiszki to chyba lepiej z filmów się uczyć, bo właśnie kiedyś się nadziałam pobrałam sobie jakąś listę fiszek mp3 a moja znajoma nauczycielka angielskiego powiedziała, że były źle wymawiane .
Siostra korzystała z kursu Enlinado bardzo go sobie chwaliła były nagrania mp3, ale nagrane przez native speakerów pełen profesjonalizm i nauka słówek była zastąpiona nauką ZWROTAMI. Siostra po miesiącu  już opanowąła praktycznie koło 400 zwrotów. :)

Strony: [1] 2

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy