Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Fabian1

Strony: [1]
1
Forum Język Angielski / Kurs Angielskiego dla hotelarzy
« dnia: Marzec 15, 2019, 08:35:50 pm »
Zna ktoś jakiś kurs z języka angielskiego dla hotelarzy? Czuje, że jestem na bardzo podstawowym poziomie mam dużo braków, ale też nie potrafię mówić po angielsku. Zawsze brakuje mi słownictwa i boje się powiedzieć jakiekolwiek słowo, nie chce być wyśmiany.
Wy jak uczyliście się języka? Czy korzystaliście z kursów czy na własną rękę a może szkoła językowa? :)

2
Forum Język Angielski / Odp: Babbel opinie o platformie
« dnia: Grudzień 30, 2018, 03:12:34 pm »
Czy mogę się uczyć z tej platformy na androidzie? :)
Testowałem kiedyś duolingo, ale jestem ciekawy innych aplikacji, nie traktuje aplikacji jako moją jedyną metodę i radzę też od tego zacząć jak wyżej wspomnieli. W domu spokojnie można się nauczyć języka angielskiego, dlatego warto korzystać z wielu metod :):)
Spokojnie da się w domu nauczyć języka na komunikatywny poziom, wiem bo moi znajomi się tak uczyli. Na początku sami poźniej z native speaerami i doszli do super poziomów :)

3
Forum Język Angielski / Odp: speakingo angielski
« dnia: Grudzień 27, 2018, 09:25:38 pm »
Tak co na wstepie rzuca się w oczy to 7 dni masz za darmo gdzie możesz wypróbować kurs :)
Tydzień to dobry czas na rozeznanie fajna inicjatywa w porządku dla kupujących, że najpierw można zobaczyć jak to wszystko wygląda. Siostra się uczyła i dużo tam stawiali na słownitwo wsyztsko było dobrane do powtórzeń w przemyślany sposób :)
A tak to kurs nastawiony na mowę, ja też radzę zaczynać najpierw uczyć się mówić później gramatyki. Mi nikt tak nie radził i przez to uczyłem się angielskiego kilka lat.

4
Forum Język Angielski / Odp: Duolingo angielski opinie
« dnia: Listopad 15, 2018, 11:01:18 pm »
Czy pobiorę Duolingo na androida?
Czy aplikacja różni się w wersji na telefon a na komputer, która waszym zdaniem lepsza?
Wolałbym uczyć się z telefonu zdecydowanie wygodniej, w każdej chwili można się uczyć :)

5
Forum Język Angielski / Odp: 1000 słów angielski
« dnia: Lipiec 22, 2018, 09:30:57 pm »
A czy to prawda, że jak będzie umiało się 1000 słów angielskich to można bez problemów gadać po angielsku?

Kto Ci tak powiedział? Założę się, że znasz ponad 1000 słówek jak uczyć się języka angielskiego co najmniej 2 lata a teraz jest on wszedzie także podejrzewam czy to ze szkoły czy to z życia na pewno Ci się jakieś słówka przewinęły.. Poza tym, żeby rozmawiać trzeba znać o wiele więcej. Zdecydowanie bardziej skuteczna jest nauka zwrotów dzięki nim możesz już coś gadać a przecież o to w nauce chodzi. Raz  nabrałem się ze znajomymi na kursy, które oferowały 1000 slówek dzięki którym będę umieć angielski co mi po tym zostało rozczarowanie. Rozmowa, praktyka i nauka zworów = 100% sukcesu

6
Forum Język Angielski / Odp: nauka angielskiego słówka
« dnia: Lipiec 12, 2018, 06:35:10 pm »
A może nauka słówek mp3? Co tym sądzicie daje jakieś efekty taka nauka? Zawsze to jakieś osłuchanie się językiem.
Ja też nie mam sprawdzonego sposobu na naukę słówek. Chętnie przetestuje kurs Enlinado, jeżeli można się tam uczyć całymi wyrażeniami. ;)

7
Kiedyś usłyszałam, że aby mówić w języku wystarczy znać 1000 najczęściej używanych słów :) Skąd mogę pobrać takie najczęściej używane słówka, zna ktoś może jakieś aplikacje lub kursy?
Jak do tego podchodzicie czy 1000 słówek wystarczy, żeby się swobodnie komunikować? Ja jeszcze nie mam żadnego zdania wyrobionego na ten temat, wierzę że mi się to uda :)

Kto Ci tak powiedział? Na pewno 1000 to za mało chyba, że chcesz być na jakimś niskim poziomie. Moja siostra się kiedyś nabrała na taki kurs gdzie motto było 1000 najpotrzebniejszych słów i zraziła się tylko, bo słówka to za mało przecież żeby gadać. :)

8
Forum Język Angielski / Odp: Empik School angielski CENA
« dnia: Czerwiec 30, 2018, 03:42:29 pm »
Czy po roku nauki w tej szkole spokojnie umie się język angielski? Czasami przechodząc obok szkół językowych miałem takie myśli, żeby się zapisać jednak cennik nie był dla mnie oraz czas. Dopiero zaczynam się uczyć języka i szukam tańszych zamienników szkół językowych. Czy kursy językowe są warte uwagi? Da się nauczyć języka ucząć się go z kursu językowego? :)

9
Forum Język Angielski / Odp: active speaker cena
« dnia: Czerwiec 30, 2018, 03:40:03 pm »
Troche czytałam opini o tym kursie. Sama nie wiem czym bym z niego skorzystała, ale zastanawiam się może ktoś wie jak skutecznie uczyć się słówek. Uczenie się słówek z obrazkami to dobra metodą? Faktycznie jeżeli zobaczymy na raz przykładowo 50 obrazków i znaczeń to latwiej nam je zapamiętać niż metodą z fiszek? :)

Z obrazkami już prędzej, ale obie metody nie są do końca dobre moim zdaniem. Może faktycznie na samym początku nauki obrazki okej, ale fiszek unikaj :) Wiesz, że np jedno słówko ma po kilka znaczeń? To jest takie oczywiste, ale może nie wszyscy o tym wiedzą.

10
Forum Język Angielski / Odp: DIKI Angielski opinie i CENA
« dnia: Czerwiec 28, 2018, 07:28:24 pm »
Dobra skoro kurs powstał w oparciu o słownik, to na pewno ktoś tu będzie wiedział jak się uczyć słówek żeby się nauczyć? Chodzi mi o to, żeby je pamiętać po prostu a codzienne powtarzanie słówek w moim przypadku nie wchodzi w grę.. Jak chce się nauczyć np 100 to nie będe ich codziennie powtarzać jeszcze każdego z osbna chyba bym zgłupiał... :)

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy